Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5607 hozzászólás a témában

#5521
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Valami zûr van...  :-/

Nem nagyon akar lejnni...  :'(

#5522
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
75% az NWD2

#5523
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
1. masik usert nem lehet csinalni, csak egy tartozik egy accounthoz (ilyen az uw, that's all)
2. 1 user max 2 szalon lehet benn egyszerre
3. nem adom meg a sajatomat, mert az nem jo ...
4. ha megis jo lenne, akkor sem hasznalnad, mert szinte allando jelleggel toltok fel a ket szalon, igy be sem jutnal, ha meg igen akkor engem hatraltatnal
5. a webes eleressel 20-30KByte/s-cel siman tudok letolteni, de ha kozvetlenul ftp-rol, akkor csak konstans 5K (ennek az okat en sem egeszen ertem, de ez van, kiprobaltam) mindenesetre nemhogy gyorsabb lennel az acc-cal, hanem lassabb! es ha bevagod a cuccost egy FlashGet batch download-ba, akkor meg felette sem kell ulni.
6. van gyors server? honnan lett? reszemrol azert szivok itt az uw-vel, mert sehol nem volt jobb meg gyorsabb. asszem mar a topican is kerestek paran, de semmi. bar lehet hogy nem mondtam, sorry. Szoval ezuton kerek mindenkit aki ezt olvassa, hogy amennyiben tud ilyen celra tarhelyet, ne titkolja el, mert akkor most az egesz oldal ott lenne, es mindenki elvezne hogy gyors meg jo meg stb.  ::)

#5524
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ha kapok külön usert a szerverhez akkor le tudom szedni a filmet és fel tudom rakni egy gyors szerverre.

#5525
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
jah es egy ajanlat annak aki utal sokat klikkelgetni: FlashGet

#5526
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
NWD2 ott figyel ...

#5527
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
ezazezazezaz. beindult.  ;D

upload rulez ...

#5528
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
sajna most eppen tenyleg all a server, remelem nem miattam  ::)


#5529
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Hat Vinnie biztos kiraly vagy ;) ;D
de nekem bizony nem jon be ez se :( :-/

Majd otthon...
vad

#5530
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Na berheltem kicsit az oldalt, talan ertelmesebben nez mar ki. Ha valami linket elcsesztem, szoljatok please, mert mar nincs most kedvem atnezni, szoval lehet hogy bugos par link a sok copy-paste utan  ;D

NWD2: nekem mar megvan, ugy latom van ra igeny, holnap ezzel kezdem a bovitest ;)

#5531
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Nekem már jövöget az NWD2, de marha lassan. A trailerje viszont megvan. Biztos király lehet a movie.

#5532
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ha valakinek sikerült a New world disorder 2-t letölteni akkor elkérném egy cd másolásra ha lehet! Elõre is köszi!!JODA

#5533
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
Isten vagy... ;D (király lesz ha fenn lesz minden movie) ha vmi segítség kell, állok rendelkezésedre ;)

#5534
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
thx!

egyelore azt lassam hogy leronditja-e valaki. ??? addig is mennek fel a sajatjaim, hogy pontosan mik is, azt azert kiirtam az oldalra. ha az mind megvan, akkor erdekel minden ami nekem nincs, de van akinek megvan es megosztana masokkal. magyarul anyag kell majd ha en mar kifogytam. feltoltessel elvileg nem lesz gondom, ha nem valtoznak bizonyos dolgok, akkor korlatlanul tudok.  8)

#5535
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
TÖKÉLETES !
Holnap elutazom 2 hétre, utána szívesen segítek amiben csak tudok !!!

#5536
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ÁLAT!!!!!!!  :D

Szólj ha tudok segíteni a feltöltésben!!!  ;)

#5537
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ehh:

http://freeride.uw.hu/

ha nem tuntetik el villamgyorsan, akkor fog szepen bovulni.

Es nem leszolni a dizajnomat, otperces munka, epphogy csak mukodik  ;D


#5538
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
yoshida érthetõbben elmagyarázta...  ;D

#5539
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Koszi Yoshida!  :D

Ezt mar en higagyu antiszamgepes letemre is felfogtam  ;) ...lehet probalkozni...

Akkor tenyleg Audiogalaxy-s (kar ,hogy megszunt >:( :'( ) tema...

Koszike!


#5540
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
vadkan: elmész a kazaalite.com-ra, vagy kazaa.com-ra, és letöltöd a progit. Aztán ha felinstalláltad, beállít egy könyvtárat (alapesetben ahova installálod/my shared folder) és amit oda másolsz, mozgatsz, azt mások le tudják tölteni, mert teszem azt van egy kranked3.mpg nevû fájl amit oda bemásolsz. És amikor valaki keres, beírja a kazaa search-ébe hogy kranked, akkor a tiedet is kiírja. Amikor kapcsolódik hozzád, akkor kiírja hogy tõled akarnak letölteni, megállíthatod, vagy hagyhatod letölteni. Bár ki is lehet kapcsolni, hogy senki se tölthessen le tõled. És te is azok a fileok között tudsz keresgélni, amiket megosztanak.
Te is beírod a search be hogy new world disorder 2 és kidob egy párat ha szerencséd van, és épp van fent olyan akinek megvan. Ha bezárod a kazaa-t (a tálcán lévõ kis ikont is) akkor se tõled nem tudnak tölteni, se te nem tudod folytatni amit töltöttél éppen. (mivel bezártad a progit, ez logikus)
Ha nem értél a fájl végére, legközelebbi kazaa indításkor egybõl elkezd keresni, hogy talál-e épp olyan filet, és ha igen már tölti is. Ja és ha több file elérhetõ akkor többrõl is tud egyszerre tölteni, a filet szépen összerakja õ a wincsiden. Kábé ennyi. :)