Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XCO versenyek

* - - - - 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
933 hozzászólás a témában

#901
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Meg hát az az autópálya melletti libakergetõ nem éppen egy OB szintû valami.
(((emlékeim szerint az 5 km-es pályából kb. 2-300 m ment erdõben!!!)))

És akkor még az infrastruktúráról nem is szóltam.....



Az még hagyján hogy erdõ vagy nem, de volt benne 1km hosszú egyenes, majdnem teljesen lapos, egy nagyon kicsit lejtett, 38-40km/h simán... Egy km-en keresztül. Utána meg a "lefelé" a szántás mellett a jelleghatáron... Na az fasza volt...
Nem örülnék ha ott lenne az OB...

#902
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Meg hát az az autópálya melletti libakergetõ nem éppen egy OB szintû valami.
(((emlékeim szerint az 5 km-es pályából kb. 2-300 m ment erdõben!!!)))

És akkor még az infrastruktúráról nem is szóltam.....

#903
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
a Kürtös kupára emlékszik még valaki? ami a keszthelyi-hegységben volt rendezve anno. olyan kis OX féle vörsöny kürtös kalács kajálással... nah majd tavasszal ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#904
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Vuelta Kupa (Csabdi) XCO OB???????????:scared:?????????????????
Normálisak?????????????


na most miért? a nyertesek majd kapnak egy szép filctollkészletet... :P
(azért én titkon remélem, hogy a szervezõk felnõnek a feladathoz)

Amúgy meg felmerült bennem egy sor kérdés is. Ez pl miért?

"Azon kategóriákban, ahol adott korosztályban több kategória is van, a legerõsebb kategóriában hirdetünk Magyar Bajnokot."

#905
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Ezt a Szöv. honlapján találtam:

2007
XCM
2007.05.27 Szilvásvárad Maraton
2007.06.03 Kõszeg Maraton
2007.06.10 Crosskovácsi
2007.08.05 Bükk Maraton
2007.09.09 Mátra Maraton
2006.09.23 Gyõrújbarát Maraton
2007.07.01 Duna Maraton OB

XCO
2007.04.15 Biotech Kupa
2007.04.29 Pilis Kupa
2007.05.13 Orfû Kupa
2007.06.17 Kisnána Kupa
2007.07.08 Zalaegerszeg Kupa
2007.08.19 Merida Kupa
2007.07.22 Vuelta Kupa OB

Vuelta Kupa (Csabdi) XCO OB???????????:scared:?????????????????
Normálisak?????????????

#906
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

hát igen ogen..a hírös nagy Terminátor fal...:)

Saynos akkor még 10 km volt egy kör és megoldható volt az útlezárás is könnyen..
Sayna arra a részre mostanság nehezebb enegedélyt kapni. meg mivel kb. 4-5 km a kör így saynos arrafelé elég egyhangú lenne a verseny.
Idén Egerszeg kupán aki volt (nem sokan) azok mehetttek kicist a leendõ nyomvonalon...
hát izgalams és élvezetes singletrack volt/lessz.


Csak az elõzéssel lesszenk kicist gondok...meg ha száraz poros idõ lessz akkor mély homokos lessz a talay egy két heyen csiki csuki kanyarban, ha meg esõ akkorm nagy sár. bár ez a pálya 15 % max.


De messze van még július, ha valami oyasmi páyát szeretnétek mint régen azaz legyen menne kistányéros mászás meg 70km/h akkor ugy alakítgatnánk.


Én is (illetve mi is; salgótarjániak) általában a klasszikusabb pályák hívei vagyunk, ugyhogy nekem biztos tetszeni fog! :) ha meg nem akkor nem... :-) Ha a versenypályában nem lesz benne a70es lejtõ, akkor is kitekerek majd oda az biztos... :D

És a pálya túlsó felén, a városhoz legközelebb esõ meredek technikás (ha jól emlékszek) lefelé??? az benne lesz?

#907
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás

Sztem 2 leg pálya is van Mo-n. Az egyik a Pilis kupa pályája, a másik Kisnána. Az elõbbi erõlétben kíván többet, élvezetes, technikás pálya, a kisnánai meg nagyon nagyon technikás. Fõleg ha kap egy kis esõt akkor szinte teljesíthetetlen.

A régi zalaegerszegi pálya jó volt, fõleg azzal a 70km/h fölötti lejtõvel, bal oldalon kráternyi lyukkal és a balos derékszögû kanyarral az aljában:)!


hát igen ogen..a hírös nagy Terminátor fal...:)

Saynos akkor még 10 km volt egy kör és megoldható volt az útlezárás is könnyen..
Sayna arra a részre mostanság nehezebb enegedélyt kapni. meg mivel kb. 4-5 km a kör így saynos arrafelé elég egyhangú lenne a verseny.
Idén Egerszeg kupán aki volt (nem sokan :( ) azok mehetttek kicist a leendõ nyomvonalon...
hát izgalams és élvezetes singletrack volt/lessz.


Csak az elõzéssel lesszenk kicist gondok...meg ha száraz poros idõ lessz akkor mély homokos lessz a talay egy két heyen csiki csuki kanyarban, ha meg esõ akkorm nagy sár. bár ez a pálya 15 % max.


De messze van még július, ha valami oyasmi páyát szeretnétek mint régen azaz legyen menne kistányéros mászás meg 70km/h akkor ugy alakítgatnánk.

