Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Please log in to reply
1470 replies to this topic

#581
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

nem nekem való az egyetem :/


Na, na! Meg ne probald!!!

#582
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,353 posts
Nah hogy megfelelõ topikban folytassam :)
Hogy a " merre tovább " kérdésre válaszoljak:
Erdõmérnöki szakra szeretnék jelentkezni. Nekem ez egy életcélom. Ez mellett megjelölném a fotóriporter szakot amirõl a fotós ismerõsök azt mondják nagy valószínûséggel protekció kell hozzá.
Ezt nem tudom.

#583
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
írásbelire csak komolyabban matekból készültem õsszel, illetve tavasszal. magyarra semmi, törire minimális...angolból is csak emlékbõl, ahogy a német nyelvvizsga is fõleg abból jött össze, ami órán meg dogákban rámragadt...de a szóbeli azért neccesebb.

a magyarból tudok 7 tételt, de kezd elegem lenni...a jó húzásban bízom, matekon bevált...fizika nem para egy tétel kivételével, a töri meg úgy ahogy...mondjuk annak örülök, hogy valószínûleg a fizikával kezdhetek, és ameddig lemegyek a fizikaterembe elvégezni a kísérletet meg vissza, addig össze tudom szedni a gondolataimat.:D

#584
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,046 posts
jó tételt kell húzni...és ugye érettségin mindenki pont azt húzza, mit pont tudott.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#585
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 posts
érettségis szobelis tovább: nemtudom, de én semmit se tanultam rá, egy tételt se dolgoztam ki és középszinten minden megvan 4 min -inkább 5- (ma...) "móka az egész" pedig nem vagyok egy nagy dumálós...

#586
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
go kala, go! :D

#587
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Hmm. Drukkoljatok... :)

#588
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nem nekem való az egyetem :/

viszont a hõtanom legalább meglett.

#589
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Mondjuk én elõzõ félévben elsõ idõponton csináltam a dinamikát, de hallottam, hogy pl. utolsó idõponton a vizsga fele relatív volt, mozgó koordináta-rendszeres...nem mondom, hogy könnyû átmenni uccsón, de egy próbát mindenféleképpen megér.

Tudtommal nem volt alapkérdés, és ha jegyed 2-3-4, nincs szerintem szóbeli. Tehát szinte mindegy, kinél nyomod, mert az írásbelit meg úgyis a csatlósok (Bachraty, Takács Dénes, stb.) javítják nagyrészt.

Én meg megyek holnap utolsó mechanika szigorlat idõpontra, muhahhhaaaa, vérontás lesz :D

Ja, és ha már megy a dobálózás az idézetekkel:
- "BMEGEGEAGCM-CAD modellezés' tárgyhoz tartozó Évközi jegy eredményére Jó lett beírva 2009.05.24. napon! Módosító: Molnár László"
- "BMEGEGEAGCM-CAD modellezés' tárgyhoz tartozó eredménye Jó ki lett törölve a 2009.05.24. idõpontban! Módosító: Molnár László"
- "BMEGEGEAGCM-CAD modellezés' tárgyhoz tartozó Évközi jegy eredményére Jó lett beírva 2009.05.24. napon! Módosító: Molnár László"

Mindezt reggel 8 magasságában, Molnár László tanárúr érezhetõen nehezen ébredt fel aznap :D

#590
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
Euro, német, egynyelvû, B2 középfokú, 2009. május

Írásbeli
Leseverstehen 78%
Grammatik und Wortschatz 52%
Schreiben 76%

Szóbeli
Hörverstehen 72%
Sprechen 78%

Insgesamt: 71%- Megfelelt komplex B2 középfokon.


jobb lett a szóbelim, mint angolból...LOOOL:D

#591
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

tudom, hogy egy jelentõsen mûveletlen és alulinformált leendõ BME-s vagyok, de Orosz tanár úrról mit érdemes tudni? elég nagy hírét vettem ki ma pár egyetemista haverom beszélgetésébõl -és õk csak csak 3 mérnöki kart (mérnökinfo, villany, közlekedésmérnök) fedtek le..:D


nagyjabol ezt: :)

#592
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
tudom, hogy egy jelentõsen mûveletlen és alulinformált leendõ BME-s vagyok, de Orosz tanár úrról mit érdemes tudni? elég nagy hírét vettem ki ma pár egyetemista haverom beszélgetésébõl -és õk csak csak 3 mérnöki kart (mérnökinfo, villany, közlekedésmérnök) fedtek le..:D

#593
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts
Ezt sajnálattal olvasom. Eddig csak azt hallottam, hogy nem a legjobban magyaráz.

