Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#2781
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
most meg jo lehetöséged van az elnöki posztra andris de ha sasinak meglessz a 24 orás szlovák akkor már nehezebb,most huzz rá gyorsan:D

#2782
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi ha beolvasol kecskemét forumba kiskubai hiv egy szlovákiai sztarapacskára....

#2783
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jah tényleg mázlim volt.
szlovákiába is átmentek?10%os arany fácán nyami letkési emelkedö mégnagyobb nyami.
nagy neki meg a jobb fékváltokart valahogy helyre kéne hozni,jövöhéten már felrakatom magam a szoba kerékpárra.
lábaimon nagyon szépen,gyorsan gyogyulnak a sebek ,2x tettem rá ricthofitot frankon varrasodik.

#2784
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
azért Robi, hülye nagy mázlista vagy, amiért "ennyivel" megúsztad! sokkal rosszabbul is kijöhettél volna! viszont nem biztos várnék vasárnapig egy orvossal...
mindenesetre szombattól TdF, így leaglább, ha nem is tudsz tekerni... :)
nem, nem pályázok meg semmilyen posztot! ráadásul gyakorlati lehetetlenség! :)

#2785
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Én ma megyek Dobogó kõre.. Egy német csajszi ismerõs kért meg, hogy menjünk bringázni... nemet meg nem lehet mondani :)
Apropó lányodnak nem jó a Te bringa méreted? :) Ne pihenjen sokat , legalább a bringa :)

Péntek lazulás délelõtt Karcsival. Vasárnap meg.. MÁTRA.. Ha nincs más megyek egyedül :) Szike?

#2786
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jah péteri meg monor közt.
dokim vasárnap jön haza...meg nem érzem,hogy tört volna bár ki tudja.
arcom rendben,pofámon mindig vastag volt a bör:)
unokahugom hazahozta.
az elnöki poszt távra megy,360 kell,hogy tulszárnyaljon téged,egyenlöre:)
toltok valami szivfájditot a héten?

#2787
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ijjj... Add meg neki a számomat, aztán ha ilyen van akkor hívjon... Hogy jutott haza??

Orvos még mindig nem játszik?? Fõleg ilyen melegben gondolom szenvedés lehet... Arcod épségben? Egyébként ez Péteri és Monor közt történt?

Andris... Ne edz sokat, mert tényleg végünk :)... Lemondhatok a tengely elnöki posztjáról :)

#2788
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
assznony reménykedett,hogy összefut veled sasi,tegnap káva-pilis közt defektet kapott.....szarok az éjszakák.

#2789
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
ha te lefostad a lábad, akkor ezek szerint alapvetõen egy f.ssal kerékpároztál ma... :)
többet tettél meg velem szemben, mint amennyit egymás mögött... szerintem ez sokat elárul... :D
szóval ne rimánykodj!

#2790
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na ez egy igazi lábszárlefosós menet volt ... :)

Robi, inkább megyek melléd az ágyba és elsörözünk... :)

#2791
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Andris!

Én elindulok, 70 613 hetven2 hatvan9 a számom. Meg nézem néha a telefont.. Lehet összefutunk.
Elsõnek elmegyek Gyömrõre, aztán Gomba, Káva, Pilis.

#2792
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
vigyázzatok ti is magatokra hamar megvan a baj. már most hülyét kapok,hogy nem tudok mozogni semmit....grrrr

#2793
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Pedig most tényleg pihenned kell...
Közös mátra megint elmarad :( Ez legyen mondjuk a legkevesebb, épülj fel minél hamarabb. Szerencse, hogy 50 körül, ennyivel megúsztad... Sisak nélkül.. meg pláne

#2794
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
valami futár gyerek.....nem ismerem.
tudtam esés után mozgatni mindent,gondolom törés nincs csak kemény zuzodás.
zsoltika meguszta,álltalában mindig a hátso sziv ilyen esetben.
de még szoltam is neki,hogy ne nyomja....de azt mondja nem halotta...mindegy belefér csak olyan fajta vagyok ha már 1 hetet kihagyok kezdhetek elölröl mindent.

#2795
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na szerencsére ez már jó jel :)
Orvoshoz nem akarsz elmenni?

Zsoltika is borult? Ki volt az akait megelõztetek?

#2796
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na ideje volt felkelni,pötyögök egy kicsit:) remélem mihamarabb meggyogyulok aztán kössétek fel a nadrágot:) bal fékváltokar lehorzsolodott kicsit jobb az gázosabb,amugy minden rendbe van a géppel.mondjuk asszony fel akarta darabolni de mondtam ha eddig nem váltunk el akkor ne forszirozza,persze ö most is elment tekerni csak,hogy fájditsa a szivemet.

mikor esés után felkeltem megmozgattam a vállam(kezem)minden irányba,ment mindenfelé de most,hogy megpihent nem megy semmi vele.
110 kilt nyomtunk monor-nyháza-ocsa-ecser-rákos-pécel-gyömrö-monor végig szembe szél volt kivéve gyömrötöl nem is voltam még kipihenve.....nah kb ennyi.

#2797
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Robi! Jobbulást!
Tényleg nem ártana egy röntgen ha ennyire....

#2798
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
zzzz bakkker...fenébe is..
Jobbulást neki!!!

Azért orvos kellene, mert, ha kulcscsont.. akkor gond van :(

#2799
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Hello! Azt mondta tipikus amatör baleset volt.Jöttek ki a péteri kanyarból de elötte megelöztek valakit az probált beállni Zsoltika meg elkezdte tolni.50 körül csapatták mikor fater kicsit odatette a kerekeket,hogy rajta maradjon Zsoltika meg azt hitte fater lemaradt és belasitott vagy kihagyott egy ütemet.Fater ráfutott,kerék berezonált olyan erövel,hogy tartotta de megfogni már nemtudta.Aztán jött a zako,nem emlékszik,hogy fékezett e de szerinte nem.Lábai kezei meg a feje 1-2 hét és jó lessz de a válla nagyon csunya,mozgatni már nem birja ujjai se tökéletessek,csipöje eddig is fájt most ujra kapott,ezeknek legalább kell egy hónap.

#2800
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
ha tudsz valamit, akkor írj!