Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teljesítmény túrák télen

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
52 hozzászólás a témában

#41
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Na ez a nagy dillemma nálam is Uram! Hogy üssük össze a bulit! Mert, hogy én kocsival megyek, az tuti! De aztán hol tegyem le a verdát? Egerben, oszt áttekerünk Miskócra? Bemelegíteni nem is rossz! :D Ha így lészen, akkor viszont korán kell indulni, vagy mi a fene...De hogy megyek, az tuti! Ilyen bulit nem hagyok ki!

#42
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Autóval okosan, mert ugyi a muri Miskolctapolcáról indul, a cél viszont Egerben van. Asszem, a rendezõk vállalnak némi léért autóátvitelt, de ebben nem vok biztos.

#43
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
Köszi, megnézem.

Majd túra elõtt, ha sejthetõ milyen az idõ megpróbálok szervezkedni jármû téren. Ez jelenetené (már ha vonat lenne) a költségek nagy részét.
a második p néma!

#44
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
olvasd el a tavalyi beszámolómat!
http://www.emoc.hu/05_T65_bike.php
Eleddig nem nagyon volt bicós induló, lévén téli TT, az esetek 98%-ban hó van.
Velem tavaly jó fejek voltak, cserébe én se gázoltam le a gyalogokat az ösvényrõl. písz.

#45
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

akkor tessék, kérem:
http://www.emoc.hu/tortura-kiiras.php

Ha nem esik a hó végig tekerhetõ lájtos túra, egy gonosz emelekedõvel Bükkszentkereszt elõtt...ami számomra tekerhetetlen.

Érdekelne.

Bicósokról nem írnak. Kiutálnak?

Leszámítva nagyon nagy sarat és -5 alatti hõmérsékletet mennék.
a második p néma!

#46
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Gabi! Csak most figyelem, hogy mit írtál ide! Tekerhetetlen emelkedõ, Neked??? Olyan nics is!

Figyeld meg, hóban minden könnyebb!!! :D

#47
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
akkor tessék, kérem:
http://www.emoc.hu/tortura-kiiras.php

Ha nem esik a hó végig tekerhetõ lájtos túra, egy gonosz emelekedõvel Bükkszentkereszt elõtt...ami számomra tekerhetetlen.

#48
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Világ életemben értelmetlen alak voltam :)
Amúgy kösz szépen
Mrc

#49
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Sztem, ha egyeztetsz mailben/telefonon a szervezõkkel, ha kellõen hülye vagy, el szoktak engedni indulni a gyalogok között is. Feltéve, ha tiszteletben tartod a taposós alakokat. Én tavaly megcsináltam bicóval télen a téli mátra 42-õt, illetve a tortúra 65-öt is. bár, utólag visszagondolva nem sok értelme volt, csak a lefeléknek. :-)

#50
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
A Piros és Magyar Vándor túrákat nem lehet bringával teljesíteni!
1, hogy nehéz terepen halad, 2 mert csak gyalogosoknak írják ki.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#51
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
A Magyar vándor 105 röl illetve a piros 85 rõl tud valaki valamit?
Az érdekelne, hogy ki érnek e az ellenörzõ pontra az emberek ha bringával indulunk illetve, hogy mennyire tekerhetõ (lsd. Kiscel 60 simon halála ...)
Kösz
Mrc

#52
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
ttt.tr.hu

itt rajta szoktak lenni
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#53
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Szevasztok
Nem tudjátok, hogy milyen tekerhetõ túrák lesznek igy az õsz vége felé illetve télen ( csak nem rakom le rozsdásodni a szamarat :)
Kösz
Marci