Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Régió Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
428 hozzászólás a témában

#41
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Jesszus , ez micsoda ?! Remélem nem ez a végleges , az idõeredményekre is kíváncsi lennék.

Képek sehol ?


Ez az eredmény lista nem ér semmit ,engem is az idõ érdekelne.......
képek, hát én összesen két helyen láttam, hogy fényképeztek


#42
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

Sportaktiv-ra felkerült egy (elvileg) eredményeket tartalmazó xls. Bár én nem találok semmi használhatót benne. Lehet hogy félrement valami?


Jesszus , ez micsoda ?! Remélem nem ez a végleges , az idõeredményekre is kíváncsi lennék.

Képek sehol ?

#43
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 hozzászólás
Sportaktiv-ra felkerült egy (elvileg) eredményeket tartalmazó xls. Bár én nem találok semmi használhatót benne. Lehet hogy félrement valami?

#44
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Sziasztok !

Pár kép a Maratonról, gratulálok minden versenyzõnek kiemelten az ajkai Lányok és Srácok szép eredményeihez!

Picasa Web Albums - Qpi


Andris! Mi ez a kompressziós nagyiharisnya???
Team Heavy Pedál Szeged

#45
Ropi_12

Ropi_12

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
itt van a track (link) ahol mentünk, remélem mûködik...

na mondjuk így...

[URL="http://connect.garmin.com/activity/41959468"]Kislõd Maraton by roberto1224 at Garmin Connect - Details

#46
rokoko

rokoko

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
eredményeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#47
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Qpi az utolsó 21., azaz a P7250433 nevû képet el tudod küldeni eredeti méretben a penzugyminiszter@gmail.com email címre?

Elõre is köszönöm, Gábor
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#48
Qpi

Qpi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Sziasztok !

Pár kép a Maratonról, gratulálok minden versenyzõnek kiemelten az ajkai Lányok és Srácok szép eredményeihez!

Picasa Web Albums - Qpi

#49
Ropi_12

Ropi_12

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Nálam volt egy Garmin, este felteszem a track-et. A célban azt hittem, mingyárt szólnak hogy eltévesztettem az egyik kanyart mert még van egy kör... de nem...:-)


Azért szánalmas, hogy tavaly óta nem bírják rendbe rakni a távok hosszait. pl a középtáv 40 km lenne, ehelyett 28 km.
Bakony R
Csakohgy lássátok merre jártunk. Igaz egy kicsit késõbb indítottam a nagy rajtizgalom miatt, de csak 600 m-rõl csúsztam le.
Volt még egy srác, aki szintén Garminnal nyomult, ha itt van légyszi töltse már fel õ is, hátha neki teljesen megvan a track.



#50
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ha valaki képekre vagy netán az eredményekre (remélem lesznek!) lel a neten linkelje legyen szíves.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#51
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Basszus, akkor ezt most bebuktam.....pedig készültem már rá. Bezzeg a radarkép reggel mást mutatott! Ennyit az OMSZ elõrejelzéseirõl... Gratulálok a teljesítõknek!

Az idõképen megmondták hogy "a Balaton környékén nem várható számottevõ esõ" és úgy is volt.
Legközelebb azt nézd! :)

Gratula a dobogósoknak és minden teljesítõnek!
Frankó verseny volt, nagyon tetszett a pálya, bár sajnos defektem is volt és estem is! Egyetlen problémám hogy rövid volt! Most elõször neveztem hosszúra, erre tessék!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#52
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hát én rettenetesen fáztam, bár ez valamennyire betudható az alkatomnak is. A pálya jelölés szerintem hibátlan, minden kétes helyen volt szalag a jó irányban. Az egy rövid, felületen saras csúszós részt leszámítva tetszett a pálya, bár hiányzott 1-2 zúzósabb lefelé. Ádám valóban hiányzott. A kolbász is finom volt :)

A verseny után átmentünk Nagyvázsonyba és meghallgattunk egy közel 2 órás feltörekvõ stand up comedy-s fellépést (6-an voltak összesen), az sem volt rossz, csak a sátrat vitte el majdnem a szél.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#53
Hooker

Hooker

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Azért szánalmas, hogy tavaly óta nem bírják rendbe rakni a távok hosszait. pl a középtáv 40 km lenne, ehelyett 28 km.
Bakony R
Csakohgy lássátok merre jártunk. Igaz egy kicsit késõbb indítottam a nagy rajtizgalom miatt, de csak 600 m-rõl csúsztam le.
Volt még egy srác, aki szintén Garminnal nyomult, ha itt van légyszi töltse már fel õ is, hátha neki teljesen megvan a track.

#54
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
kár, hogy elmaradt a hosszú táv, mehettünk volna két kört a középen... :)
összességében zsír volt.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#55
rokoko

rokoko

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
eredményeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#56
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
És nem fáj annyira, ha elesel :)

Aki otthon maradt, sajnálhatja. Nagyon jó kis verseny volt. Bacsesz #364-es hsz-ével teljesen egyetértek.Voltam idén 2 kisebb, családias maratonon is, fele ennyi pénzért, jobb szolgáltatásokkal. Nekem Ádám is hiányzott ....Ennek ellenére remélem nem szûnik meg , én szívesen mennék jövõre is.

Gratula a dobogósoknak , köszönet a szervezõknek , a polgárõröknek.

#57
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Nem kell félni, el kell jönni. A sár a barátunk, az puha és selymes és még ápolja az arcot is :)


arra ott a sárvédõ :) én ma nem kaptam semmi sarat az arcomba:)


#58
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Basszus, akkor ezt most bebuktam.....pedig készültem már rá. Bezzeg a radarkép reggel mást mutatott! Ennyit az OMSZ elõrejelzéseirõl... Gratulálok a teljesítõknek!


Nem kell félni, el kell jönni. A sár a barátunk, az puha és selymes és még ápolja az arcot is :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#59
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

Nem volt sár.

Basszus, akkor ezt most bebuktam.....pedig készültem már rá. Bezzeg a radarkép reggel mást mutatott! Ennyit az OMSZ elõrejelzéseirõl... Gratulálok a teljesítõknek!

#60
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

ezt én felfogtam:) nem máról van szó.
Téged amúgy sem lehetett volna még középre sem rávenni....:) Amúgy most a nõkre gondolok!


:Pnem sokkal mentetek többet az alapján amit mértél, amúgy elég volt nekem ez:) és mégegyszer Gratulálok, bocsi h nemvártalak meg:)