Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Please log in to reply
1470 replies to this topic

#601
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
"Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy Közlekedésmérnöki (BSc) (KGIN_BKL) képzésén a 'NGB_AG002_1-Mechanika-Statika' tárgyhoz tartozó Vizsgajegy eredményére Elégséges (Bejegyzés dátuma: 2009. 05. 21.) lett beírva 2009. 05. 23. napon! Módosító: dr. Molnár Zoltán"

hjííííháá öröm a köbön :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#602
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,046 posts
hát nekem is tessék már szurkolni holnap délben, csütörtökön délben illetve csütörtök délután hat óra fele.:)
ebbõl kétszer a matek kettesért...:D
kõzettanból pedig az ötösért(mert pitsába hogy már megint csak négyest kaptam...)

köszi.:)

#603
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
gratula ;)

#604
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy Gazdálkodási és menedzsment alapszak BA képzésén a 'Matematika A1a' tárgyhoz tartozó Vizsgajegy eredményére Elégséges lett beírva 2009.05.19. napon.

kettesnek még életemben nem örültem ennyire:D:D:D

#605
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
írásbeli elég húzós volt, a hörverstehen meg különösen. szóbeli klasszul ment, nevettek is a vizsgáztatónk azon, amit mondtuk haverral, mondták is, hogy ez tetszett nekik...meglátjuk 20 nap múlva.:D

#606
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
bme-gtk gazdálkodás és menedzsment.
mikro, makro, matekok a szórós tárgyak, mindezt 5-5-6-6 kreditekért. kedves.
most a mikro pótzh-n 116ból 18 ember szerzett aláírás a kegyelmi alapon szerzõkkel együtt!! na kb ilyen arányokra tessék készülni a leendõ egyetemistáknak. tehát a meg fogok bukni kijelentés nem pesszimizmust tükröz, csak a valóságot;)
egyébként meg a kettesnél tényleg nincs jobb jegy, csak szebb

nálunk csak a hallott szöveg volt szar, de az nagyon. haverod sem indul sokkal rosszabb helyzetbõl, mint a többiek. sõt, lehet, hogy fülgyulladása szûri ki a felesleges frekvenciákat. azért nem irigylem.

#607
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
semmi ÖSD vagy Rigó? vagy ez mi ez?

#608
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

attól ne foss
fõleg, ha euroexamnél csinálod. rendesek, nem nagyon nehéz a vizsga. egyedül a szóbelin kell alakítani, de ott inkább a helyzetmegoldó képességet nézik.


ja, euro. angol már megvan, ott írásban sokkal jobb voltam - bár ez jópár éve volt, kb. az elsõ komolyabb szóbeli vizsgánk volt, fostunk rendesen.:D

németbõl meg szóban sokkal jobban megy, írásban nehéz. mondjuk én még úgy állok hozzá, hogy minél jobbnak kéne lennie - nem álltam át a leendõ egyetemista életmódra (gy.k. "csak görbüljön az a jegy"...;)). :D

minden vizsgarészen minimum 40% kell, és összesen meg minimum 60.olvasott szöveg meg nyelvtan megy, nyelvismeret/szókincs attól függ, de az is megvan végül is, hallott szöveg értése is meg lesz 40% (egyik oszt.társamnak pár napja begyulladt mindkét füle, alig hall, és úgy jön vizsgázni.:(), dumálni meg dumálok én bármirõl haverommal németül, pár sör után is azt szoktuk elég gyakran...:):D

meg ugye ez a suliban lesz ilyen kihelyezett vizsga, mert a komplett nulladik évfolyam most vizsgázik...csak nem szopatnak már meg közel 100 fõt...:D

Bálint, tudom, hogy nézzem meg wiwen, de te pontosan melyik karra/szakra jársz amúgy?

