Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szekszárd Maraton | 2008. augusztus 10., Szekszárd

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
135 hozzászólás a témában

#21
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Na ezt most jol megkaptam.....
''Egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki!''


Menjünk duóban a 24h-n és megbeszéljük váltások közben :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#22
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Na ezt most jol megkaptam.....
''Egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki!''
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#23
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"

bocs,de ezt nem tudtam kihagyni : )

PEACE


Te tényleg olyan vagy mint a kereked ... defektes ... :) ezt én sem bírtam kihagyni ... :)

Nem védeni kell a dolgokat ember ... tanulni és használni a jót ... tudod ... azzal lehet fejlõdni ... és nem mindig azt szajkózni, hogy ez milyen kaka, az milyen rossz, itt mi nem volt jó ... ezt már Lenin is megmondta ... tanulni ...

a tiéd olyan igazi Magyaros volt ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#24
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"

bocs,de ezt nem tudtam kihagyni : )

PEACE
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#25
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Sziasztok ...
1 hét kihagyás után ismét itthon ... :(

Végigolvastam a topikot ... igen vannak gázos dolgok ... de ha a magyar versenyeket nézem mindegyik egy k@l@p sz@r. És akkor még finom voltam, pár száz kilóméterrel kishazánktól olyan versenyeket szerveznek, hogy errõl csak sok-sok regét mondát és jót lehet mondani ... igaz 36EUR a nevezés, de most kaptunk egy Oakley napszemcsit ... és még sorolhatnám (itthon meg egy raklap szórólapot mondjuk ugyanezét ....) ki kell menni tanulni versenyszervezést ... !!!

És nem volt 4658 versenyzõ!!!!

És ez most nem a Szekszárd maratont minõsíti!!!

Csak annyit mondok, hogy kint 1 héttel a verseny elõtt ki van jelölve a pálya nyilazva szalagozva ... és nem szedik le ... talán mert más a kultúra ???

És ha akarod 200x is bejárhatod a pályát, és pl.: nem úgy mint Harang bá ... pénteken találja ki a vasárnapi menetet ...

és mindig talizol egy emberrel aki mocorog a pályán ..., ja és esõ után 3 órával járhatóak a pályák 2,25 gummával.

Elgondolkodtató csak egy kicsit ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#26
kistakacs

kistakacs

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
A helyi tv volt ott, már volt is egy kis összefoglaló a versenyrõl. A képek szerintem is nagyon jók lettek!

#27
bitangjoe

bitangjoe

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Örülök, hogy tetszenek a képek! Ez volt az elsõ alkalom, hogy egy bringa-sportfotós szerepét próbáltam megvalósítani amatõrként, több-kevesebb sikerrel. Bár a 24 órás versenyen mindig van lehetõség fotózni két kör között, az a csapatról szólt mindig. A maratonverseny fotózása újabb élménnyel szolgált. A videósról nincs információm, csak arról, hogy a helyi TV-ben felvették, mikor elindultam a mezõny után 1 órával a Szarvas-szurdikhoz, hogy fényképezzek. Errõl is úgy szereztem tudomást, hogy egy ismerõsöm mondta, hogy látott a TV-ben... Lehetséges, hogy a helyi TV operatõre volt? Vagy valaki máshonnan? Megpróbálok utánajárni.

#28
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
vártam már ezeket a képeket:)
a szõlõnél amikor másodjára is le lettem fényképezve, pont úgy jött ki akkor hogy az egyik lábammal nem tudtam belépni elsõre a dzsuva miatt, utánna az árokban végig ezen agyaltam hogy milyen béna lehet majd az a kép, de szerencsére nem látszik:)
köszönet a képekért, jól sikerültek!

lett csinálva video is, arról tud valaki valamit?
- egyszer a hosszútávnál Szálkánál filmeztek (a tó mellett, a túlfolyónál)
- és mégegyszer a Gárbóci? gyerektábornál, aszfalton, egy balos kanyarban

#29
bitangjoe

bitangjoe

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!

Robi már közzétette az elérési címet a fotóimhoz, bár azóta bõvítettem rajta. Most én is mellékelem, de a galéria címét, hogy lássátok, a díjátadó külön van.

Íme, itt van: http://picasaweb.goo...om/csaba.bujdos


Pár szóban annyit írnék, bár a versenyen nem tudtam indulni, cserébe mégis jól éreztem magam, hogy lehetõségem nyílt végre képeket készíteni terepen, verseny közben.
Sajnos nem tudtam mindenkirõl képet készíteni mivel az akkuk...
De akirõl készült, letöltheti a róla készült képeket eredeti méretben, vagy ha úgy tetszik, egy kattintásra az egész albumot!
Remélem megfelelnek a képek az igényeknek.

Várom mindenki véleményét a képekrõl! Írjatok!


Üdvözlettel:
Csabi


#30
Luiz

Luiz

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Szevasztok!

Nem tudom megállni, hogy ne írjak - elõször is elnézést szeretnék kérni az összes fórumozó nevében azért, ami ebben a topikban folyik.

