Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Bükk Maraton | Felsõtárkány

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3064 hozzászólás a témában

#2941
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
he, töki!
vótunk franszuával a zöldön lefelé /várkút ^1km kövesdi kilátó felé, maj fel balra, s aztán le tárkányba. /régi Dh pálya, ahol a múltkor együtt vótunk/
most ez lesz középtávon a mászó?
me úgy odavertem magam egy köves részen egy bokor miatt, hogy fel van pukkadva a könyököm, meg cseppet zsibbad a kis/gyûrûsujjam.
érdekes lesz azt mászni, már, ha jóra gondolok.

#2942
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
metnet.hu
jobban szeretem

#2943
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Remélem minnél több embert elriaszt. :)


A sebesség mindent megold.

 


#2944
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
csak a szokásos :)

mondjuk a tavalyit jártam be esõbe 2-3 hete, az ideit meg ugye veletek hõségbe, holnap megyünk egy rövidet valami változó idõjárásban, tökre felkészült leszek... :)
amúgy esõben se sokkal lassabb a pálya, ráadásul én kifejezetten szeretek varacskosdisznnót játszani :D

met.hu- nem a leghitelesebb, én horgászáshoz használtam régebben, de valahogy sose olyan idõ lett :(
http://www.idokep.hu/?oldal=elore talán jobb valamivel...de ezen is esõt mond vasárnapra

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#2945
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
http://www.met.hu/om...&pri=0&stt=Eger
Jó lesz :)


A sebesség mindent megold.

 


#2946
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
4 óra jónak tûnik, mert akkor jön a savanyúgabi meg a feri is, +1-2 fõ lehetséges
szóval olyan 6-7 ember megint lesz :)

A második fele változott a tavalyihoz képest, megnéztem térképen úgyhogy elvileg tudom merre megy, de holnap rákérdezek Ádámnál(õ a fõszervezõ), hogy biztos jó úton menjünk!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#2947
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Iceshark..

számodat mentettem

kedden mennénk 2-en Budapestrõl.

kb. 16.00kor lennénk Egerben ill. a Rajt/Cél területen.

Az yó? Tudnak yönni mások is?

Te tudod pontosan az idei rövidpályát??

#2948
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Na ma végig mentünk az új pálya egy részén (rövidtáv), de az új rész tetejérõl rossz helyen jöttünk le és ott kötöttünk ki a bicikli úton ahol a 2006 os 55km-es táv elkezd menni a Várhegyre. A pálya többi részét megtaláltuk és 46 km lett a vége.

#2949
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Hy nálam van egy hely, ha érdekel. :P Ja és nem IFA-m van :D

Más:
Pite azon a szálláson hogy müködik?Elõre kell helyet foglalni? Ti mikor mentek le? Mert lehet, hogy én is beneveznék egy ottalvásra.


Igen, elõre jeleztem, de sztem lesz még hely ha nem foglalsz is. Számot ha nem találod beírom, de a linken ott van minden adat. Megtalálni is könnyû, parkolója is van, meg 4-6Km-re van a verseny, szal bemelegítésnek is pont jó kimenni :).

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2950
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Milyen a hillclimb verseny? :}


400 m hosszú, 93 m a szintemelkedés, egyes részeken 25-30% feletti meredekség, 2002 óta egyre technikátlanabb, de még mindig durva pálya. Nekem 196 max pulzus (eddig mért legmagasabb) és >2 perc körüli idõ. 400 m-en.
off
Hotmaat, nekem jó, ha neked jó (félve kérdem, hillclimbre odaérünk?) Sajna nem vagyok most állandó netközelben, de privben küldd el pls a telszámod, felcsöröglek h. hol és mikor:) Köszzi :)
on
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#2951
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás

középtávos nevezés (Ffi felnõtt) eladó beszerzési áron - 3000 Ft


Engem érdekelne hogy megy ez ilyenkor ?

#2952
kocim

kocim

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hali

A Bukkre vennek en is rovidtavos felnott ff nevezest...

#2953
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Hello evribádi!

Remélem valaki tud segiteni :)
Budapestrõl szeretnék Egerbe eljutni verseny elõtti nap (szombaton) úgy, hogy az érkezés idõpontja 00.00 és 13.00 közé essen (Hillclimb verseny miatt). Bringát nem viszek (csomagot igen), az már korábban ott lesz, szállás sem kell és csak odaútrol lenne szó (visszafelé már megoldom), persze benzinköltségbe beszállással (ha IFA-val megyünk akkor nem :D)

Köszönettel: Rhcsög


Hy nálam van egy hely, ha érdekel. :P Ja és nem IFA-m van :D

Más:
Pite azon a szálláson hogy müködik?Elõre kell helyet foglalni? Ti mikor mentek le? Mert lehet, hogy én is beneveznék egy ottalvásra.

#2954
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
középtávos nevezés (Ffi felnõtt) eladó beszerzési áron - 3000 Ft

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2955
Tom_i

Tom_i

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Milyen a hillclimb verseny? :}

#2956
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Mert akkor gázolajpénzt kell fizetned :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#2957
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hello evribádi!

Remélem valaki tud segiteni :)
Budapestrõl szeretnék Egerbe eljutni verseny elõtti nap (szombaton) úgy, hogy az érkezés idõpontja 00.00 és 13.00 közé essen (Hillclimb verseny miatt). Bringát nem viszek (csomagot igen), az már korábban ott lesz, szállás sem kell és csak odaútrol lenne szó (visszafelé már megoldom), persze benzinköltségbe beszállással (ha IFA-val megyünk akkor nem :D)

Köszönettel: Rhcsög
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#2958
Cickond

Cickond

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Hali Mindenki!

Valakinek nincs véletlenül egy felesleges nevezése a Bükk marcira? Ideális nõi rövidtáv lenne, de bármilyen jöhet. Elõre is köszi!
Elérhetõ csak mobilon leszek: hetven-932-hatvan-00

Elõre is kösz!

#2959
dyaz

dyaz

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok!
Eladó a barátnõm középtávú nõi nevezése eredeti áron, vagyis 3000 Ft-ért, ha érdekel valakit a zaydavidkukacgmailpontcom-ra írjon és megbeszéljük a részleteket.

#2960
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Hazaértem én is, eseménydús pályabejárás volt.


A sebesség mindent megold.