Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Régió Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
428 hozzászólás a témában

#1
lorandimi

lorandimi

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

találtam 1-2 képet Rólatok
Picasa Web Albums - kocsinemehesildiko - Kisl


Még 1-2 kép.....
Picasa Web Albums - kanyarvadaszster - Bakony-R

#2
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
2006, ha a Zalaszentgrót, Flash Across, Duna és Bükk maratonok csapadékosságából indulok ki :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#3
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
egy saras év után - valamikor 2005-2007 körül volt asszem - jött a döntés, hogy a nõket ne szopassák már kötelezõen a hosszú távon.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#4
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Manapság nem nagyon reklámozzák a szintidõt, de ha valaki odaér az ellenõrzõ ponthoz szintidõn belül, kifizeti a nevezést, akkor nem mindegy, hogy nõ vagy férfi? A hosszú távokon Duna maratonon régen volt, bükkön is, többin nem tudom. Szerintem az nem indok, hogy késõbb ér be, le tudja tekerni vagy sem egy meghatározott szintidõn belül, ez a kérdés. Jó példa Nagy Hedvig, letekerte a 211 km, nekem eszembe sem jutna ezen a távon indulni, õ simán tudná teljesíteni, mint ahogy régen is volt pár hosszútávos leányzó.

Az összes MK futamon és az OB-n is van szintidõ hosszún.
A hosszú nem lehet versenytáv a nõknél, mert jön egy sáros verseny és egyikük sem ér be szintidõn belül, az meg elég érdekes lenne.
Viszont simán lehetne minden maratonon hosszú nõi kategória, csak úgy, hogy nem az lenne az elit kategória. Mondjuk ez elég furcsán jönne ki...


A sebesség mindent megold.

 


#5
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

ha jól emlékszem a magyar bajnokságot és a kupafutamokat vették vissza hosszúról közép távra a nõknél. gondolj bele, most is késõbb érnek be a lányok... mi lenne egy szilvás 117 km után? :)

a többi versenyen meg azért nem hirdetnek hosszú nõi kategóriát mert úgyis kevesen lennének...


Manapság nem nagyon reklámozzák a szintidõt, de ha valaki odaér az ellenõrzõ ponthoz szintidõn belül, kifizeti a nevezést, akkor nem mindegy, hogy nõ vagy férfi? A hosszú távokon Duna maratonon régen volt, bükkön is, többin nem tudom. Szerintem az nem indok, hogy késõbb ér be, le tudja tekerni vagy sem egy meghatározott szintidõn belül, ez a kérdés. Jó példa Nagy Hedvig, letekerte a 211 km, nekem eszembe sem jutna ezen a távon indulni, õ simán tudná teljesíteni, mint ahogy régen is volt pár hosszútávos leányzó.

#6
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Nem biztos, hogy sikerülni fog. Pár éve valami okostojás kitalálta, hogy nem indulhatnak nõk a hosszú távon, azóta top maratonon nincs is nõi hosszú táv, más maratonokon nem tudom van-e, de szerintem általános. Bezzeg az osztrákoknál mehettek még a 211 km-es hosszútávon is a Salzkammergut Trophy-n.

ha jól emlékszem a magyar bajnokságot és a kupafutamokat vették vissza hosszúról közép távra a nõknél. gondolj bele, most is késõbb érnek be a lányok... mi lenne egy szilvás 117 km után? :)

a többi versenyen meg azért nem hirdetnek hosszú nõi kategóriát mert úgyis kevesen lennének...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Nem biztos, hogy sikerülni fog. Pár éve valami okostojás kitalálta, hogy nem indulhatnak nõk a hosszú távon, azóta top maratonon nincs is nõi hosszú táv, más maratonokon nem tudom van-e, de szerintem általános. Bezzeg az osztrákoknál mehettek még a 211 km-es hosszútávon is a Salzkammergut Trophy-n.


100 km nél még elfogadom, hogy nem indulhatnak, 60 km -en miért nem?.Bár ha lett volna hosszú táv akkor 2 nõ ott indult volna......


#8
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Bár jövõre kiakarom harcolni a hosszú távot. Ez a közép nem elég(kb. egy CC versenynek fogható fel,az idõt nézve) fõleg, hogy 30 km volt 40 km helyett...


Nem biztos, hogy sikerülni fog. Pár éve valami okostojás kitalálta, hogy nem indulhatnak nõk a hosszú távon, azóta top maratonon nincs is nõi hosszú táv, más maratonokon nem tudom van-e, de szerintem általános. Bezzeg az osztrákoknál mehettek még a 211 km-es hosszútávon is a Salzkammergut Trophy-n.

#9
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

hosszútávos nõi elsõtõl (volt ilyen?).


Tudtommal nem lehetett nõnek hosszún menni- odinon legalábbis(ahogyan a többi maratonon sem)De gondolom helyszínen lehet(ezek szerint)De mindegy én ehhez kicsi vagyok.