#609
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

holnap német középfokú nyelvvizsga...:confused:

attól ne foss
fõleg, ha euroexamnél csinálod. rendesek, nem nagyon nehéz a vizsga. egyedül a szóbelin kell alakítani, de ott inkább a helyzetmegoldó képességet nézik.

mirkobol (ismét) és makrobol (elõször) sikerült megbukni. következõ félévben szükségállapotot hirdetek és feladom az elveimet. meg tanulni is fogok.
na most már a könnyebb része jön, csak két vizsga:D
matek és üzleti környezet. aki bme-n tanul, nagyon ajánlom neki felvenni az utóbbit. érdekes dolgokról mesél a tanár, bevonja a hallgatókat és szerintem annak ellenére, hogy csak beszélgettünk, ez volt az az óra, ami a legtöbb pluszt adta, hogy mit-hogy csináljak. nem közgizdáknak is hasznos lehet 3 kreditért. vizsgás, de 300ból kb 2 ember bukik meg, szóval még átlagot húzni is jó.

#610
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
holnap német középfokú nyelvvizsga...:confused:

#611
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

miért csak BME-s?!? a sör azt is érdekli, aki máshol szenved ilyenkor! :)

jogos, nincs diszkrimináció. felsõoktatásban résztvevõ kerékpáros egyén. megfelel a jogtudor úrnak is?:P

#612
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
kitartás srácok, kitartás!

én most végzem az utolsó simításokat a diplomamunkámon.
május 18 a leadási határidõ.

júni 12: államvizsga.
júni 27: egy álom megszerzésének az idõpontja :D

#613
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

vizsgaidõszak után kéne csapni valami ittasodást. nekem 3 sör elég, a többi a tiétek:) na? kollektív bme-s bringás bemattulás?


miért csak BME-s?!? a sör azt is érdekli, aki máshol szenved ilyenkor! :)

#614
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

beMATTulás? menni fog :D
méretembõl adódoan nekem se kell túl sok, viszont jobban megy stéher a busz után. ugye Buki? :D


ooo... Hat az egy igen erdekes eset volt :D De te jozanul is veszelyes vagy, szoval... :P

Amugy szervezhetunk valamit vizsgaidoszak utan, addigra talan burce is hazadugja az orrat.

#615
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nem ígérem, mert télleg elég sok dolog összegyûlt, de ha mégis akkor elmentettem a számod ;)

#616
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

beMATTulás? menni fog :D
méretembõl adódoan nekem se kell túl sok, viszont jobban megy stéher a busz után. ugye Buki? :D

ja, freudi volt:)
én mondjuk nem vagyok kicsi, de a vezetés miatt nem nagyon játszik a pia.
holnap ha ráérsz 2tõl, dumálhatunk valahol. csörr rám,ha oké 0630 3284151
na jóccakát. holnap 8tól tesi, elõtte még meg kell küzdenem a felkeléssel meg az idiótákkal

#617
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
beMATTulás? menni fog :D
méretembõl adódoan nekem se kell túl sok, viszont jobban megy stéher a busz után. ugye Buki? :D

#618
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
ja, tf meg corvinus az szabadidõközpont kb ehhez képest

holnap úgy megyek javítani, hogy még mindig nem tudom, hogy mibõl fogok írni. +2 pont kell, viszont olyan rosszul írtam meg elsõre, hogy ha 0 pontos lesz a "javító", akkor is megmarad a kettesem.:P

vizsgaidõszak után kéne csapni valami ittasodást. nekem 3 sör elég, a többi a tiétek:) na? kollektív bme-s bringás bemattulás?

#619
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
olyasmi .)

ma lelkesen osztogattak a réten TF napokról flyert ilyen kiscsajok. valaki beszólt: "ezek nem tudják, hogy itt uccsó hét, házik, zhk, pótzh-k vannak ilyenkor?!" nem kicsit volt röhögés a környéken :)

#620
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

nincs valakinek egy kész akkus csavarbehajtós gépelemek házija? fogaskerékszámolósdi, tengelyméretezés, siklócsapágyszámolás még hiányzik :(

legalább tegnapra kellene?
házi barack van.

nekünk is érdekes lesz az elkövetkezõ két hét. a vizsgaidõszak tiszta megnyugvás lesz, csak jussak el odáig. addig a merõ reménytelenség :S
csütörtökön múlik a jövõ félévünk, meg az összes további, hogy meddig koptatjuk még az egyetemet. mikro és makro pót is akkor. fasza lesz, érzem én. :(