Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

videók

- - - - -

  • Please log in to reply
5613 replies to this topic

#5421
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 posts
Ja hallottam már a filmjérõl de szerintem Bender után még mindig õ a legnagyobb show a nwd-ben. Blaise Beckjord? Remélem Bobby Root megint benne lesz, a kettõben se írták az elején.

#5422
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Kris-nek van ÖNÁLLÓ filmje ! Gondolom nem akarják több filmben is szerepeltetni házon belül...
Trevair passz, hogy hova lett. Bár a 2-ben is ketten voltak már, lehet, hogy elterjedt a dolog és már nem akkora show.

#5423
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 posts
A Kris Holm azért nem szerepel a NWD 3-ban mert hibázott az autópályahíd korlátján vagy egyszerûen kegyvesztetté vált? A tolószékes srácokat se látni az elõzetesben :(

#5424
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 posts
Ujabb elegedett ugyfel  ;D

Na szoval az van, hogy egyszerre tobb letoltesed akart futni a flashget-bol, mint harom. Vagy mert egy file-t tobb mint 3 szalon akartal szedni, vagy mert tobb file-t, vagy mindketto, ezert a server nem engedte hogy 3-nal tobbet szedjel, es kaptal a file helyett egy jo kis phpt. Semmi gond, le kell megint szedni ugyelve hogy ne menj 3 fole. (korabban valahol mar irtam hogy hogy kell beallitani hogy nem menj 3 fole, lapozz vissza please, most nem irom le, mert mennem kell tekerni mielott eltunnek a gyalogosok  ;D )
Olyat csinaljal, hogy a flasget-ben a bal oldalt a Download helyett valts at a Downloaded mappara. Ott meg fogod lelni az emlitett php-t. Kattolj ra jobb gombbal es valaszd a Download Again-t. Le fogja szedni de most mar a 20 megas file-t, csak a neve meg mindig akarmi.php lesz, de ezt egyszeruen atnevezed amire kell. (mashogy is meg lehetne oldani ha kiszeded a letoltottek listajabol, de valahogy a flashget olyan intelligens hogy mindig emlekszik ra ??? )

#5425
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 posts
Hi Vinnie!

Mostmár a flashget-tel énis lebírom tölteni a cuccokat.Király.
Már csak az a bajom ,hogy a disorder r02-est nem bírom leszedni,mindig php 403 lessz a vége.Ezt hogy küszöböljem ki?

#5426
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 posts
Nekem a Kranked 3 jovoget epp lefele, kb felenel jar, meg megvan az NWD2 teljes, aminek nem hianyzik a vege. Majd ezek mennek is fel, de jelenleg nincs mas kilatasban. Esetleg ha van valaki akinek ujabb gyongyszeme van talonban, az szoljon mar es kirakjuk azt is!

#5427
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Tudtok egyéb új filmekrõl is?

#5428
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A Kranked 5-öt idén nyáron forgatták várható megjelenés 2003 Április



 Lama

#5429
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Vegre 1 dolog ami nekem betoltodik masnak nem... :-X ;D :-X
bocs de nem birtam ki.... tudom fujj vadkan!
::)


#5430
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
köszi mindenkinek, mindegyik verziót kipróbálom ;D

#5431
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 posts
nem szoktam sorozni, de a kedvedert halal komolyan megiszok egyet  ;)

#5432
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
vinnie!
Ha egyszer találkozunk halál komolyan vendégem vagy egy sörre !  ;)

#5433
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 posts
ott van a rovidebb videok vegen

#5434
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 posts
mindjart kimegy a trailer az oldalra, osztan lehet nezni. Nekem sem megy a plugin-bol lejatszas, ezert inkabb lenyultam a file-t.  ;D

#5435
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Mit ír ki, miért nem megy ? ? ? Van Quicktime-od?

#5436
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Mi a francot csináljak, hogy lássam a trailer-t ?!!!!

#5437
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
LCS: Vagy kapcsold át hátul  "test" kapcsoloót (nekünk van ilyen a JVC-n és én is szívtam vele) vagy húzd ki, hagyd úgy fél óráig ésha újra bedugod se megy akkor vidd szervízbe!!!

#5438
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Ilyet nekem egy Akai masina csinált, olyan mint a PC, párszor újraindítotam és mûködött !  ;)

#5439
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Szerintem bármelyik szervízben pár perc alatt kiszedik.

#5440
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,004 posts
LCS: vidd vissza videóstúl!! ;D

szedd szét és próbáld kihalászni a kazit!!!