Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6413 hozzászólás a témában

#5981
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
persze, meg annak a sracnak, aki egy katyut banizott at.. persze nem jott ossze neki, de legalabb megfigyelhette kozelrol az aszfalt szerkezetet...
meg havernak, akinek egy dirt erkezojen(gyonyoruen ivben volt!) tort le...
meg ...
meg...
meg..
nem egy eletbiztositas a b+... szal nem feltetlenul torik le, de nem szeretek szemely szerint kockaztatni, h "csaknem fog torni"....
akkor mar truvativ....nemsokkal dragabb.
b+ra meg ra van irva, hogy "versenyzok altal tesztelve, de NEM szabad dh-zni meg street trukkoket nyomni vele..."

#5982
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
egy átlagos 2E Ft-os B+ alu kormány 234g
bár nemtom mit bír, az én stílusomhoz eddig bõven elgendõnek bizonyult...

#5983
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
orokeletgari: tehat megbizhato. tehat ninc sis szukseg a garira, amit ugysem tudnal ervenyesiteni(srossz orszagban vagyunk)
tehat levaghatod. tehat maris NEM fel kilo, hisz nem is szeles. es sokat tur... ;)
tehat hazamesz, felteszed, ahol teccik, ott levagod. a legavott reszt meg folfuzod a taskadra... es miden szep es jo.
olcso answert meg en nemvennek meg ha fizetnek sem... :-X
magyarul protaper ala nem, mert gyanusan olcso a 9e...
sztem felejtos....(ugribugrira)
es a suly azert ennyire nemszamit ;)a fel kilo realis egy eros kormanynak. a ricsi rizer pro full cc az 300gramm....

#5984
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
answerbõl a alumilite-ot gondoltam mer az csak 9k.
a torkbár meg télleg brutál de nekem túl széles és maj'nem fél kiló. ezért gondoltam a frírájd kormányukra. bikediszkontban volt is még decemberben. most meg már nincs :\
valahonnan csak sikerül szerezni majd valamit )

#5985
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
answer jo, de a nevet kell megfizetni(protaper az EZER draga)
roox: 4.0 bomber zsiir, 10e korul. midnent tulel kb
de akkor mar arany torque bar, ennel jobb nem kell.. orokelet gari, meg minden. 13e korul.
es nincs vele semmi gond, hisz gyapinal, faktorokban, hajdunal mindenhol van folyamatosan...
szal rossz boltba jarsz.(ez is olyan mint h "a polarx elsoatdobos" by ride bike...)
szal ha lesz igenyem, meg szuksegem uj kormanyra, akkor a torque bar lesz a kovetkezo...
de egyelore a duplafalu azonic jol birja.... ;D

#5986
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
thx yala!

lor: boltossal sztem nincs gáz, egyik legrendesebb arc. azt mondta hogy tavaly rendeltek tõlük, de egyiket se hozták meg. biztos akkor vmi gond volt postával vagy nem tom. no mind1.

amugy szerintetek answer vagy roox vagy mi? árban mindegyik 9-10 körül van ha jól tudom.



#5987
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

sopronban nem tudjátok mi a helyzet? esetleg határhoz közeli osztrák bolt is érdekelne. konkrétan a roox frd assault kormány kéne.


jövõ hét elején benézek a boltba a srácokhoz és rákérdezek...

#5988
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

vegyel freeride stucnit freeride-ra

;D ;D ;D

#5989
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a roox forgalmazojaval semmi gond!
lama a noltosod.
rooxek postan kuldik a cumot egybul.

#5990
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hi!
szeretném hosszú idõre letudni kormányproblémákat. ugribugrira kéne egy nem túl nehéz kormány.
roox-ot kérdeztem szombathelyen, azt mondták elég gáz a forgalmazó és nem foglalkoznak vele. sopronban nem tudjátok mi a helyzet? esetleg határhoz közeli osztrák bolt is érdekelne. konkrétan a roox frd assault kormány kéne.

answer alumilite 2"es hajlított kormánnyal vkinek tapasztalata? azt mondta boltos embör ugy rémlik neki mintha velotrédnél most akciósan lenne ez a kormány. honlapjukon csak a kesztyûket láttam akciósan..
elõre is thx!


#5991
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a b+ meghalos?!
hehe
pedig aszittem mar de ugylatszik nem.


vegyel freeride stucnit freeride-ra

#5992
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

B+-nak van valami iparis fejcsapija nyóc rugóé, bár nem tom...

a b+ iparis dh-xs-t nem kene eroltetni, ha mar ennyit koltessz vagy kolt barki csapira. 3 embernek volt(haverok) ebbol mind3 elcs*szodott... egyszeruen nem birja a kikepzest.(a felso resze hal meg elvileg)
enniyert fsa, vagy WTB.(ujak, marcius fele lesznek boltban) fsa klonok....
vagy telleg FSA. pig, pig dh, stb....
stucni:
truvativ, hussefelt, vagy holzfeller.
de azonic hammer, roox commander, ezek a jok..
en meg zoom-mal megyek, ezzel sincs sose gond(csak a menet szakadt ki belole ;D) de 2 eve birja a kikepzest.

#5993
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Mondjatok egy jó kis stucnit! (freeride-ra.)

#5994
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
6 körül van egy Pig, akkor inkább azt szentem. A Haronak vannak nagyobb felfekvõ felületû csapágyai.

#5995
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
B+-nak van valami iparis fejcsapija nyóc rugóé, bár nem tom...

#5996
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem meg kellene valami olcsó jólbírós kcs mondjuk dh-ra vagy valami olyasmire. Ha valaki lát valami boltban ilyet ne fogja vissza magát és ossza meg velem ezt az információt. Olyan helyek lennének esélyesek, mint Budapest, Székesfehérvár, Debrecen.

Ha tudtok más hasonló csapágyat (leginkább a nagy felfekvõfelület lenne érdekes a fejcsõben) az is érdekelne. Olyan tapasztalatok is jók lennének, mint "én már régóta használok valami olcsó sz*rt de még bírja".

Esetleg használt "the pig" ha valaki hallott ilyenrõl...

Esetleg köszi ha valaki válaszol.

#5997
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
ja az!
beszereztem ma egy példányt, és már itt figyel a bringámban :)

#5998
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Ez az orbit dl volt?

#5999
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
na a deszkás módszerrel megoldottam!
köszi a segítséget mindenkinek!
lassan kezd összeállni a gép, majd teszek fel képet, ha kész vagyok!

#6000
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Ja kalapács+zsír+egy pár vastag kesztyû vagy fa!Tetélyét nem könnyû bereakni! ;D Volt egy kis problémám vele!De a szervíz a tutibiztos