Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XI. Mátra Maraton | Sástó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2581 hozzászólás a témában

#2481
EMZEPERIKSZ

EMZEPERIKSZ

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
:help: Van 1 gyerek és egy master1 nevezésem, átadható akár a helyszínen, felesbe (?). Át is írják 2 rugóért. Gyerek lesérült, én meg már öreg vagyok 1edül dagonyázni... Külön is lehet. E mail is jöhet.:chin:

#2482
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Éljen esik!!!
Közös RODEÓ! Hozhattok bármilyen gumit, kecskét, úgyis seggen fog csúszni mindenki ;-)!!!


#2483
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Úgyis fújni kell a gumikat... 2,5/3bar (latex, fully [elöl 50psi Reconban tagba se túl sok de full progresszívre állítva], 75kg, relatív agresszív lefele[érzésre szárazon mint Zsizsi, ismerõs helyen mint Hozé)) ?

MC Pite !
skacok !
Kár aggódni, én már elõkészítettem a napszemcsit .
egyébként 1.2 re pumpálom a gumikat

remek móka leszen


tyúb lesz?

Holnapra változó idõt mond, napocsaka van a képen, 12-18 fok. az teljesen jó lenne.

Én elindultam, a rajtnál találkozunk.
Jó tekerést midnenkinek!

#2484
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Úgyis fújni kell a gumikat... 2,5/3bar (latex, fully [elöl 50psi Reconban tagba se túl sok de full progresszívre állítva], 75kg, relatív agresszív lefele[érzésre szárazon mint Zsizsi, ismerõs helyen mint Hozé)) ?

MC Pite !
skacok !
Kár aggódni, én már elõkészítettem a napszemcsit .
egyébként 1.2 re pumpálom a gumikat

remek móka leszen

#2485
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Na ja, én pedig egy Mátraházáról Budapestre tartó kocsiba szállnék be a biciklimmel vasárnap délután! Benzinpíz természetesen.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#2486
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
haliho,

vasárnap hajnaltájt kellene egy hely egy kocsiban nékem meg a terepkerékpáromnak.

ahol beszállnék: iszonyú optimális esetben: Jászárokszálláson :), de a földön járva Vámosgyörkön vagy inkább Gyöngyösön.

ahol kiszállnék: Mátraháza, a starttól max 30 méterre :)

szóval lett volna nekem felszállító emberem, csak õ visszalépett... és kocsiszerzésre e topik a legnagyobb reményem :)

szolíd mértékû anyagi / söri juttatásokat fel tudok cserébe ajánlani persze.

köszi.

#2487
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
meg sisakhasadásom:))

#2488
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Persze azt' mégtöbb defekted lesz :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2489
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás

Azért vicces lesz majd, ha mindenki termonaciban feszítve nyomul a sárban. :) Tegnap este kimentem, hááát, gyakorlatilag a novemberi-februári "setup" volt rajtam. A dombtetõkön 6-7 fok körül volt az esti órákban. Egy biztos - az izolötyit nem kell majd hígra keverni. ;)


RUMOT A KULACSBAAA!

#2490
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hát igen. De jó lesz egyszer nem sz*rrá ázni/izzadni/fagyni/sülni/esni/kelni/szenvedni.
Majd a pálya szélérõl azért szemmel tartalak Titeket ;)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#2491
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Félnek hogy elolvadnak mint a cukor :)
(Mondom én rossz izületekkel,:D de másnem hosszú naciban, vagy min térdmelegítõben megyek...)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2492
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Azért vicces lesz majd, ha mindenki termonaciban feszítve nyomul a sárban. :) Tegnap este kimentem, hááát, gyakorlatilag a novemberi-februári "setup" volt rajtam. A dombtetõkön 6-7 fok körül volt az esti órákban. Egy biztos - az izolötyit nem kell majd hígra keverni. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2493
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Talán az idõjárás az oka.


A sebesség mindent megold.

 


#2494
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Mi ez a sok visszalépés?
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2495
janner

janner

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Sziasztok

Van egy felesleges nevezésem. Az ára 4000ft lenne átíratással együtt.
20-485-3385

Jani

#2496
Jozef

Jozef

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok!

Mátaházán a nõvérszállóban szombat estére egy 3 fõs szoba bérletet átadnék.
200 méterre a célterülettõl.


érd:06/70/573-4624

#2497
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
azért amúgy érdekelne, hogy milyen a mátra állapota. járt valaki a pálya környékén? mennyire gáz?

#2498
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Úgyis fújni kell a gumikat... 2,5/3bar (latex, fully [elöl 50psi Reconban tagba se túl sok de full progresszívre állítva], 75kg, relatív agresszív lefele[érzésre szárazon mint Zsizsi, ismerõs helyen mint Hozé)) ?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2499
Lacóka

Lacóka

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hello, Sporttársak!
Lenne egy átadó fölöslegessé vált Mátra maraton-os - középtávos - nevezésem. Nem érdekel vkit? Érd.: 06-70-239-5556
Lacó

#2500
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nem tudták elvezetni, ezért az egész rendezõség hajszárítókkal ment ki a pályára.
Info: mti

;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"