Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Peking 2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
451 hozzászólás a témában

#61
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Ok. A köridök alapján ö az utolsó fél órában nagy valószínüséggel nem NYÉLEN ment. Én a magam részéröl úgy általában a teljesítménysport tisztaságában nem hiszek. Ez a lihegés dolog azért zavart, mert Phelps-szel kapcsolatosan már ezerszer olvastam.


Ez jó .. akkor csak a sakk tiszta nem?

:):):)

kela: fogadjuk már el, hogy Csah Lacinál vannak jobbak, lehet Phelps egy született tehetség, te meg meggyanusítod?

Ez a dopping kérdés egy kicsit érdekes nem? Aki jól megy arra rá akarják húzni ...

Kex: nyugi, a lihegés elkerüléséhez nem kell kokszolni ...

Egyébként a teljesítmény leadás utáni gyenge állapot nem mindenkibõl azonnal jön ki ... van aki pl fél vagy 1 órával a versenye vége után ütõdik ki ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#62
weqa

weqa

    vendég

  • fórumtag
  • 183 hozzászólás

Majd ha biciklivel kell 3 delfinszaltót csinálni akkor simán.A toronyugrást hozzáértõ közvetítette szerintem. Emlékszem anno mikor Paola Pezzo volt olimpiai bajnok a magyar az ausztrál idõjárásról beszélt,a jurósporton Mark Beisiegel(remélem jól írom a nevét) elmondta milyen alkatrészei vannak a gépnek stb.Te vagy én ,vagy bármelyikünk jobban kommentálta volna véleményem szerint.
Egyedül a férfi kosárlabdát kommentálta az, aki az nba meccseket anno.


...igaz, a tour közvetítés is - ha valaki nézte - inkább a travelcsenelre való volt; a kerékpársportnak nincs igazán erõs táptalaja kishazánkban , így nyilván egy átlag sport kommentátor is jobb esetben csak "mesél"... - szerintem -

András pedig szépen helyt állt. Gratula Neki!

#63
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

A XCO UCI bajnokságon nincs véletlenül ilyen video közvetítés? :)

De van: http://www.massive-m....aspx?cid=4&c=1

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#64
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Ha már olimpia... :)

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#65
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Majd ha biciklivel kell 3 delfinszaltót csinálni akkor simán.A toronyugrást hozzáértõ közvetítette szerintem. Emlékszem anno mikor Paola Pezzo volt olimpiai bajnok a magyar az ausztrál idõjárásról beszélt,a jurósporton Mark Beisiegel(remélem jól írom a nevét) elmondta milyen alkatrészei vannak a gépnek stb.Te vagy én ,vagy bármelyikünk jobban kommentálta volna véleményem szerint.
Egyedül a férfi kosárlabdát kommentálta az, aki az nba meccseket anno.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#66
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Le a kalapal a kínaik elõtt, a korábbi eurosportos 3-4 álló kamerás xco versenyekhez képest itt gyakorlatilag az egész pálya be volt kamerázva. Így kimondottan élvezhetõ volt, neten néztem végig. A XCO UCI bajnokságon nincs véletlenül ilyen video közvetítés? :)

Szerintem a magyar komment sem volt vészes, kíváncsi lennék, ha a kritizálók közül valakit odaültetnék mondjuk egy páros toronyugrás, vagy softball közvetítésre, hogy 15 perc alatt mondjon pár okos dolgot, mit produkálna.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#67
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
a másik kedvencem meg, hogy Cseh Laci meg úgy általában az összes magyar tiszta, de az õket esetlegesen megverõk biztosan nyomják a cuccot, csak mi nem..

#68
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Ok. A köridök alapján ö az utolsó fél órában nagy valószínüséggel nem NYÉLEN ment. Én a magam részéröl úgy általában a teljesítménysport tisztaságában nem hiszek. Ez a lihegés dolog azért zavart, mert Phelps-szel kapcsolatosan már ezerszer olvastam.

