Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5605 hozzászólás a témában

#5481
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Késõn is van már, fáradt is vagyok + álmos, ezért nem igazán sikerült érdemben ezzt a FlashGet-et beállítan, használni.  :( >:(

Valami gyorstalpalót nem indítanál!

A kazaa-val az 1.3-at szedtem le!

Üdv és kösz,

Baliba

#5482
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
FlashGet: elvileg ott van a nyitooldalon, most pakoltam oda. Kicsit sokaig tartott mert elbarmoltam valamit. Hiaba no, almos vagyok  :) Meg igy sem tudom rendesen lecheckolni, mert kiba lassu epp most az uw. Ha valami gazos majd szoltok.

Stormbringer: semmi gond, remelem hasznalni tudod majd. Ugyis volt ra igeny szerintem. Aki nagyon nem boldogul a  progival, az szoljon, osztan majd rogtonzok ide egy gyorstalpalot.

#5483
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Kössz vinnie, és bocs mégegyszer!!!!! ::)

#5484
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
FlashGet: par percen belul az oldalrol  ;D Beirom ide ha kesz van.

#5485
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Köszi!

És ez honnan érhetõ el?

Bocs a kérdésért!

#5486
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Hu milyen porges van. Csak elmegyek delutan bicozni a hegyre, vegre KTT tag leszek ocsemmel egyszerre  ;D es erre egybol hogy megindul a topic. Lehet hogy tobbet kene burkolom ?

Valaszok szep sorjaban:

mindenkinek: aki mar leszedte a K4-et, irja mar ide  hogy jo vagy nem, mert jo lenne tudni hogy menjen-e fel meg egyszer vagy ne. (Nyugi ha letoltod es nem jo, akkor ha megvan a hibas file, a tobbi letoltesed nem vesz karba, mert meg megvannak a tuti jo darabok, es csak a rosszat kell megint leszedni. De jo lenne tudni hogy mi van.)

Toney: ami az oldalon fenn van, az nekem is megvan, es mivel ilyen rendes ember vagyok ;) azokat ki tudom irni barkinek egesz addig mig tele nem lesz a tokom a sok CD irassal, szoval inkabb ajanlanam a letoltest. De ha valakinek nagyon gazos a netje, megoldhato, csak elmenni nem vagyok hajlando senkihez. De pl fogas aljanal megoldhato, igy asszem senkinek nem kell nagyot kerulnie.

Major: es akkor a tobbi nem lenne megoldhato hogy valahogy felmasszon a videokhoz ?  ;)

Stormbringer: marmint ugy erted, hogy ne kelljen vegigkattintgatni az osszes darab linkjet? Van egy olyan progi hogy FlashGet, azzal nagyon egyszeruen megoldhato a dolog.

#5487
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hogyan lehet az egész videót leszedni vinnietõl?
Az összeset egymás után???

#5488
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ON  :D

#5489
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
OFF

Ha meglesz rakok képet a "Kinek milyen az istenített, ûberfasza, enyém a legtutibb Bringája ?" címû topicba. Még nem akarom elkiabálni, mert lehet, hogy változik a program.

#5490
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bocsi az OFF-ért
Endroo:Milyen?


 Lama
On



#5491
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Major: ha lesz bringád végre akkor hétvégén nyélbe üthetjük a dolgot. Nekem 2-3 kellene, majd cserélünk. Rádcsörgök.

Már ha nekem is lesz binyóm, bár most úgy néz ki, hogy igen  ;D ;D ;D

#5492
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én nagyon szeretnék kérni egy Kranked 1-et!!! Csak mert akkor meglenne az egész sorozet!!!  :D

#5493
Toney

Toney

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Hali... CD-re ezeket nem tudna valaki felirni? K 1-4, illetve NWD1-2 erdekelne.

Ha valaki tud segiteni rijon ide please, es osszehozunk egy talalkat Bp.-n. CD viszek ha kell.

#5494
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ha van mas is aki leszedte a Kranked 4-et, irja mar ide hogy jo -e vagy nem, es ha nem, akkor melyik file a hibas!

#5495
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
ne mar! ez rossz hir  >:( hibas valamelyik file? (crc) Probald meg a winrar repair funkciojat, direkt van bennuk recovery record, lehet hogy meg tudja oldani. Amugy mielott felraktam, kipakoltam magamnak probabol, es semmi baja nem volt, szoval az is lehet hogy segit ha a hibas file-t ujra letoltod.

kt2.0: okes de mi is ez?  ;D

#5496
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
hé ez a kranked nem nagyon akar kicsomagolódni:(
kt2.0ból Hefinek megvan a vége is nála érdeklõdj.

#5497
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
nagyon tuti, koszi szepen! De hogy talaltad ki a cimet? Ha megvan a cim mashoz is, az boven eleg, beszerezni barmit tudok, csak nemtom mit keressek.  ???

#5498
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
vinnie, sikerült megszereznem az nwd2 bevezetõ zenéjét: Project Wyze: Nothing's What It Seems.

#5499
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Kranked 4 is felment!

#5500
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Endroo: akkor mehetne a feltoltes, kuldtem levelet a cimedre a tudnivalokkal. Akar el is kezdheted  ;D