Csak annyit szeretnék írni, hogy rávettem két barátomat is, hogy jöjjenek el velem, nyugi, nem lesz tömeg, nem lesz egyesszeösszá' induló, nem lesz tolongás, kellemes és szép tájon tekerünk majd, nem nyolc ropi a nevezési díj, elsõ maratonnak kiváló... Bólintottak, jöttek, lekocsiztunk, sátraztunk, odamentünk, szédüléses hányingerig tekertük szét magunkat, és még csak el sem tévedtünk (rövid- és középtávon, ketten elsõ maratonozók). Mindhármunknak nagyon klassz élmény volt, szép emlékekkel és tejsavval telt izomzattal rogytunk be a kocsiba...

Azt hiszem, a nevükben is szólhatok, hogy köszönet a szervezõknek!

A legjobbakat,

Luiz

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Azért egy nagy pozitívum a szekszárdi szervezõség részérõl: itt vannak, olvassák a fórum hozzászólásait, veszik a fáradságot és tanulnak a hibákból. Vannak olyan maratonszervezõk, akik évek alatt nem vették a fáradságot és nem kukkantottak be, hogy mi megy az adott marci topikjában, pedig biztos, hogy sok következtetést levonhattak volna belõle!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#32
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

De szeretem a marha sok okos embert, csak a fikázás. Akkor most az kommenteljen aki már csinált valami versenyt és nem csak a szájtépéshez ért. Azt hittem csak a DH versenyek után van full fika áradat, de a maratonosok között is ugyanolyan hõbölgõ emberek vannak. Akkor ez tuti csak a magyar virtus lehet. Ehhez értünk a legjobban a sírás-ríváshoz, meg a fikázáshoz.
Ez egy elsõ verseny is volt, én annak örülök, hogy ezt megengedték, hogy meg csinálhassák.


Haverjaim csinálják a Tokod DH-t. Kb 10 évvel ezelött meg haverjaim rendezték az esztergomi cc versenyt. Azért ég és föld a kettõ. Egy cc vagy maraton pályajelölését, útbiztosítását baromi nehéz megcsinálni. DH meg "zárt" pálya. Sok-sok nappal elötte már fejben van, hogy hol a nyomvonal, mit kell megugrani, hol a kanyarban a fatuskó stb.
Az emberek leírják a véleményüket, akár ott voltak, akár nem, a szervezõk meg gyûjtik ezekbõl az infót, hogy jövöre mit csináljanak másképp.

#33
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás


a Salzhoz hasonlítani meg nevetséges dolog, ég és föld a különbség még a legjobb magyar versenyhez is, így nemhiszem hogy lenne értelme hozzá hasonlítani.


Dante érti mire gondolok, te nem. Nem hasonlítottam, mert nem is lehet, hanem csak megoldási lehetõséget írtam le. Mivel elágazásnál úgyis jelölik a pálya helyes irányát, nem tart semmibõl a rossz irányt is jelölni. Kb 1 csomag A4-es papír+1 doboz rajzszög+elágazásonként 1 perc plusz munka. viszont az eredmény pénzben mérhetõ, mivel aki keserû szájízzel távozott lehet, hogy jövõre nem indul. És a fórumra is beírja, hogy mi volt a baja, ez viszont ujabb embereket rettent el a következõ versenyrõl.
Szerintem jövõre, erre a gyerekbetegségre nagyon fognak figyelni a rendezõk.

#34
Szekszárd Maraton

Szekszárd Maraton

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Eredmények:
http://www.szekszard...18&mf=59&cmf=79

Fetzer Robi
Szekszárd Maraton: 2008. augusztus 10. - Fedezz fel új utakat!
Egyszer talán megint lesz...
www.szekszard.hu

#35
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De bizisten arra is volt szalagozás...:lol1:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#36
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

ez komoly, töki?!
:-)
TT-k mindig klasszabbak
...
amugy meg, jövõre biztos jó lesz, már most sok a kreatív vélemény.


Igen, komoly. Ez volt az a verseny amikor Dante kétszer leszakított minket, aztán a végén elõtte értem be, mert elment megkerülni a templomot. :)


A sebesség mindent megold.

 


#37
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
[QUOTE=MJani01;757859 (idén is voltam olyan kis versenyen, ahol az eltévedések miatt átminõsítették teljesítménytúrává). .[/QUOTE]

ez komoly, töki?!
:-)
TT-k mindig klasszabbak
...
amugy meg, jövõre biztos jó lesz, már most sok a kreatív vélemény.

#38
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Az lehet hogy nem voltam a versenyen de azt azért minden versenyzõ eltudja dönteni jó volt-e a pályajelölés vagy nem.Én csak olvastam a kritikákat és ez a verseny is elég sokat kapott ugy mint a Duna maraton.

#39
VCs

VCs

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Komló maraton nem 27km volt! Én is voltam, és az valami 40-45km volt..a pályakijelölés pedig nagyon jó volt ott!

#40
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
nem kéne ennyire ganyálni a rendezést, fõleg annak nem, aki ott sem volt. nem volt egyértelmû a jelzés, a motorosok meg nem mindenhol tudták az utat, ennyi. jövõre majd jobban figyelnek. túléltük, jó kaja volt, szép dombok.

Ilyen Buzeráns, Shiftnyomkodós Stílusban Meg Senki Ne Várja, Hogy Bárkit Is Érdekel, Mennyit Mért Az Illetõ.