Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Semmering Bikepark

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#61
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás

Hali

Valaki tudna felvonó díjakat mondani? Napi, vagy bérlet. 5 napot leszünk kint ha minden jól megy, csak azt hallottam, hogy mocskos drága a felvonó:S

Elõre is kösz az infót!


Normalpreise 2011 - Zau[:ber:]g Semmering
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#62
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Hali

Valaki tudna felvonó díjakat mondani? Napi, vagy bérlet. 5 napot leszünk kint ha minden jól megy, csak azt hallottam, hogy mocskos drága a felvonó:S

Elõre is kösz az infót!

#63
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
Miért lenne vége? :)Semmering és Maribor is nyitva van még bõ egy hónapig, ha csak nem kezd el elõbb havazni mint tavaly.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#64
szedrik5

szedrik5

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Hát ugylátom vége a szezonak :(
Bár Szlovákban van egy bringapark ami csak a bringásoké, ott nem kellene még bezárva leniük , Rozsahegy .
Ha valaki vesszi a fáradságot és utánanéz és esetleg ki is menne , akkor támogatnám, anyagilag is ;)

amugy azt olvastam ,h ithon is készül hasonlo bringapark , erröl tudtok valamit ?
szedrik

#65
szedrik5

szedrik5

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Hali !
Nem megy valaki(valakik) valamelyik bike parkba ?
Ha akad egy üres heLy ,szoljatok !
szedrik@freemail.hu
KÖSZI
szedrik

#66
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

5éves érettségi találkozóm lesz

Vén fasz vagy :D

#67
vattacukor

vattacukor

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
most szombat nem jó, mert csütörtöktõl szombatig saalbach, vasárnap schladming:)

#68
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Igyekszem, de hétközben Bp-n vagyok én :/ Szóval hacsak nem jöttök a nagy büdös fõvárosba, akkor 13-15 nekem felejtõs. 18-án meg 5éves érettségi találkozóm lesz, szóval az a hétvége meg azért nem jó :(
Viszont most szombaton gondoltam kimenni, de még ez sem száz.
Tudom bonyolult vagyok .p

#69
vattacukor

vattacukor

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Matt

13-15: Philip itt lesz nálunk aztán 16-án megyünk vissza semmeringre.....szóval gyere el:) meg hétvégén (18-19) 50%-os kedvezmény Jasna Bikeparkban!!!Nos?

Bike Park JASNÁ Nízke Tatry, Chopok North and South, a summer and winter resort in Slovakia

YouTube - bikemagazin summer camp 09 trailer

Jasná Bikepark- Chopok, Slovakia - Google Maps

#70
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
dejó, összefirkálták a wallride-ot :)
Feltöltött kép

#71
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
de az má nem a dh :P
frísztájl izé frírájd pályákat le szokták döngölni máshol is.
de ez legyen a legkisebb gond :)

#72
cseresznye

cseresznye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 759 hozzászólás
De miért baj, ha egy Dh pálya ráz ?:D ennyi erõvel ledöngölhetnék az egészet simára is akár.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert.

#73
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
iden volt fullym, de akkor is gaz. ki kellene rakni zsalukõ szeruseggel, ahogy par kisebb dontott kanyarnal mar megcsinaltak

----

FÁJVÓ

----


#74
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Hja, én is kíváncsi lennék milyenek lennének azok a kanyarok tükör simán .)
Lehet azért nem foglalkoznak vele annyit, mert pár hét alatt a lassúak ugyanúgy szétfaralják, meg a hegyrõl lefolyó vízzel se lehet sokmindent kezdeni. Ha egész a tetején megy az ember akkor annyira nem vészes. Mondjuk merevvel biztos más :)

#75
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Miért lenne kötelezõ? :)

Sweet&Sexy tényleg hangulatos, én is szeretem.
De a slopestyleparkban az új cuccok is mókásak, meg egybõl rá lehet menni a jumpline-ra, utána step-up, végre az útátugrásnál se kell lassítanom. Szóval így egyben ez is eléggé flow :)


de azt meg mindig nem ertem, hogy a vegen a nagy dontott kanyarok elotti kifekezett szakaszokat miert nem tudjak rendbehozni 2 eve...

----

FÁJVÓ

----


#76
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Kolin-nak már irtam

Hotel Edelweiss

billa mellett jobbra , fel

billa mögött van
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#77
VADDISZNÓ

VADDISZNÓ

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Hello

Ez a szóban forgó Sweet&Sexy trail mióta használható?
Én júliusban voltam kinn, de nem találkoztam ilyen táblával a pályákon... Ez azóta épült vagy én vagyok a vak?:D

Ja és egy fontosabb kérdés:
Jövõ 7végén megyünk ki biciklizni, 2 napra de a sátrazáshoz szerintem már hideg van.....
Tudtok valami tuti szállást? (néztem én a neten, de a kiadott kb 200 millió találat közül nehéz volt választani:D) magyarul beszélõ személyzet elõny, mert nem sokat beszélek németül, és angolt is csak neccesen:D

thx elõre is;)
hydro-elektro-mechanikus, hõérzékelõs félhomályszabályzó :lol1:

#78
Polarisext

Polarisext

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás

Miért lenne kötelezõ? :)

Sweet&Sexy tényleg hangulatos, én is szeretem.
De a slopestyleparkban az új cuccok is mókásak, meg egybõl rá lehet menni a jumpline-ra, utána step-up, végre az útátugrásnál se kell lassítanom. Szóval így egyben ez is eléggé flow :)


Hát izé:D Csak kérdeztem, mert nekem pl tök mindegy az idõ:D És nem érne meg 10 eurot ez. Persze nem azt mondom hülyeség, sõt egy okos dolog, csak csak:D

#79
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Miért lenne kötelezõ? :)

Sweet&Sexy tényleg hangulatos, én is szeretem.
De a slopestyleparkban az új cuccok is mókásak, meg egybõl rá lehet menni a jumpline-ra, utána step-up, végre az útátugrásnál se kell lassítanom. Szóval így egyben ez is eléggé flow :)

#80
Polarisext

Polarisext

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Hmm!.. És ezt mindenkinek kötelezõ, vagy az egyszerû halandó mehet idõmérés nélkül is?