#69
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás

Azt írsz, amit akarsz. Te is én is. Én a magam részéröl nem szeretem a burkolt dopingra utalásokat mindenféle tényszerüséget nélkülözve. Parti a Sopron Maratonon szintén nem lihegett a célban. Ez jól edzett sportolóknál természetes, ha a végén nem kell meghalniuk. Legyen atléta, úszó, bike-os vagy akármi, attól függetlenül. hogy tiszta vagy nem. Absalon már a 7. körben spórolt az erejével, mert tehette.

Ha a lihegéssel nem a dopingra céloztál, akkor felejtsd el amit írtam.


Nem a doppingra céloztam, bár én személy szerint nem hiszek a profi kerékpársport "tisztaságában", jelentsen ez bármit is. Tudom, hogy nem ismerem a teljes igazságot, de én így látom. A lihegéssel arra céloztam, hogy ha valaki 2 óráig NYÉLEN megy és annyit ver rá a világbajnokra, mint absalon, akkor annak még akkor is illik kurvafáradtnak kinéznie, még akkor is, ha az utolsó kilóméteren csak gurulgat. Nem vagyok élsportoló, ezért nem tudom, hogy ezen a szinten leereszthet-e annyira a versenyzõ, hogy szinte "kipihenten" ér célba. (itt azért megjegyezném, hogy nem szerencsés egy sporon maratont összehasonlítani egy olimpiai döntõvel...) nekem, mint laikusnak furcsa volt, ennyi, nem több.
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#70
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
Jaa, Parti nagyon jó ment, Hermidától viszont jobb eredményt vártam, reméltem hogy az elsõ 5-be benne lesz

#71
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
én M1-en nézem, oda 2mp-el hamarabb ér a kép :)

biztos közelebb vannak :P

#72
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
ezt a bumerángban is eljátszották a slágeren... :) ezek szerint ök is öt nézték, onnan jött az info, begörcsölt ott is mindenkit, hogy nézhették el, de nem említették ezt a felét a dolognak.

#73
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nagyjábol :)

#74
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ez tenyleg igy volt?
http://comment.blog....fullcommentlist

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#75
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Azt írsz, amit akarsz. Te is én is. Én a magam részéröl nem szeretem a burkolt dopingra utalásokat mindenféle tényszerüséget nélkülözve. Parti a Sopron Maratonon szintén nem lihegett a célban. Ez jól edzett sportolóknál természetes, ha a végén nem kell meghalniuk. Legyen atléta, úszó, bike-os vagy akármi, attól függetlenül. hogy tiszta vagy nem. Absalon már a 7. körben spórolt az erejével, mert tehette.

Ha a lihegéssel nem a dopingra céloztál, akkor felejtsd el amit írtam.

#76
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás

Hagyjuk itt ezt a magyar úszóforumokra/blogokra jellemzö hangnemet! Talán azért nem, mert pl. az utolsó körben már nem kellett a határon tekernie.


Ellazázta bizony, az csak a mezõny 5. ideje volt az uccsó körben... Laza pöri, ha? Node, miféle hangnem ez kéremszépen! Hogy jövök én ahhoz, hogy egy fórumon AKÁRMIT is fecsegjek?! Most megyek és eldádázom magamat.
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#77
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Ábszölon meg mér' nem lihetett a célban?


Hagyjuk itt ezt a magyar úszóforumokra/blogokra jellemzö hangnemet! Talán azért nem, mert pl. az utolsó körben már nem kellett a határon tekernie.

#78
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Azt hiszem, hogy elmond mindent Andris teljesítményérõl, hogy most nem arról beszélünk, hogy NEM KAPOTT KÖRT, hanem hogy bõven ott volt a középmezõnyben! Minden tiszteletem!

Ábszölon meg mér' nem lihetett a célban?
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#79
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
nagyon nagy gratula Andrisnak! Gyönyörûen helytállt!
Azért kíváncsi vagyok, hogy Ralph Näf mit tudott volna.


Megvan a második arany, remélem holnap még bõvül eggyel ;)

#80
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
A spanyol tévén (TVE) most adják folyamatosan!
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)