Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cube

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2078 hozzászólás a témában

#61
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
" A Cube el van vetve! "

#62
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a 2012-es Acid 29er-ben lévõ kerekekrõl találok valahol súlyadatot? eddig csak külföldi fórumon néztem, ott a következõ adatot találtam: RFR ZX24 29: Deore-Naben+Felge+Speichen= 2166 g (deore agyak+felni+küllõk). Az emberke azt írta, hogy nem biztos az adatban. Elképzelhetõ ez az adat? És errõl a kerékszettrõl mit gondoltok? Elméletileg ez a szett van az AMS120 29er-ben, ha jól néztem: DT Swiss CSW MA 2.0 29 Disc (29") - Laufräder MTB - Fahrradteile - Angebote - SANVIT - BIKE and FITNESS, Eppan - Südtirol - Italien
Tudom, nem sok a különbség, 200 g, dehát ez mégiscsak egy DT szett...no meg passzolna is a géphez. Ja igen, mégegy: Az ACID tömegadata, a 13,2 kg, az melyik vázméretnél értendõ?


CSW MA 2.0 29er:
Elsõ kerék, QR15, 889 gramm: CSW MA 2.0 - Wheels - Bike Scale
Hátsó, gyorszárral együtt 1141 gramm: CSW MA 2.0 - Wheels - Bike Scale

#63
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a 2012-es Acid 29er-ben lévõ kerekekrõl találok valahol súlyadatot? eddig csak külföldi fórumon néztem, ott a következõ adatot találtam: RFR ZX24 29: Deore-Naben+Felge+Speichen= 2166 g (deore agyak+felni+küllõk). Az emberke azt írta, hogy nem biztos az adatban. Elképzelhetõ ez az adat? És errõl a kerékszettrõl mit gondoltok? Elméletileg ez a szett van az AMS120 29er-ben, ha jól néztem: DT Swiss CSW MA 2.0 29 Disc (29") - Laufräder MTB - Fahrradteile - Angebote - SANVIT - BIKE and FITNESS, Eppan - Südtirol - Italien
Tudom, nem sok a különbség, 200 g, dehát ez mégiscsak egy DT szett...no meg passzolna is a géphez. Ja igen, mégegy: Az ACID tömegadata, a 13,2 kg, az melyik vázméretnél értendõ?
" A Cube el van vetve! "

#64
Martin2004

Martin2004

    vendég

  • fórumtag
  • 92 hozzászólás

Üdv! Errõl a bringáról mi a vélemény? Most szeretném megrendelni, és leginkább 80%-ban aszfalton használnám. Szerintetek?
Cube Tonopah Pro 2013:
Feltöltött kép



A felszereltség alapján - szerintem - a nyereg lehet kérdõjeles. Lásd itt: Teszt: Selle Royal Viper nyereg, kerékpár, bicikli, ár

#65
Drakuf

Drakuf

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Üdv! Errõl a bringáról mi a vélemény? Most szeretném megrendelni, és leginkább 80%-ban aszfalton használnám. Szerintetek?
Cube Tonopah Pro 2013:
Feltöltött kép

#66
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Fúú ez gyönyörûûû. Mondjuk nekem picit sok a fehér, de akkor is szép!
" A Cube el van vetve! "

#67
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szia!

Nekem teljesen megfelelt eddig, sajnos nagyobb zúzáson még csak 2x voltunk, szokjuk egymást, de szépen mozog, egyenlõre a preload funkcióval vagyok bajban....nem értem a funkcionalitását, tényleg gáz, hogy egy új paripához nem kapok funkcionális magyar használatit. Viszont a fékek.....khmmm, mondjuk, nekem nem felel meg.
" A Cube el van vetve! "

#68
Schumi

Schumi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
kivittem a vasparipának megmutatni, mi az ami nem lesz tavaszig: napsütés :)
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#69
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc

Sziasztok!
Fúúú, régen nem jártam erre....Szeptemberben meglett a második Cube brinyóm, egy Acid 29er személyében, sajnos még csak keveset mentem vele, de máris szeretem! :) Asszony megirigyelte, most adjuk el az õ 26-os Aim-ját, hogy beszerezzünk egy tûzpiros Aim 29er-t neki. Tiiiszta õrület! :)))


nekem úton a 2013as acid, villáról mi a tapasztalat?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#70
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok!
Fúúú, régen nem jártam erre....Szeptemberben meglett a második Cube brinyóm, egy Acid 29er személyében, sajnos még csak keveset mentem vele, de máris szeretem! :) Asszony megirigyelte, most adjuk el az õ 26-os Aim-ját, hogy beszerezzünk egy tûzpiros Aim 29er-t neki. Tiiiszta õrület! :)))
" A Cube el van vetve! "

#71
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

horgász mérleg, többszöri mérés. Hát tényleg nem tudom mitévõ legyek. Odavisza közel 300 km-t nem autóznék méregetni :S


pedig a pecás mérlegek, pluszba szoktak erosen csalni :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#72
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger
Na analóg vázat eladtam. Érdekesség képpen a 18as váz gyári FSA kormány csapággyal együtt 2.119 gr. nem kevés

#73
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger
Na lassan ott tartok, hogy OFF Pyxis Team ON lesz, ha sikerül elpasszolni az Analogot.

#74
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

olyan 1300-1400 gr közötti értéket mért

Ja,kb annyi.XD

#75
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Na közben le tudta mérni az eladó, s olyan 1300-1400 gr közötti értéket mért. Így már érdekessé válhat a dolog


hülyeség. eléggé. leakasztottam, lemértem. lásd fent.

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#76
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

horgász mérleg, többszöri mérés. Hát tényleg nem tudom mitévõ legyek. Odavisza közel 300 km-t nem autóznék méregetni :S


Nekem továbbra is nagyon gyanús. Sztem kérd meg, hogy ha van rá lehetõsége, akkor mérje le másik mérleggel is, küldjön fotót,... Nehezen hiszem el, hogy csak annyi lenne annak a váznak a súlya. Nekem volt 2006-os 20"-os LTD CC-m 1710 gr súllyal, ugyanabból a 7005-ös duplán húzott aluból mint ez a váz. Feltételezhetõen csökkentettek azóta vmennyit rajta, de hogy 300-400 gr-ot...

#77
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

Az kizárt. Eleve mivel mérte le, hogy +/-100 gr eltérés van benne, analóg szobamérleggel? :) Tényleg érdemes vinni magaddal egy pontos digitális mérleget, mert ez így erõsen hihetetlen kategória.


horgász mérleg, többszöri mérés. Hát tényleg nem tudom mitévõ legyek. Odavisza közel 300 km-t nem autóznék méregetni :S

#78
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

http://foto.testbike...tn_150_5724.jpg


Jujj, ez tényleg nem szép. :(

#79
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Egy 1682 gramm-os mérés, vázméret ismeretlen.
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Mondjuk elég csúnyán elrepedt aztán...
http://foto.testbike...tn_150_5724.jpg

#80
kgabus

kgabus

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Na közben le tudta mérni az eladó, s olyan 1300-1400 gr közötti értéket mért. Így már érdekessé válhat a dolog


Az kizárt. Eleve mivel mérte le, hogy +/-100 gr eltérés van benne, analóg szobamérleggel? :) Tényleg érdemes vinni magaddal egy pontos digitális mérleget, mert ez így erõsen hihetetlen kategória.