Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2078 hozzászólás a témában

#81
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

Ebben a fotó albumban megtalálod a váz súlyát le is van fényképezve.
TestBike Fotó - Cube LTD - kerékpár kép, fotó


köszi. sikerült elbizonytalanodnom :(

#82
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

Biztos? Az már majdnem régebbi karbonváz súlya, vagy egy Magellan Pyxis-é.
Offtopic itt, de utóbbi nem lenne jó? Az tényleg 1350 gramm körül mozog és van, ahol akciózzák, 40e HUF, méghozzá újonnan. On.


Az a másik alternativa. Csak most is Cube van, s annak bejön a geoja.

#83
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Na közben le tudta mérni az eladó, s olyan 1300-1400 gr közötti értéket mért. Így már érdekessé válhat a dolog


Amikor mész átvenni a cuccot, vigyél egy digitális mérleget, ami tuti, hogy jól mér. Tudtommal az alu Reaction volt ilyesmi súlyban.

#84
P.Roli

P.Roli

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Ebben a fotó albumban megtalálod a váz súlyát le is van fényképezve.
http://foto.testbike...usrgl&uid=14840

#85
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Na közben le tudta mérni az eladó, s olyan 1300-1400 gr közötti értéket mért. Így már érdekessé válhat a dolog


Biztos? Az már majdnem régebbi karbonváz súlya, vagy egy Magellan Pyxis-é.
Offtopic itt, de utóbbi nem lenne jó? Az tényleg 1350 gramm körül mozog és van, ahol akciózzák, 40e HUF, méghozzá újonnan. On.

#86
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger
Na közben le tudta mérni az eladó, s olyan 1300-1400 gr közötti értéket mért. Így már érdekessé válhat a dolog

#87
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.029 hozzászólás
szivcsi

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#88
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

Azért azt ne feledjük, hogy az LTD lényegesen szebb váz az Analognál. :)


Csak a szépsége miatt nem cserélem le. Nekem a régi analóg dizájnja jobban bejön mint a mostani meg elõzõ pálcika betû design. :)

160 gramm miatt nem cserélek vázat. De ha valaki mekopogtatna az Analog vázért ..... :)

Köszönöm az infókat.

#89
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

köszi! Akkor az nem olyan túl karcsú az Analóghoz képest. Az mennyi lehet? Kb 1800-1900?


Azért azt ne feledjük, hogy az LTD lényegesen szebb váz az Analognál. :)

#90
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.029 hozzászólás
1860

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#91
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

1706 gr
(spec benne van a kormánycsapágy két csészéje is, szóval 1700 az valszeg.)


köszi! Akkor az nem olyan túl karcsú az Analóghoz képest. Az mennyi lehet? Kb 1800-1900?

#92
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.029 hozzászólás
1706 gr
(spec benne van a kormánycsapágy két csészéje is, szóval 1700 az valszeg.)

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#93
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Szaisztok!

Nincs infója vkinek, hogy egy 18as Cube LTD súlya mekkora lehet? Analog vázról szeretnék váltani, de 200 gramm miatt nem váltok.
Konkrétan errõl a vázról lenne szó. A tulajnak nincs mérlege.


Nekem egy 2008-as Cube volt, kialakítás szempontjából kb ugyanez, nem volt könnyû, ha jól emlékszem, 1800 gramm körül volt a tömege. Mondjuk anodizált festéssel valamivel biztos könnyebb.

#94
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger
Szaisztok!

Nincs infója vkinek, hogy egy 18as Cube LTD súlya mekkora lehet? Analog vázról szeretnék váltani, de 200 gramm miatt nem váltok.
Konkrétan errõl a vázról lenne szó. A tulajnak nincs mérlege.

#95
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Szerintem volt, akiben ezen árat megpillantva felpezsdült a vér s nyomban felismerte itt a szunnyadó lehetõségeket, mivel kapni 200e-ért az apróban:)
Mikor észrevettem, még lehetett rendelni, kicsit bánom, hogy nem csaptam le pont egy ilyen L-es méretûre. Menettapasztalatokról tudnál írni?


Sztornó, tévedtem.

#96
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Mikor észrevettem, még lehetett rendelni, kicsit bánom, hogy nem csaptam le pont egy ilyen L-es méretûre. Menettapasztalatokról tudnál írni?

Láncvonallal szívok, a 9es rendszerrel vannak gondok :) Menettapasztalatok. Konám volt, egy baromi jó geos váz volt és Scandium, szóval kényelmetlen sem volt. Baromi jól gyorsul, még ezzel a nehéz kerékkel is, kevésbé "ráz" a kövesen (de nem jelentõs a különbség) Könnyû, viszont jobban is dobja meg a hátulját. Igaz amikor tökön ver az ülés, pont akkorák a csillagok :) Az üléscsõ még nem jó, nincs tökéletesen belõve, így még kell kis módosítás.

#97
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Bike-discount-on rendeltem a vázat. 440 EUR volt (elfogyott már). Kellett hozzá kormány csapágy, középcsapágy, és egy elsõ váltó. Ez + 60-80 EUR volt. A többi mind megvolt.
L-est rendeltem, kb 185-ös magassához.


Szerintem volt, akiben ezen árat megpillantva felpezsdült a vér s nyomban felismerte itt a szunnyadó lehetõségeket, mivel kapni 200e-ért az apróban:)
Mikor észrevettem, még lehetett rendelni, kicsit bánom, hogy nem csaptam le pont egy ilyen L-es méretûre. Menettapasztalatokról tudnál írni?

#98
gulacat1

gulacat1

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

bike-discount-on rendeltem a vázat. 440 eur volt (elfogyott már). Kellett hozzá kormány csapágy, középcsapágy, és egy elsõ váltó. Ez + 60-80 eur volt. A többi mind megvolt.
L-est rendeltem, kb 185-ös magassához.


thx.

#99
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Ha nem vagyok indiszkrét cca. hol állt meg a vége a költségeknek? Hol rendelted a vázat és milyen magassághoz mekkorát rendeltél?


Bike-discount-on rendeltem a vázat. 440 EUR volt (elfogyott már). Kellett hozzá kormány csapágy, középcsapágy, és egy elsõ váltó. Ez + 60-80 EUR volt. A többi mind megvolt.
L-est rendeltem, kb 185-ös magassához.

#100
gulacat1

gulacat1

    vendég

  • fórumtag
  • 46 hozzászólás

Elkészült és ki is lett próbálva :)

Pár kép:
https://picasaweb.go...402/CubeEpites#

Posted Image
Posted Image


Ha nem vagyok indiszkrét cca. hol állt meg a vége a költségeknek? Hol rendelted a vázat és milyen magassághoz mekkorát rendeltél?