Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Semmering Bikepark

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#41
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
xc gumikat szetnyirna, vagy a tapadas miatt? nnic?

#42
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Nyugodtan menj ki a Stumpival. Lehet keverni a pályákat. A Familien és az Fr strecke-t kombinálva gurigázhatsz ameddig bírsz. Ami viszont sokat segíthet az két jó gumi. Dupla falú, puha keverék és akkor garantáltan élvezni fogod és így elég lesz a 14 cm út. Tudom nem olcsó, de szerintem meg fog tetszeni Semmering és akkor ki fogod használni õket. Az apróban biztos lehet kapni alig használtat is.

#43
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
nem en akarok lenni a lejto ordoge, inkabb csak azt kihasznalni, hogy idoben ne 80% tekeresre jusson 20% gurulas :) ill az, hogy ugyanott jovok le, igy lehet fejlodni.

amugy jah - a merev cross cangammal is lejovok ott tobbnyire, ahol a masikkal, csak az egyiknel lehet 30-40el, a masikkal meg azon rimankodom, hogy nehogy szethulljon, es jovok vagy 15el.

#44
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
jaaaaaaaa
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#45
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

merevvel is simán tolható minden.


De nem tolni akarja, hanem bringázni!:D

#46
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tolható, de amikor mondjuk a felsõ döntöttkanyarokból beérsz a gyökerekhez akkor azért jól jön némi (sok) rugóút a segged alá szerintem. vagy az alsó hepehupás nagy döntötteknél...
bármivel le lehet jönni, csak kérdés, hogy mennyire fogod élvezni. voltam kint a reign-nel is meg mentem kona shreddel aztán mentem bighittel, demoval és lényegesen nagyobb volt a fun faktor az utóbbiakkal.

#47
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
merevvel is simán tolható minden.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#48
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Ami light-osabb az a family strecke, de sztem azért meg felesleges kimenni. De lehet ott dh bringát bérelni, azzal talán jobban jársz és akkor a FR és DH nyomon tudsz gyakorolni.

lightosabb palyakhoz milyen bringa kell? stumpjumper fsr eleg, hogy elvezetes legyen?


Talán még mivel síszezon van, nem volt idejük a bringás szezon árait kitalálni, én erre tippelek.

Az a helyzet, hogy 1 kicsit meglepõdtem most, vagy nem is tudom :D Felhívtuk a szállást, hogy még is lefoglaljuk, meg mondjanak pontos árat, meg ilyesmi. Telefonba mondták nincs bent az illetõ aki tudja az árakat, rendben. Írtunk mailt, jött is a válasz, hogy április végén tudják csak megmondani, hogy mennyi lesz a nekünk májusra.............ez most mi ?:D akkor eddig ingyen volt ott mindenki, vagy hasra ütéssel számolják ki mindenkinek, vagy ezt nem értem?????Számomra ez érthetetlen! Még talán ha itthon eljátszák valami lepukkant, motelbe azt mondom oké:D de hogy Ausztriába, egy színvonalas sí és bringa parkban?:D



#49
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
lightosabb palyakhoz milyen bringa kell? stumpjumper fsr eleg, hogy elvezetes legyen?

#50
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Az a helyzet, hogy 1 kicsit meglepõdtem most, vagy nem is tudom :D Felhívtuk a szállást, hogy még is lefoglaljuk, meg mondjanak pontos árat, meg ilyesmi. Telefonba mondták nincs bent az illetõ aki tudja az árakat, rendben. Írtunk mailt, jött is a válasz, hogy április végén tudják csak megmondani, hogy mennyi lesz a nekünk májusra.............ez most mi ?:D akkor eddig ingyen volt ott mindenki, vagy hasra ütéssel számolják ki mindenkinek, vagy ezt nem értem?????Számomra ez érthetetlen! Még talán ha itthon eljátszák valami lepukkant, motelbe azt mondom oké:D de hogy Ausztriába, egy színvonalas sí és bringa parkban?:D

#51
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc

Akkor hozzál magadnak sátrat, mert én még egyszer nem hallgatom a belõled áradó szeszgõzben fekve, a fuldokló, hortyogó, szabálytalan ütemû horkolásodat/motyogásodat! :D
Amikor meg végre elalszom, akkor pedig hajnal ötkor villámgyors zippzárhangra ébredtem, mert rohantál ki rókát kergetni!:P


vettem sátrat ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#52
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

lényeg:
napijegy (10-18h) : 26 ojró
délelõtti(10-14h): 20
délután(14-18h): 20
2 napos: 48
plusz van a kártyára 2 ojró kaució
hétfõn pedig 25% engedmény napijegybõl
kedden pedig csajoknak 30% engedmény a napijegybõl


Köszönöm!!!

#53
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

az kizárt :D


Akkor hozzál magadnak sátrat, mert én még egyszer nem hallgatom a belõled áradó szeszgõzben fekve, a fuldokló, hortyogó, szabálytalan ütemû horkolásodat/motyogásodat! :D
Amikor meg végre elalszom, akkor pedig hajnal ötkor villámgyors zippzárhangra ébredtem, mert rohantál ki rókát kergetni!:P

#54
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
az kizárt :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#55
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

20kör? akkor én a 24 óra alatt 97 körömmel jó vagyok? :D


Azért Sala a tied nem ér hisz reggel még mata részeg voltál a tied akkor lesz érvényes ha józanul kezded és fejezed is be és közben sem iszol:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#56
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc

Nem lesz sok Semmering-en 5 nap folyamatosan? 2 nap még hagyján, ha elõször jársz ott. Egy nap jönni lehet 20 kört simán. Tavaly elõtt mi heti rendszerességgel jártunk és volt, hogy a nap végére már untam :)


20kör? akkor én a 24 óra alatt 97 körömmel jó vagyok? :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#57
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás

kösz :) bár nem sokat értek belõle, de megoldom.


lényeg:
napijegy (10-18h) : 26 ojró
délelõtti(10-14h): 20
délután(14-18h): 20
2 napos: 48
plusz van a kártyára 2 ojró kaució
hétfõn pedig 25% engedmény napijegybõl
kedden pedig csajoknak 30% engedmény a napijegybõl

#58
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

Nem lesz sok Semmering-en 5 nap folyamatosan? 2 nap még hagyján, ha elõször jársz ott. Egy nap jönni lehet 20 kört simán. Tavaly elõtt mi heti rendszerességgel jártunk és volt, hogy a nap végére már untam :)


május 29-e az elsõ nap, az nap kerózni se tudunk szerintem, mag ha tudunk se fogunk, csak körbe nézünk, meg megnézzük az OB-t, marad, hétfõ, kedd, meg a szerda, esetleg a csütörtök délelõtt, bár szerintem akk már nem kedvünk nem lesz ha nem erõnk:D
Köszönöm egyébként a segítséget, meg az informálást!!! Esetleg, ha van valami még amire figyeljünk oda, azt megköszönném!

Üdv.: Zoli

#59
aszkaribusz

aszkaribusz

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

Normalpreise 2011 - Zau[:ber:]g Semmering


kösz :) bár nem sokat értek belõle, de megoldom.

#60
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Nem lesz sok Semmering-en 5 nap folyamatosan? 2 nap még hagyján, ha elõször jársz ott. Egy nap jönni lehet 20 kört simán. Tavaly elõtt mi heti rendszerességgel jártunk és volt, hogy a nap végére már untam :)

Hali

Valaki tudna felvonó díjakat mondani? Napi, vagy bérlet. 5 napot leszünk kint ha minden jól megy, csak azt hallottam, hogy mocskos drága a felvonó:S

Elõre is kösz az infót!