Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Bükk Maraton | Felsõtárkány

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3064 hozzászólás a témában

#3001
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
És sár lesz, és kõ lesz, és milyen a terep, és milyen gumit tegyek fel, és sárgumit vigyek és a frisítések hogy lesznek, és por lesz?

Na akkor én felraktam az összes ilyenkor szokásos kérdést:D

Szerintem vidd el terepre had szokja attól baja nem lehet. Mondjuk miniszterelnökünk is letekerte a rövidet még anno amikor sportminiszter volt, és ha jól tudom neki sincs valami nagy bringás múltja.

És sár lesz? :P

#3002
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Szerintem mindenki felfogta. :)


A sebesség mindent megold.

 


#3003
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Állítólag egy Dh páláyn megyünk majd fel és továbbra sem parázok a saját középtávomtól, csak érdeklõdtem hogy húgomnak (aki még életében nem tekert terepen, a héten már el kéne vinenm erdõ felé hgoy legalább élõben is lásson olyat :D ) milyen pálya várható, a patakátkelés nekik meg önzõ kérdés volt mert a táskát sajnálom hogy sáros lehet :D. De ha nincs nekik patak átkelés meg semmi akokr megkapja a szép új táskát...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3004
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Azért nincs még térkép, mert még nem tudják, hogy mekkora lesz a hegy. :)


A sebesség mindent megold.

 


#3005
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Eredeti szerzõ Hotmaat:
Addig építenek egy 2000m-es hegyet a Bükkbe

Nem mondod! Végre lesz egy emelkedõ is...?! :D

#3006
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
szerintem csak legyalulják...
" A Cube el van vetve! "

#3007
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

(Epedve várom a meglepetést!) ;)


Addig építenek egy 2000m-es hegyet a Bükkbe :P

#3008
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Köszi!
(Epedve várom a meglepetést!) ;)

#3009
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Még a tavalyi van fent a honlapon, én is múlt héten tudtam meg, hogy változott.


A sebesség mindent megold.

 


#3010
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Ez azt jelenti, hogy a Bükk Maraton honlapon feltüntetett pályarajzhoz képest, vagy az már a javított változat?
ps.: Bár annyira nem nehezíthették meg, hogy parázni kellene...:)

#3011
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Változott a pályaaaa. :)


A sebesség mindent megold.

 


#3012
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Sztem én is benevezek oda egy "lakhelyre".
Amúgy meg csatlakozom Dante mesterhez, tényleg ne parázz nagyon, a Bükkmarci nem nehéz, mondhatni laza, nagyon lazaaaa. ;)

#3013
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Idén jön még vki a Neumenn koliba a Mátyás Király útra? Az pöpec volt tavaly, az idei ajánlott a honlapon kevésbé frankó... és a neumannban bicikliket zárták, ill maraton után visszahettem zuhanyozni (ami tavalyi szétázás és sár után egy forró fürdõ hihetetlen isteni volt, pláne utána száraz tiszta ruhába átvedleni; ilyenekre nem vagyok kéynes de ott nagyon kellett) szal korrekt helynek tartom. Holnap foglalok szállást és ha megy idén is akkor oda megyek.

http://kollegium.nejanet.hu/

http://www.szallasje...hu/bornemissza/

+kérdeztem nénit, idén is csukhatók a binrágák, etc; én 4-e délutántól ott leszek ha sörözés akármit terveztek :)

Larry, ezt miért nem írtad korábban 2 nappal, húgomnak jó lett volna :(


Posted Image vs Posted Image

Posted Image vs Posted Image




Másik... KÖZÉPTÁV (ffi) nevezést vennék!!! 2db is jöhet még...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3014
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Hápi


yuyy ne

én megelõztelek
:))
nekem is nagyon kell.

#3015
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Eladó a Bükk Maratonra 1 rövidtáv-nevezés 2500 ft-ért. Még átíratható névre, korcsoportra ! Ha érdekel, írj!

Privi ment, ezen kívül (ha összejön) kellene még egy nekem! Ha valakinek van légyszi szóljon!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#3016
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Ne agyald már megint túl Pite, a Bükk rövidet ivás nélkül leküldöd...(vagy max a frissítõn tolsz egy pohárral) ;)


Figyelmes olvasóink észrevehették hogy húgomindul a röviden, én a közepen megyek ;).
Viszont nem mindegy hogy megkapja a széééép új itatóstáskát vagy nem; mert ha összesarazza akkor nem :D. De lehet hogy kap 1 kulacsot azt ossza be :) - de ha nincs patakátkelés akkor kap tatyóba is egy tartalék 1 lityit...


Én a középrõl még meg sem nyikkantam ;) Csak a Szállást kérdezem itten ezerrel ami saját dolog is...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3017
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Felnött,férfi középtávot vennék!


Szerintem átíratható a rövidtáv nevezés is.

#3018
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ne agyald már megint túl Pite, a Bükk rövidet ivás nélkül leküldöd...(vagy max a frissítõn tolsz egy pohárral) ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3019
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Öhm, szálláson kívûl egy megintrövidtáv kérdés: Õk is mennek át patakon? Mert akkor nem kapja meg az esõvédõ nélküli itatóstáskát vagy sárvédõt kell beszereznem...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3020
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
rendben ez eddig ok. majd várjuk akkor MJani tol a részleteket hogy ö mikor hogy jön ... ha nem gond akkor csatlakoznék én is