Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Please log in to reply
1470 replies to this topic

#561
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
hogy ment?

#562
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

van 23 söröm.

Dave, ha szilágyinál leszel törin, tehát nem emelten, akkor készülj a legrosszabbra. ma többen sírva jöttek ki tõle. fiúk. szal... tegnap a közgáz ugyanez volt. Orsi öccsét is megszívatta.


durva. szerencsére õ a déseket tanítja. mi töröknél vagyunk középszinten, õ nem szokott g*ci lenni, azt mondják - sõt, ha jól indítod el a dumát és mondasz egy neki tetszõ szóviccet, akkor elmondja kb. helyetted. állítólag. :D

#563
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Ma (is) államvizsgák folynak az épületben, ahol "dolgozom"...Rohan be az irodába a titkárnõ, hogy gyorsan mentõt kell hívni. A csaj benn ült a bizottság elõtt, a tételét dolgozta ki, rosszul volt, kikérezkedett, aztán összeesett. Szirénázó mentõvel vitték el, nem tudott válaszolni semmilyen kérdésre, nagyon nem is volt magánál. De rossz volt látni :(
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#564
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ezt csak meeting pointnak gondoltam .p

#565
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
mókás lesz, kiülünk a K-nál a rétre bebszni...

#566
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
akkor szerda, 13:05, BME sohajok hídja. aki olvassa és van söre, jöhet (eltések is :P ;) :D ) no meg késõbb is lehet csatlakozni!

POgram: S.Ö.R.!

infolájn harminc.hatnullanyolchatvankilenchuszonhét

Megközelíthetõség:
http://maps.google.c...003455&t=h&z=18

Kerékpárral a budafoki útról vagy a Bertalan Lajos utcáról.

A belépés ingyenes!
Hölgyeknek BGF-es diákkal idegenvezetést biztosítunk!

najovanám. most látom hogy 1kor végzel?!
akkor addig hazamegyek enni .p

#567
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

Te is johetsz :D

de holnap csak céges sörrel tudok élni:D

a 23 itthonra van.

#568
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

van 23 söröm.


Te is johetsz :D

#569
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts
van 23 söröm.

Dave, ha szilágyinál leszel törin, tehát nem emelten, akkor készülj a legrosszabbra. ma többen sírva jöttek ki tõle. fiúk. szal... tegnap a közgáz ugyanez volt. Orsi öccsét is megszívatta.

#570
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

Buki, én is délben végzek K-ban.
Trueman is ráér ilyen bicós sörözõs dologra. Kéne nyomni valamit.

Bocs, beneztem, egykor vegzek a K140-ben. Sohajok hidjanal talalkozhatunk, aztan kitalaljuk. Csutortok mar nem jo, tanulok a kovetkezore.

#571
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Buki, én is délben végzek K-ban.
Trueman is ráér ilyen bicós sörözõs dologra. Kéne nyomni valamit.

csütörtökön napközben is lehetne. szigetre kifeküdni vagy vhova.

#572
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Tigger, koszonom az infot! Nem akarok feltetlenul fatermeszto lenni :) A pontos iranyt meg nem tudom, de mindenkeppen valami kornyezeti/termeszetvedelmi dolgot szeretnek tanulni.

természetvédelmi mérn. tananyagot tudok mutatni alkalomadtán, csakhogy valami kép legyen róla...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#573
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

ha nem konkrétan fatermesztõ akarsz lenni akkor vadgazda az van gödöllõn is, természetvédelmi mérnök van gödöllön, drbrecenben, keszthelyen, gyöngyösön, aszem mindegyiken levelezõ is. meg környezetgazdálkodási( igaz agrármérnök ) szintén gödöllön.


Tigger, koszonom az infot! Nem akarok feltetlenul fatermeszto lenni :) A pontos iranyt meg nem tudom, de mindenkeppen valami kornyezeti/termeszetvedelmi dolgot szeretnek tanulni.

#574
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Sajnos en maskepp nem nagyon tudnam megoldani. Max. ha Sopronban talalnek melot, es rugalmas lenne a munkaidom :) Ez lenne a hetvegi lazitas :D

ha nem konkrétan fatermesztõ akarsz lenni akkor vadgazda az van gödöllõn is, természetvédelmi mérnök van gödöllön, drbrecenben, keszthelyen, gyöngyösön, aszem mindegyiken levelezõ is. meg környezetgazdálkodási( igaz agrármérnök ) szintén gödöllön.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#575
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

Erdész szak szerintem van levelezõn de az mondjuk milyen szívatás hogy menjek be vizsgázni erre átutazom egész Magyarországot

Sajnos en maskepp nem nagyon tudnam megoldani. Max. ha Sopronban talalnek melot, es rugalmas lenne a munkaidom :) Ez lenne a hetvegi lazitas :D

#576
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,353 posts
nos igen én is Sopronra szavazok ;) bár így legalább kollégista lehetek :) Beadom a kérelmet ilyen szöveggel hogy " jót tenne az anya, fia kapcsolatnak ha nem látnánk egymást mindennap " ;)
Mellesleg pedig tekerek egyet és ott vagyok hogy dombok hegyek vannak. Az pedig jó dolog.
Erdész szak szerintem van levelezõn de az mondjuk milyen szívatás hogy menjek be vizsgázni erre átutazom egész Magyarországot :)
Ha felvesznek oda, utána lehet haza sem jövök, csak ritkán meglátogatni a szülõket. Vágyom már el innen. Eddig az érettségi tartott itt de most már az sem.
A barátaim mind szét széledtek Európa szerte, bnõm most nincs, csak a szülõk vannak õk meg azt mondják oda menjek ahol jól érzem magam :) S ha tudnak még segítenek is :)

#577
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Mester, ha van bármi kérdésed az erdõmérnöki képzéssel (csak Sopronban van) tedd fel nyugodtan. Okleveles környezetmérnökként végeztem az erdõmérnöki karon, de lehet, hogy tudok válaszolni :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#578
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 posts

Mester, Sopronban jó az erdész szak állítólag. Neked közel is lenne :D

Buki, ne aggódj .) Amíg lehet addig maradok :P
Bár jövõ félév az utolsó amit fizet az állam, utána 10e/kredit. Gyõrben 'csak' 160ezer egy félév. Na mind1. Valami lesz. Miko' végzel? Holnap kéne sör :)


Erdesz szak van levelezon is? Del korul vegzek a vizsgaval. Sor johet. Mikor, hol?

#579
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Mester, Sopronban jó az erdész szak állítólag. Neked közel is lenne :D

)

mért van máshol is ? (itthon)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#580
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Mester, Sopronban jó az erdész szak állítólag. Neked közel is lenne :D

Buki, ne aggódj .) Amíg lehet addig maradok :P
Bár jövõ félév az utolsó amit fizet az állam, utána 10e/kredit. Gyõrben 'csak' 160ezer egy félév. Na mind1. Valami lesz. Miko' végzel? Holnap kéne sör :)