#594
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Hogy kell-e, azt Neked kell tudnod .)
Ami viszont várható, hogy utolsó vizsga révén biztos hogy nehéz lesz, bende meg nem épp a jóindulatáról híres.

#595
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts

Mibajod lehet abból, hogy elmész? .)
Amúgy egyértelmû, hogy Stépán tanár úrnál sokkal esélyesebb az eredményes félév. Az õ tárgyán a legnagyobb a bukási arány, mégis õ legkedveltebb tanár (hallgatók szavazása alapján) az egész karon. ez azért elárul róla valamit.
alapkérdések vajon nála is lesznek?


Az aláírásom Stépán tanár úrnál lett meg.., jó lenne egy sikeres vizsgát nála letenni...:) Az alapkérdésekrõl nem tudok semmit, hogy be lesz e vezetve vagy sem, próbáltam kikeresgélni válaszokat a honlapra feltett jegyzetbõl, de nem találtam meg mindent sajnos. Nem nehéz kedvelt tanárnak lenni, ha úgy oktat valaki, mint ahogyan õ... vajon még hány ember kockázza ki a black hawk down-t vagy a convoyt hogy: "Látják kollégák, így forog a kardán..." illetve "a helikopter propellermozgásának hiánya milyen hatást fejt ki..." vagy amikor hozza az MI2-t és ugrajt tom cruise és a filmkockázásakor felhívja a hallgatóság figyelmét, hogy nem valószínû, hogy lineáris mentén fog zuhanni... Igen, élvezetesek az órái,de a kérdés az, hogy kell-e nekem jópár nap fogszívás, hogy készülök egy final vizsgára Bende tanárnõnél...:)


Szerk.: Ez a sokat hangoztatott tetszési index tanszékekrõl, tanárokról merre van? hol van az energia tanszék a rangsorban? a gszi? Tanár neveket nyíltan nem kérdezek:)
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#596
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Mibajod lehet abból, hogy elmész? .)
Amúgy egyértelmû, hogy Stépán tanár úrnál sokkal esélyesebb az eredményes félév. Az õ tárgyán a legnagyobb a bukási arány, mégis õ legkedveltebb tanár (hallgatók szavazása alapján) az egész karon. ez azért elárul róla valamit.
alapkérdések vajon nála is lesznek?

#597
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts
Szerintetek van értelme elmenni dinamika utolsó vizsgaalkalmára, vagy érdemesebb megvárni a következõ félévet egy újabb elõadóval? (BME, oktatók Bende vs Stépán)?

#598
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts
hogy én se maradjak ki a jóból:
Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy Gépészmérnöki alapszak (BSc) (2N-AG0) képzésén a 'BMEGEÁTAG01-Áramlástan' tárgyhoz tartozó Vizsgajegy eredményére Közepes (Bejegyzés dátuma: 2009.06.04.) lett beírva 2009.06.04. napon! Módosító: Neményi Györgyné

Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy Gépészmérnöki alapszak (BSc) (2N-AG0) képzésén a 'BMEGEPTAG0P-Polimerek anyagszerkezettana és technológiája' tárgyhoz tartozó Vizsgajegy eredményére Jeles (Bejegyzés dátuma: 2009.05.26.) lett beírva 2009.05.27. napon! Módosító: Szoboszlai Istvánné Dr.

megbukni meg így érdemes...:
Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy Gépészmérnöki alapszak (BSc) (2N-AG0) képzésén a BMEVIAUA007 Elektrotechnika alapjai tárgy Nem teljesítette eredményét módosították. Az új eredmény: Elégtelen. 2009.06.10.. Módosító: Dr. Rakos Balázs
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#599
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Akkor én is dobok már ide egy idézetet:

Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy Építõmérnöki (BSc) (L) (MK-EO-BL) képzésén a 'MFMAT42X05-K5-Matematika II.' tárgyhoz tartozó Kollokvium eredményére Elégséges (2) (Bejegyzés dátuma: 2009.06.10.) lett beírva 2009.06.11. napon! Módosító: Dr. Kocsis Imre

öröm-bódottá :D

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#600
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
matek emelt szóbeli 26/35 pont, összesítésben 85%. eddig 418 pont alsó hangon, az nem túl rossz.:)