Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás filmpremierek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
409 hozzászólás a témában

#201
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Hát Kala, ez korrekt keresési módszer. Durvább mint ahogy én szoktam ;)
Hasznos, KEdves úgyis utasított, hogy rendeljem meg :D a netrõl a zenéket amik a filmben voltak.

Ride everywhere.

.


#202
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
:D :D

és mellé, Skindred az együttes, de elb*sztuk a tracklistet, mert Rude boy for life a számcím :D

így már hatékonyabban lehet rá keresni a gúgliban

#203
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nekem megvan a cdjük :D Rude boy for life egyébként a szám címe.
ha kell valakinek szóljon.

#204
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Az csak a tracklist, õ a számot keresi, ami, ahogy nézem, Máténak sincs fenn Puzzle-n. Googlehacket küldve az együttesre, számokat találni tõlük, de pont ezt nem.

#205
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Legyek megint gci mint régebben párszor, és írjak neki mélt, hogy a fórumban megtalálja a választ?
Kb ezzel a szöveggel:

Kedves authorrider!
A bikemag fórumunkban megtalálod a választ a kérdésedre.

Ebb a hozzászólásomba meg beleírom, hogy 21 hozzászólással visszább megvan a teljes zenelista.
De már lusta is vagyok ehhez....(illetve ehhez is lusta vagyok..)

Ride everywhere.

.


#206
authorrider

authorrider

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hellosztok nekem tetszet a Nwd9 csak kéne egy szám belöle de sehol nem találom ha tudna vki segiteni itt keresen
msn: mester120@hotmail.com
a szám cime Rise -Skindred

#207
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás

Barred For Life


Jó cucc!
De nekem is az nem jött be a NWD9-ben, hogy töredéke lett a lefele zúzós rész benne, pedig az elõzõ részekben sokkal több volt.
Amúgy a mai fiatal bringás banda néha nálam is kiveri a biztosítékot. Fõleg az apucitól kapott gizduló bringás kategóriát, aki elteker a fogasig, club-délutánt tart, közben szét**** a fogast, szemetel, keménykedik, lecsorog a hegyrõl, majd hazagurul.
Az RTG-s film meg tényleg picit erõs volt ide, a bemutatója sokkal jobb volt, viszont a Balatonfesztiválos nagyon bejött! Annak pedig külön örültem, hoyg azért tele volt a mozi :D
Gördülõ eszköz: HARDY1 TEAM '07
Wanted: HARDY1 '06

#208
Csaszi

Csaszi

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
Barred For Life


#209
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
legyek megkövezve, de nekem tetszett a Shitthemoney. Valóban kicsit túl sok piás vágókép volt benn. De ha megnézel bármilyen más roadtripes videót ott is belevágják az összes hülyeséget, securitys csávó cukkolását,erkélyrõl dobálózást stb. De komolyan, az összes külföldi bicósról is lerí, hogy idióta, nemnormális :) Az extrém ugrabugra vonal képviselõi általában a fiatalabb korosztályból valók, így mindig is lesz generation gap, nekik egy ilyen út ugyanannyira szól a buliról mint a bicózásról. (És szerintem pont arról beszéltek az elején, hogy a saját kevés pénzükbõl igyekezték összehozni az utat.)

#210
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Éva, öregszünk. Szerintem is nagyon gáz volt a magyar srácok szösszenete. Még mindig tahók, pedig már annyira nem fiatalok. De szépen fejlõdnek bringázás terén.

Vicces volt a közönség is, hogy még mindig a fox póló a menõ, meg a kapucni a kamionossapkára és a gatyó térdig letolva, mint aki belerottyantott.

A nagy film meg kicsit elment a trükközõs ugrálás felé, amit a bmx-es srácok a bmx-es filmekben ezerszer jobban csinálnak. Amiben meg a monti nagyot alakíthatna (erdei, meg big mountain), az meg kevés volt, holott a régebbi filmeket épp ezek vitték el.

De ebben is öregszem, mert igazából ma már csak az erdei lejöveteleket bírom örömmel nézni. A röpködõs, artistás bohóckodás nem érdekel. De ezzel - a tömeget elnézve (ami egyébként jó a film és a sport szempontjából)- kisebbségben vagyok.


