Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Please log in to reply
1470 replies to this topic

#961
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
valaki nem tudja, hogy angol nyelvnél milyen arányban oszlik meg az írásbeli és a szóbeli pontszáma a végelszámolásnál? írásbelin 98%om lett (113/117 pont), de szóban nem vagyok olyan jó - persze a minimum 10% meglesz bõven, de...

#962
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
De utálom az ilyent, elõreláthatólag hétfõ reggelig nem marad idõm minden tételt átismételni és szelektálnom kell :(
Mondjuk inkább tudjak mindenhez hozzászólni és kapjak egy 3-ast, mint rizikó, hogy lehet 5-ös is, de lehet, hogy 1-es, mert 2 tételt nem tudok.
Legyen már hétfõ 16.15 !! :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#963
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Hogyan kell átmenni vilibánál gépelem 2-bõl? szerdán megvágott, igazából az elméleti és a rajzos részekkel van gond, a kidolgozott példák megvannak, de azon felül semmi hasznos.

#964
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
vagy morcosan éhesen bszogatnak :D

#965
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
ez jó jel. téged már majd gyorsan le akarnak tudni és nem fognak kekeckedni....

#966
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Hmm...államvizsgán, hétfõn az ebédszünet elõtti utolsó leszek én, remélem már mindegyik bizottsági tag kajás lesz és nem akarnak kérdezni, csak menni enni :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#967
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
na végeztem szerencsére. :bananadan (meglett minden)
jöhet a nyári gyak :)

#968
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jöhet a mail msn-es mail cimemre :)

multkor gépész listán tetszett amikor valaki véletlenül beszólt az egyik tanárnak :D nem látta hogy ki volt a feladó :D

#969
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Valahogy a bejelentkezõ ablak nincs összhangban a Neptun színvilágával :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#970
RoDaNi

RoDaNi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 posts

sose értettem, hogy miért vizsgaidõszakban buzerálják a neptunt?!


akkora flame ment errõl info listán egy arccal miután bevallotta hogy részt vett a tesztelésben hogy csak na :)
ha gondolod elküldöm priviben :D

nem is olyan gáz amuugy elsõre csak ne felejtse el a krediteimet :)

Egy nap 24 óra, egy tálcán 24 sör...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!


#971
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
sose értettem, hogy miért vizsgaidõszakban buzerálják a neptunt?!
nem az, most kivételesen csak fél-1napot nem müködött, engem nem zavart, de nem ért volna rá mondjuk 2hét mulva?

vicces, amugy az új skin .) szerencsére vissza lehet állítani a régit :) meg van NewYork-os is :D

#972
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

24...
besz*rás
a postjaid alapján azt hittem, 18-19 vagy :)


Ezentúl igyekszem felnõttesebben írni. :)

nálad fiatalabb hogy vizsgáztat? vagy csak ott volt, mint demonstrátor?


Ez egy érdekes kérdés. Egy híres közgazdász tartja az órát, de a zh-t és a vizsgát a csaj (csak 2 hónappal :) fiatalabb, mint én) íratja és javítja, a kérdéseket nem tudom ki állítja össze, más tárgyból tart órát, gondolom van diplomája (tavaly végezhetett máshol). Az még furcsa, hogy végigjegyzelte velünk az összes órát.


A sebesség mindent megold.

 


#973
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
24...
besz*rás
a postjaid alapján azt hittem, 18-19 vagy :)

nálad fiatalabb hogy vizsgáztat? vagy csak ott volt, mint demonstrátor?

#974
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Ügyes vagyok :) , képes voltam egyedüliként megbukni egy tárgyból, pedig bármit lehetett használni. Szerintem minden lényegeset leírtam, de úgy látszik kevésnek bizonyult, a vizsgáztató csaj (nálam fiatalabb!) mondta is, hogy lehet kevés lesz (erõs a gyanúm, hogy itt a mennyiségre mennek). Nem baj, úgyis a kedvenc tanárom tartja az órát és a félév 2. felében nem volt idõm bejárni.


A sebesség mindent megold.

 


#975
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
honnan tudtad? .D
ja és szeretném megõrizni ezt a hagyományt. :D

Köszi akkor asszem kedd reggel dinamika, 2kor hõtan, szerdán elektro .)

#976
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Jól tudod. De amúgy azért nem tudod, mert eddig minden vizsgán elsõre mentél át? ;-)

#977
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
bme-sek,
ugye az elsõ iv ingyenes? csak mert ha már csak két vizsgaalkalom van és még egyen se voltam, akkor kihasználom mindkettõt :D

#978
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,247 posts
huh rmx, csunyán félreolvastam:\ nekem már minden é betûs
nem baj majd lesz valahogy, csak kapjam vissza a nyomtatómat, és álljon el az esõ:)

#979
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
nem tudom mit fostok, egy nap alatt beemelhetõ a komplett szóbeli tételanyag:D nekem sikerült. ilyen lett a vége: magyar 80%, töri 94%, matek 91%, angol 90%, föci 80%. és karácsonytól februárig nem voltam suliban, és közben sem tanultam. szóval középszinttõl no para;)

#980
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts

áá nem, egy laza 100 oldal, ráadásul pont most írt ki szervízüzenetet a nyomtatóm, és be kellett vinni kiüttetni:( kedden kapom vissza, és még az infóba bele se néztem
már írásbelire se készültem, éltem mint hal a vízben, most meg nagyon rossz újra elkezdeni...
a történethez az is hozzátartozik hogy nem fõsulira készülök, nem is tervezem, így egy 3-as 4 es eredménnyel beérem.
nyitott ablak nálam csak 1.5 óránként, itt mindig felsír egy kisflex, vagy egy traktor:s csokit szoktam enni:)
17-18.-án lesz a szóbelim, neked mikor?

û

soká.. még van két évem érettségiig. :)

Itt 15 éves kortól félévkor és évvégén van minden tárgyból vizsga. Matekból és Magyarból 3-órás a többibõl 2 órás harmonizált vizsgák. Legalább nem érettségin találkozunk elõször ilyen helyzettel