Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1281
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tegnap egész nap LFS-eztem meg fórumoztam, ma megírtam a matekszigót és szerintem jobb lett mint a múltkor.. .)

#1282
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Ezzel remélem nem azt akarod mondani, hogy ne tanuljak. :)


A sebesség mindent megold.

 


#1283
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

amire tanulok abból megvágnak, amire nem abból átmegyek.


Minél többet tanulunk, annál többet felejtünk... Plusz alvás közben kisebb a felejtés mert nem mûködnek az interferenciák.:)

#1284
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
megpróbálom, mindenképp megnézem. gépelemeknél már összejött: 30tól szóbeli, 40tõl 2-es... 29 pontom lett, szereztem még 4-et, szóbelin meg átmentem... nagyon észnél kell lenni, és soha fel nem adni (ez azoknak szól akik "zöldfülûek".)

a dinamika az fõleg a statikára épül, de csak 3. féléves tárgy, azthiszem stat, meg mateka2 kell hozzá. Az elõadásokat nagyon bírtam (az elõadó amerikában is tanított), bent voltam mindegyiken, gyak kötelezõ volt.

#1285
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

jaja, megnéztem, engem viszont meglepetés ért. azt hittem simán meglesz (elõzõ 12 pontos lett, nem túl sok tanulással), erre meg 10 pont... holnap megnézem mit számoltam el. na ez a szar az egyetemben, h azt hiszed tudod aztán megvágnak mint sz/*rt . van amikor meg a 0 tudással is át lehet menni.


menjél be holnap verd ki belõlük a kettest ;)
vagy legalább annyit h hadd szóbelizhess aztán tán ott..

#1286
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

gratu karcsi .)
én csunyán elkurtam dinamikát :(

elsõ két félévben majdnem összeszedtem 70kreditet, aztán kb folyamatosan romlik a tendencia. örülök ha meglesz ebben a félévben 12... :/


ennyivel nehezebb lesz késõbb az egyetem? amúgy nem para hogy egy félévben ha 15 kredit alá megy az ember költségtérítésesre megy át, vagy legalábbis esélyes rá?

amúgy ez a dinamika az a statika utáni mm-es tárgy, vagy mi? ha hasonló a statikához, akkor gondolom elég szopós tárgy, én a statikán rendesen beszoptam, mivel 2x is 1 ponton múlott h átmenjek, aztán 3adszorra se sikerült

#1287
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Örülök néha, hogy nem vagyok fõsulis. Holnap kelhetek fel négykor szakrajt puskát írni ettõl függetlenül, mert elsz*rtam az idõt gépezéssel...:)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1288
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
jaja, megnéztem, engem viszont meglepetés ért. azt hittem simán meglesz (elõzõ 12 pontos lett, nem túl sok tanulással), erre meg 10 pont... holnap megnézem mit számoltam el. na ez a szar az egyetemben, h azt hiszed tudod aztán megvágnak mint sz/*rt . van amikor meg a 0 tudással is át lehet menni.

#1289
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
fenn van az eredmény mm honlapon.
nem ért meglepetés. tavasszal újra :/

#1290
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
jaja, ez a baj vele, h pont vizsgán száll el a logika. én amúgy póluspontból írtam fel a sebességét.

#1291
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nemnem, ugyanazon voltunk akkor :)
túlparáztam vagy nem tom...
felirtam okosan innen-onnan vB-re a sebességeket és rejtélyes oknál fogva nem szúrta ki a szemem, hogy egyenlõvé teszem õket és megvan. naon lol vagyok.... ááá! MaTT :rocketman
az bosszant, hogy ennél azért jobban tudom, mint ahogy ez sikerült.

zh-ban is olyat csesztem el, hogy 0.5=7omega és rosszul számoltam ki...
matek -A12-t kéne felvennem amiben csak összeadás kivonás van, aztán átismételni mindent... .)

#1292
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
na azon voltam ma én is. audmax 8-tól sokáig, vagy nektek megint másik terem?

#1293
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
õõõ

elsõ feladat az volt, hogy két rud csuklóban kapcsolódik, egyik rúd vizszintes csuszkán, másik csuklóban rögzített.
második feladat vizszintes tengelyre rá van hegesztve szögben egy rúd, lebillen, perdület számolósdi stb.

#1294
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
dinamikán te is azt a feladatsort írtad amiben volt az a bolygómû meg egy kerék+rúd+vízszintes csúszka?

#1295
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gratu karcsi .)
én csunyán elkurtam dinamikát :(

elsõ két félévben majdnem összeszedtem 70kreditet, aztán kb folyamatosan romlik a tendencia. örülök ha meglesz ebben a félévben 12... :/

#1296
weqa

weqa

    vendég

  • fórumtag
  • 183 hozzászólás
...hasalás jogból, idén már nem lesz államvizsga:(

#1297
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
hjajj, elõször úgy terveztem, hogy január 12én végzek, aztán nem úgy lett :D
azóta minden nap, mintha a fogam húznák :/

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1298
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
én meg úgy állok h meglett az összes szakirányos tárgyam meg az uccsó szigom is.
még szerdán van 1 vizsgám de arra már egyszerüen nincs energiám tanulni. tetû vizsgaidöszak végére mindig eltompul az agyam :D

#1299
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
nekem meg már van 36 kreditem :)
most szombat délután 4kor volt egy vizsgám... 5. féléves tárgyat csináltam meg. tök jó lesz nézni a többieket amikor mennek órára :)
mondjuk most meg nekem volt szopó - csütörtökönként 8-12-ig...

szerdán még lesz egy német - 3 db idegen nyelvû kreditért

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1300
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ez ismerõs érzés nekem is.