A fox polo meg igenis meno :D
A kozonsegrol meg annyit, hogy ennyi tukko, nyegle parasztot egy helyen ritkan lehet latni. Eloadas utan beszelgettem a szemelyzettel, es mondtak, hogy ekkora kuplerajt meg senki nem hagyott maga utan, mint ezek a sportkedvelo fiatalok.
A film meg izlesek es pofonok, nekem marad az earthed es a collective sorozat, bar a gobi sivatagos resz elkepeszto volt!

----

FÁJVÓ

----


#211
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

mien magyar film volt a disorder elõtt?


A sashegyi verseny összefoglalója, meg két Rándögémes film, egyik a Kona fesztiválról, másik meg az "utazzuk körbe Ausztriát" vagy ilyesmi, ebbe voltak érdekes részek amik nem nyerték el mindenkinek a tetszését

#212
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
majd nállunk jó lesz :)

jegyet vegyek elõre,vagy elég lesz ott? úgy néz ki Asszonyka is jön :)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#213
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Minden látogatónak köszönöm, hogy megtisztelte jelenlétével a vetítést!

A technikai problémákért elnézést kérek (annyira szeretnék egyetlen premiert ahol nincs gond a DVDvel :S).

#214
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Vicces volt a közönség is, hogy még mindig a fox póló a menõ, meg a kapucni a kamionossapkára és a gatyó térdig letolva, mint aki belerottyantott.


Na igen kicsit én is úgy éreztem, hogy kilógok a sorból.

Az a magyar szörnyûség az elején meg komolyan nem tudom miért kellett.

Egy ilyen film csak rontja a bringások megitélését.

Ebbõl csak annyi jött le, hogy a fiatal magyar bringások egyébként mennyire bunkók.

Komolyan kell az nekünk, hogy néhány apuci pici elkényeztetett fiacskája rontsa a bringásokról kialakult képet?

Magát NWD-t egyébként a so-so kategóriába sorolnám.

#215
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
mien magyar film volt a disorder elõtt?

#216
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem úgy tûnik...

Kedvenc

#217
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Éva, öregszünk. Szerintem is nagyon gáz volt a magyar srácok szösszenete. Még mindig tahók, pedig már annyira nem fiatalok. De szépen fejlõdnek bringázás terén.

Vicces volt a közönség is, hogy még mindig a fox póló a menõ, meg a kapucni a kamionossapkára és a gatyó térdig letolva, mint aki belerottyantott.

A nagy film meg kicsit elment a trükközõs ugrálás felé, amit a bmx-es srácok a bmx-es filmekben ezerszer jobban csinálnak. Amiben meg a monti nagyot alakíthatna (erdei, meg big mountain), az meg kevés volt, holott a régebbi filmeket épp ezek vitték el.

De ebben is öregszem, mert igazából ma már csak az erdei lejöveteleket bírom örömmel nézni. A röpködõs, artistás bohóckodás nem érdekel. De ezzel - a tömeget elnézve (ami egyébként jó a film és a sport szempontjából)- kisebbségben vagyok.

#218
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
mindesetre ez a híradósra megcsinált fõcím meg bevezetõ, meg közben a poénok ezerszer jobbak voltak mint a bírkózós dolog az elõzõben. :)

#219
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
szerintem is elég gyatra volt, hogy a film elejétõl a végéig 1-2másodpercenként rángatózott. Fõleg hogy mindez moziban történik, érdekes :)

#220
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Hát nekem sem jött be a NWD9, elõzõ részek jobban tetszettek,


Hát nálam sem aratott átütõ sikert. Szívesebben láttam volna benne több erdõs DH-t, DeHát ez izlés kérdése :)

Azért a rampage jellegû részek eléggé ott voltak. Marokko, meg Gobi sivatag :) Királyságos volt nézni :)

Emlékszik valaki fõcímre??? Vagy csak én maradtam le róla?

Elõtte a magyar film - khmmm. A film anyagára azt mondom, hogy örülök, hogy van és ügyesek voltak a srácok, de... vagy baromira megöregedtem, vagy konzervatív vagyok, vagy nem tom... de kicsit erõs volt a pia és a pipa propaganda, meg a nullkultúrán való viháncolás. Nem akarok ezzel senkinek a lelkébe gyalogolni, de talán nem kéne ezt még filmvásznon is mutogatni "ifjúságnevelõ" célzattal.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!