Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XCO versenyek

* - - - - 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
933 hozzászólás a témában

#1
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

A salgótarjáni és a veszprémi verseny az csak up verseny lesz? Nem úgy volt, hogy az is benne van a felnőtt versenyek között? Marha jó, ha nem rendeznek csak gyerek versenyt, mert így össze-vissza  4 felnőtt mk lesz idén.



#2
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Már lehet nevezni ha az 04.23-24-eire gondolsz!

Igen arra gondoltam, köszi.

 

Amikor kikerült a versenykiírás, aznap még nem lehetett nevezni, azért kérdeztem. Másnap már jó volt.



#3
Grand9

Grand9

    újonc

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás

Pilisi versenyre mikortól lehet nevezni az odin-on?

 

Már lehet nevezni ha az 04.23-24-eire gondolsz!



#4
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Pilisi versenyre mikortól lehet nevezni az odin-on?



#5
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Köszi, akkor Salgótarjánban vidámkodunk egyet :D

Odinban nevezz előre.



#6
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Igen, Fun kategória.

Köszi, akkor Salgótarjánban vidámkodunk egyet :D



#7
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Hali

 

Idén lesz olyan kategória a Magyar kupafutamokon, ahova nem kell licensz?

Igen, Fun kategória.



#8
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Hali

 

Idén lesz olyan kategória a Magyar kupafutamokon, ahova nem kell licensz?



#9
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

köszi



#10
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

http://www.bringanaptar.hu/


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#11
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Hol találok idei versenynaptárat, ha van már egyáltalán?



#12
Kefe10

Kefe10

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Már igen sokan vannak kint pl. délutánonként, biztosan lesz akivel tudsz menni egy kört, vagy legalább megmutatja merre indul a pálya, milyen a nyomvonal.



#13
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Ezt reméltem, de lehet követni, hogy merre megy majd?

 

Ezt kaptam mailben. Ha valakit nyomasztana a kérdés rajtam kívül is. :)

 

"A Kopár Csárda parkolójának végéből indul a pálya, ha átmész a kis fahídon, már tudod követni a pálya nyilait."



#14
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Ne felejtsétek, hogy már csak két hetetek van kedvezményesen nevezni a MOFÉM Underworld Kupára!
www.underworldkupa.hu

 

10487310_761434177226543_321668649894501


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#15
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Ezt reméltem, de lehet követni, hogy merre megy majd?



#16
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Pénteken építjük az akadályokat. Hivatalos bejárás háromtól lesz.

(Szerintem nem fog senki elzavarni az erdőből, ha arra tévedsz)



#17
Butch Cassidy

Butch Cassidy

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás

Nem tudja valaki, hogy a hétvégén esedékes XCO OB pályáját be lehet-e járni csütörtökön, vagy hogy kitől lehet ezt megtudni? Tudom, hogy hivatalos pályabejárás csak pénteken van, de hátha követhető a pálya már csütörtökön is. Azt el tudom viselni, ha az ugratók még nem készültek el. :)



#18
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Üdv!

 

Bocsi a fárasztásért, de teljesen kezdő vagyok így versenyek terén... Pont ezért is kérdeznem meg, hogy egy kezdő hol talál olyan versenyeket ahol esélye is van, tehát amatőr versenyeket? Tudom, senki se úgy születik, hogy felkel és nyer, de nálam eddig megvoltak a saját testsúlyos, súlyzós, állóképesség fejlesztő és bicós edzések is. Most érzem magam felkészültnek arra, hogy cross country versenyen induljak, nekem ez az ágazat tetszik a legjobban. 

 

Tudnátok ajánlani olyan versenysorozatot ahol nem feltétlenül korosztályokra osztják a jelentkezőket hanem amatőr/haladó/profi vagy hasonló indításra? Bocsi ha nagy hülyeséget kérdeztem!

 

Üdv:

 

egy lelkes kezdő!

A legtöbb XCO versenyen van "hobbi" kategória.



A sebesség mindent megold.

 


#19
chaostheory

chaostheory

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

Értem, köszönöm a gyors választ, akkor ellátogatok minél többre, már csak tapasztalatszerzés miatt is! :)



#20
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Tudnátok ajánlani olyan versenysorozatot ahol nem feltétlenül korosztályokra osztják a jelentkezőket hanem amatőr/haladó/profi vagy hasonló indításra? Bocsi ha nagy hülyeséget kérdeztem!

 

Olyan nincs hogy felkészületlenül esélyes vagy mert még a legkissebb versenyeken is vannak helyi/lelkes amatőrök (vagy épp olyan aki pont azért megy le mert ott esélyes), de bizonyos edzettségi színttől van dobogóra esély a kissebb versenyeken (Újévi jótékonysági (Noé Állatotthon), Szentendre CityCross, Vértesboglár (MTB piknik), Szabadságnapi Gödöllő, az idén indult ILoveBalaton, Bölcske meg hasonló), pont akkor ha kategóriába is vannak osztva, egész egyszerűen mert kevesen vannak és sokan nem mennek el kissebb versenyekre. A Gödöllői volt pl. felosztva csak elit/hobbi kategóriára, asszem 8 elit volt és vagy 50-60 hobbiista. A hobbiisták eleje is elég jól ment, viszont két lány volt a mezőnyben, az egyik elitben, másik hobbiban indult, értelemszerűen mindkettő felállhatott a dobogó legmagasabb fokára :)

 

Viszont van csomó túra is aminek a teljesítése a lényeg, ott is lehet persze száguldani ha nagyon akarsz, csak nem díjazzák.

 

Szerk: ja és bocsánat, elnéztem hogy nem maraton topic, de a Noé meg CityCross az gyakorlatilag XCO (rövid körök).


Tekergek módosította - 2014. július 13. - 17:12