Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1341
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nekem a kémia lett ma kapufa....egy hét múlva Round 2.

#1342
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nekem meg nem lett meg a hõtan..

jövõhét szerdai program:
12:00 matek szigó
14:00 hõtan
éjjen!

#1343
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Ójeeeee, meglett az analízis is....már csak 2 vizsga...szuper...:)

#1344
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

ha kell a többi oldalt is bemásolom :)


kössz matt.
megtanultam ezt tegnap söt még több ábrát is róla. meg már jórészt értem is.
pont ezt huztam ki :) de hiába tudtam ezt nagyjából a másik tételem nem ment :( kivágott a */°^° (mindig 2 tételt kell ennél húzni és nem elég 1...)

#1345
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

miért fontos, hogy 51 pontod legyen?

Mert 51-tõl kettes (30pont az üzleti terv, 10pont az elõadás, 60 pont a zh/vizsga).


A sebesség mindent megold.

 


#1346
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
nekünk írtak katalógust elvileg gyakon is meg elõadáson is, de elég komolytalan volt a végére. nagyjából bejártam órákra, szinte egyedül írtam meg az üzleti tervet...
igen, elég könnyen lehet 4-est, 5-öst szerezni :)
miért fontos, hogy 51 pontod legyen? ösztöndíjra hajtasz?

ált.menbõl nekünk ilyen GYP-s dolgok vannak már. beugrón mint írtam feladat - cpm, mpm, kipa, pert, diagramok - a decemberi vizsgán meg volt goleman, mátrix-szervezetek, weber munkássága volt, most hétfõn meg howthorne-i kísérletek, meg vezetési stílusok (tannenbaum-schmidt, lebel, goleman). utóbbiról írtam 3,5 oldalt, aztán kaptam egy 3ast :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1347
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

vállalkozói ismeretekbõl nekem Lábodi Csaba tartotta az elõadást és a gyakorlatot is. (Dániel Zoltán és Pataki Zsolt a másik gyaktanárok)
mi elõadásokat tartottunk a gyakokon és abból volt elõvizsga november végén. épp futni voltam, aztán úgy mentem be zh-ra, futócuccban és így lett 3as.
nekünk már BSC-s képzés van, nem túl vészes...
ált.menbõl meg van gyakorlatunk is. beugrón feladatot kell megoldani...

Nekem is õk tarották az órát (egyen sem voltam) és üzleti tervet sem csináltam, de kaptam aláírást, nekünk is volt valamilyen zh, de azt sem írtam meg. Ahogy elnézem az anyagot nem lehetetlen 90% körülit írni.
Áltmenbõl nekünk csak elmélet van, megtanulhatalan mennyiségû fogalom, kell hozzá sok szerencse.

Most vizsgáztam Nemzetközi integrációk gazdaságtanából (utolsó vizsgaidõpont), teszt volt, tippeltem és természetesen megbuktam. A legjobb az volt, hogy a tanár azon szenvedett, hogy most mi lesz velünk, hogy megbuktunk. Mi lenne, felvesszük következõ félévben is. :)


A sebesség mindent megold.

 


#1348
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Posted Image
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ha kell a többi oldalt is bemásolom :)

#1349
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
vállalkozói ismeretekbõl nekem Lábodi Csaba tartotta az elõadást és a gyakorlatot is. (Dániel Zoltán és Pataki Zsolt a másik gyaktanárok)
mi elõadásokat tartottunk a gyakokon és abból volt elõvizsga november végén. épp futni voltam, aztán úgy mentem be zh-ra, futócuccban és így lett 3as.
nekünk már BSC-s képzés van, nem túl vészes...
ált.menbõl meg van gyakorlatunk is. beugrón feladatot kell megoldani...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1350
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
60-ból 51? :scared: elég kamikázének hangzik :D

holnap vizsgázok Erõ- és munkagépek II böl. ami felidegesített az az hogy nem értem hogy a picsába müködik a pelton turbina. onnan kezdve meg már csak felületesen nézegetem a többit :D

#1351
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Közgazdász-gazdálkodási (egyetemi). Ált. menem volt, van és még lesz is :) , ebben a félévben már nincs idõm rá. Nekünk mást tanítanak.
Vállalkozói ismeretekbõl nektek volt zh, ha igen mennyire volt nehéz? 60ból 51 pontot kellene írnom.


A sebesség mindent megold.

 


#1352
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
hát nekem is eddig 2 tárgyból múlt 1 ponton a 2es, statikából ráadásul az elsõn és a póton is.
remélem nem lesz nagyon szopás nekem holnapután :S matekból azért gáz lenne megbukni.

#1353
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
mikróbol én csak megfogok :D

#1354
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kkk anno ilyesmit csinált velem...
bementem megnézni a vizsgát, látom nincs kijavítva egy feladat. igaz-hamis szóval tök egyértelmüen eldönthetõ hogy jár-e a pont. jó volt a válasz :cool: így megvan a kettes örülök a fejemnek. mondom hogy köszönöm. erre õ "várjon csak" arréb lapoz párat.. "de ide meg túl sok pontot adtam" és levont annyit,hogy ne legyen meg..

#1355
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
itt volt olyan is, hogy egy ponton múlt a kettes, ment reklamálni, aztán levontak még 3at, hogy ne legyen ponthatáron...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1356
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Durva volt-e? Nem kicsit....az elõzõ vizsga ehhez képest habos sütemény volt.
Volt egy X^3 görbe alatti terület súlypontjának a kiszámolása integrálással, egy függvényt át kellet írni polárkoordinátás alakba és utána meghatározni, hogy hol lesz az érintõje vízszintes, volt egy függvény, amin konvexitást és inflexiós pontot kellett vizsgálni, de a második deriváltban már x^5-es tagok mosolyogtak vissza, volt egy függvény amit egy paraméter megválasztásásval folytonossá kellett tenni és egy elég durva komplex számos 7-edik gyök...szisz, nemvót könnyû. :rocketman
Nincs tipp? Akkor vkire holnap rátörök tanszéken...
Mikroökonómia, jaj Istenkém, ne is mondd! Abból meg kedden megyek, de már az S-D függvényekre sem emlékszem... XD
Ja és az általános géptan (nálunk gépészmérnöki alapismeretek) hogyan lett 2-es? nézem a vizsgát...20 pontos, 21-tõl 2-es...egyébként egy idõn után ilyesmin már meg sem lepõdsz (ez teljesen jellemzõ rám, ha vmi nincs meg az 1 ponttal nincs meg). Nem reklamálni akartam, csak kérdezni vmit a csókától, hogy tanuljak belõle...erre ránéz: "20 pont? Légy rámenõs! Keress égegyet!". Ja, mondom ha Te mondod...kerestem egy nyilvánvalóan hülye ürügyet, de rendes volt, ráírta a 2-est :D Nademost leginkább kimegyek tekerni...az lesz a legjobb...

#1357
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
asszem megbuktam mikroökonómiából :D
mindegy, felveszem 3xra is :)
asszem csúszok egy (fél) évet...

Mjani
általános menedzsmented volt?
milyen szakra jársz pontosan?
tegnap lett meg ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1358
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hehe, KKK :D

#1359
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

nektek van szóbeli is?
nekünk nem lesz, szerencsére..

eddig nekem úgy volt h még aznap kijavították a vizsgákat.


Van bezony :/
Nem túlzottan rajongok érte.

Vizsgákból nekünk csak ezt meg az anyagtudot javították ki helyben, mert szóbeli ugye...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#1360
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nektek van szóbeli is?
nekünk nem lesz, szerencsére..

eddig nekem úgy volt h még aznap kijavították a vizsgákat.