#908
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Látom sokat elsiklotatok a lényeg felett...
miszerint 2007ben uyra lessz XC ZALAEGERSZEGEN!
Nagyon nagy lesszz.. hehe :)
Számítson mindenki yó kis szivatós páyára.


Nekem tetszettek anno a pályák ott... Egyedül azok az aprókavicsos részek nem, ha jól emlékszem...
És az a lejtõ tényleg kegyetlen, nekem is 71,1 volt ott a maxom, pedig még kis bitlisz voltam annak idején... :D

Pilisi pályák tényleg jók, Kisnánát is elismerem hogy technikás és nehéz pálya, de szerintem nem egy jó pálya...
Megjegyzem nem ugy értem, hogy az olyan pálya ami nehéz és tecnhikás az egyik sem lehet élvezetes!

#909
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Sztem 2 leg pálya is van Mo-n. Az egyik a Pilis kupa pályája, a másik Kisnána. Az elõbbi erõlétben kíván többet, élvezetes, technikás pálya, a kisnánai meg nagyon nagyon technikás. Fõleg ha kap egy kis esõt akkor szinte teljesíthetetlen.

A régi zalaegerszegi pálya jó volt, fõleg azzal a 70km/h fölötti lejtõvel, bal oldalon kráternyi lyukkal és a balos derékszögû kanyarral az aljában:)!

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#910
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Látom sokat elsiklotatok a lényeg felett...
miszerint 2007ben uyra lessz XC ZALAEGERSZEGEN!
Nagyon nagy lesszz.. hehe :)
Számítson mindenki yó kis szivatós páyára.

#911
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

off:

és ez mi? ;)


A 24órás XCO verseny, bocsika! Abszolút On a gumikérdés. :)

Na de hogy tényleg témába vágjak:

Szerintetek melyik a leg pálya Mo-on? Technikailag, erõnlétileg melyik követeli a legtöbbet?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#912
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

off:




és ez mi? ;)


Hát ez már-már a legdurvább OFFolások egyike, amit eddig itt láttam... ;-D

(Amúgy a 24órást sem én hoztam fel, azt hiszem, hanem a topiknyitó a listában, pl. ...khm...csak akkor még nem figyeltem a renitensekre.)

Szólok is a moderátoroknak rögvest!

#913
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
off:

Hehe, OFF topik vagy!
Ez XCO topik tesó!



és ez mi? ;)

Igen-igen, lassan el kellene töprengeni azon, hogy vajon milyen gumikülsõt tegyünk fel ha sár lesz a 2007-es 24 óráson?!


Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#914
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

Sziasztok!

Nézem a maratonokat, picit sûrû!
Nézem a Mátra maraton velünk egy idõbe esik! Maratonunk marad azon a hétvégén, mivel a 4. alkalommal szervezzük mindig szeptember 2. hétvégéjén!
Még nem értem el Mátra fõszervezõjét E. Károly-t. Beszélünk, hogy a két maraton ne üsse egymást!
Sziasztok!

Léránt Balázs
(Dynamo- maraton fõszervezõ)


Hehe, OFF topik vagy!

Ez XCO topik tesó!

#915
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Jó idõ esetén az idei létszám úgyis meglesz 2007-ben is szerintem a Gyenesdiás maratonon. Ahogy elnéztem nagyobbrészt a környéki klubbok vettek részt a versenyen. Én legalább is biztosan nem fogok elvonatozni mátraházára, amikor a közelben is van jó verseny.

#916
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Sziasztok!

Nézem a maratonokat, picit sûrû!
Nézem a Mátra maraton velünk egy idõbe esik! Maratonunk marad azon a hétvégén, mivel a 4. alkalommal szervezzük mindig szeptember 2. hétvégéjén!
Még nem értem el Mátra fõszervezõjét E. Károly-t. Beszélünk, hogy a két maraton ne üsse egymást!
Sziasztok!

Léránt Balázs
(Dynamo- maraton fõszervezõ)


Sok sikert kívánok hozzá, bár nem látok semmi esélyt... A bálon kiosztásra került rahedli jövõ évi naptár meg irattartó meg minden ezzel a dátummal...
(mármint a Top Maraton Sorozat részérõl)

#917
balu78

balu78

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sziasztok!

Nézem a maratonokat, picit sûrû!
Nézem a Mátra maraton velünk egy idõbe esik! Maratonunk marad azon a hétvégén, mivel a 4. alkalommal szervezzük mindig szeptember 2. hétvégéjén!
Még nem értem el Mátra fõszervezõjét E. Károly-t. Beszélünk, hogy a két maraton ne üsse egymást!
Sziasztok!

Léránt Balázs
(Dynamo- maraton fõszervezõ)

#918
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

Nem tetszik, hogy a 24 órás megint szeptember közepén van. Ezzel azért már be lehet szívni az idõjárást. Volt már szeptember közepén 8 fok és csapóesõ...



Igen-igen, lassan el kellene töprengeni azon, hogy vajon milyen gumikülsõt tegyünk fel ha sár lesz a 2007-es 24 óráson?!

#919
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
értelek:)

#920
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Nemtudom, de bízom benne hogy Csabdi nem lesz az!!!
Bocs, nem Csabdival mint település van bajom...