#10
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

A saját idõdet tudod, nem? :)
Értem mire gondolsz. Én is kiváncsi lennék a pontos idõkre. Majd kicsit piszkáljuk Harangot, hogy jövõre legyen pontos kézi idõmérés és akkor talán lesz. :)
Kb idõket lehet látni a lista alapján, ami szerint 4percet kaptál kategóriában az elsõtõl és 16ot a hosszútávos nõi elsõtõl (volt ilyen?).



jaja... hát igen 4 perc az nem sok,de ez van, majd jövõre. Bár jövõre kiakarom harcolni a hosszú távot. Ez a közép nem elég(kb. egy CC versenynek fogható fel,az idõt nézve) fõleg, hogy 30 km volt 40 km helyett...


#11
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

és mi van ha valaki az idõre is kíváncsi?:) Nem nagy verseny,de kíváncsi lettem volna, h mennyire volt elõttem az elsõ


A saját idõdet tudod, nem? :)
Értem mire gondolsz. Én is kiváncsi lennék a pontos idõkre. Majd kicsit piszkáljuk Harangot, hogy jövõre legyen pontos kézi idõmérés és akkor talán lesz. :)
Kb idõket lehet látni a lista alapján, ami szerint 4percet kaptál kategóriában az elsõtõl és 16ot a hosszútávos nõi elsõtõl (volt ilyen?).


A sebesség mindent megold.

 


#12
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Biztos nem. Amikor a rövid indult, akkor indult a közép és a hosszú ideje is, ezért a -10perc, mert mi 10 perccel késõbb indultunk. Utána meg kerekítették az idõt valamerre. A helyezések megállapítása volt a céljuk nem a pontos idõeredmény.


és mi van ha valaki az idõre is kíváncsi?:) Nem nagy verseny,de kíváncsi lettem volna, h mennyire volt elõttem az elsõ


#13
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Én megfejtettem az eredménylista rejtélyét ... a tizedes vesszú után tized órában van, uh át kell alakítani perccé uh meg kell szorozni 60-al és úgy kiadja a cirka jó eredményt.

Biztos nem. Amikor a rövid indult, akkor indult a közép és a hosszú ideje is, ezért a -10perc, mert mi 10 perccel késõbb indultunk. Utána meg kerekítették az idõt valamerre. A helyezések megállapítása volt a céljuk nem a pontos idõeredmény.

ui.: de ezek szerint az eredménylista idõrendjében nem elõzted meg a Pogit :), uh még fejlõdnöd kell ... :D


Õ rövidtávon erõsebb (lehet hosszún is az lenne :) ), mint én. Csak szerintem nem szereti a hideget (mondjuk én sem, csak a sok zsírnak köszönhetõen nehezebben hûlök ki és ezért bírtam jobban az elejét).


A sebesség mindent megold.

 


#14
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Idén alig volt reklámozva + Zalakaroson is volt egy kétnapos fesztivál + rossz idõ volt.

Az eredménylistában az idõk valóban érdekesek, a közép és hosszú idejébõl kapásból ki kell vonni tíz percet, mondjuk így is 3 percre elém írják azt, aki max fél percre ért be elõttem, de lényegtelen, legalább a sorrend jó :) .


Én megfejtettem az eredménylista rejtélyét ... a tizedes vesszú után tized órában van, uh át kell alakítani perccé uh meg kell szorozni 60-al és úgy kiadja a cirka jó eredményt.

ui.: de ezek szerint az eredménylista idõrendjében nem elõzted meg a Pogit :), uh még fejlõdnöd kell ... :D
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#15
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Nézem ezt az eredménylistának nevezett valamit, és sírhatnékom támad...na nem az eredményemtõl (bár az én órám kevesebbet mért pár perccel) , hanem a színvonaltól.

Anna, Te mennyit mentél az órád szerint ?


ha jól tudom 1 óra 49perc körül. Most nézem 2 órát írtak ki, az kizárt mert az órámban nem volt 1 óra 55 percnél több..úgyhogy minusz 10 perc legalább.....


#16
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hoppá, 8. lettem a saját korcsoportomban, az eddigi legjobb eredményem :D
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#17
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Idén alig volt reklámozva + Zalakaroson is volt egy kétnapos fesztivál + rossz idõ volt.

Az eredménylistában az idõk valóban érdekesek, a közép és hosszú idejébõl kapásból ki kell vonni tíz percet, mondjuk így is 3 percre elém írják azt, aki max fél percre ért be elõttem, de lényegtelen, legalább a sorrend jó :) .


A sebesség mindent megold.

 


#18
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
nemakarok én temetni semmit, de aztírják, hogy közel 200 fõ volt!!!! pfff.....csak hozzávatés képpen ez 2007 ben olyan 450 volt!!

#19
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Nézem ezt az eredménylistának nevezett valamit, és sírhatnékom támad...na nem az eredményemtõl (bár az én órám kevesebbet mért pár perccel) , hanem a színvonaltól.

Anna, Te mennyit mentél az órád szerint ?

#20
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Köszi!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_