Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Semmering Bikepark

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#261
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Egy Kona Coiler-el mennyire lenne dobálos vagy élvezhetö?:)

#262
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
a fr pálya elején a gyökeres rész HALÁL lehet merevvel

:-)

de ezt most komolyan, elöl hátul 18 centit végigjárt a teló/váz, a második nap végére így is fájt az összes izületem a rázkódástól

de lassan sztem járható, az utána következõ részek meg simán, néhol puklis mert szét van fékezve, szal ráz rendesen

a dh pálya az durvább, de az fõleg azért mert csúsznak a vizes gyökerek és sziklák kegyetlenül
de a nagygép mindenhol elõny, merevvel szvsz nem élvezhetõ annyira, pont amiatt hogy nagyon vissza kell venni a tempóból

ha belefér akkor érdemes bérelni, napi 45EUR, nagy gépek is vannak, bighitek 888cal meg egy rm switch 66-tal
Autist Team:)



#263
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
merevfaruval mennyire járható a pálya?

#264
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
na akkor ide is:

na írok egy élménybeszámolót a semmeringi kirándulásunkról, ha már a többi autist nem tette meg:-)

szóval a semmeringi bikeparkot látogattuk meg:
http://www.bikepark-..../pages/new/de/

elég jó kis pályák voltak, bár még most nyílt meg az egész egy hónapja, szal még épülgetnek a dolgok

a dh pálya igen durva volt, legalábbis nekem:-)
a fr pályák élvezhetõek, gyorsak, teljesen más minden mint itthon
tekerni nem kellett semmit sem szinte, annyira megvolt a lejtõ mindenhol, ahol meg nem ott meg tekerni sem lehetett mert örült ha bringán maradt az ember:D

az elsõ nap mérlege egy elhajlott boxxer málna elõadásában, egy meghúzott boka tamsnál, mindez 4 óra alatt...

másnap egésznap bicóztunk, durva volt, iszonyat fárasztó, negyed óra egy komplett kör:-)
képek, videók:
http://autist-bikerz.atw.hu/
(a golf thez kedvéért lett lefotózva:-))


jóvolt:)

ja mi is sopronba mentünk vissza este aludni
aztán másnap reggel vissza ki, este meg haza
Autist Team:)



#265
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Vole: lehet...csak mi a téli minta alapján gondolkodtunk és Bp.rõl sokan szoktak úgy jönni hogy kocsi sopronban lerak és innen járogatnak ki csúszni és nem kell a többi dologgal foglalkozniuk...
Egyébként legközelebb vajszínû mi is kintalvós bulit szervezünk.. :)
Sõt lehet hogy érdemes lenne együtt megoldani mert akkor egy nagyobb faházat meg tudnánk szerezni...A vadkempinget meg ausztriában annyira nem komálják...szal ha elkapnak akkor néha morcosak miatta a hatóságok

ny.
------ www.rideguide.hu ------ under construction

#266
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Bizony, jol mondod ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#267
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Csak egy csocsóasztal kell.:)

#268
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:) végülis ha beb*szni megy az ember akkor móka a sátrazás:)
viszont ha az ember kifizeti a benzint, a felvonót, akkor már nem a szálláson fog fentakadni, hisz az majd' a legkisebb tétel az egészben. és akkor már had legyen száraz ruha, meg meleg is, fõleg esõföldén:p

#269
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Császtok a vad camping is megoldás vagy a kocsiban alvás igaz hogy nem tudtok reggel zuhanyozni és kövé fagytok az icaka,de a mokafaktor az garantált,és a lové is megmarad:)
Ha kellõ mennyiségû a pálinka akkor ezek az aproságok ripsz-ropsz eltünnek:)
Én is mennék szivessen egy két napra!!!
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#270
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Na ez az amit en nem annyira szeretek. Ha mar kimegyek Semmeringbe, akkor nyugodtan akarok bringazni, semmi rohanas, csak kenyelmesen, szoval mindenkepp helyi szallas kell. Ne kelljen allandoan szerelni, kozel legyen a szallas, este kis vacsora, esetleg bulizas.
Raadasul Bp -i vagyok, szoval a Soproni kisbusz nekem nem megoldas :)

Olee, mondd hogy ujra bringazol! :D


pontosan. ha már egyszer kimegy az ember akkor ne azon az 1-2 ezer forinton spóroljon már, csomó utazásért cserébe és hasonlók...

#271
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
VK -ra mindenkepp szeretnek menni, csak meg nem tudom kivel es hogyan, valamint azt hogy utana hol es mennyi ideig maradunk. A tobbi dolog fix :D :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#272
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Vole: jöszz ki vk-ra?
mi Kittivel maradunk még 5napig, hazafelé lehet megnézzük mi is.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#273
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Öhm...... Izé........ Lehet.............
Eléggé motivál a dolog.
Milyen jó is, hogy kb 2 hónapja adtam el a dh gépemet.:(

#274
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Na ez az amit en nem annyira szeretek. Ha mar kimegyek Semmeringbe, akkor nyugodtan akarok bringazni, semmi rohanas, csak kenyelmesen, szoval mindenkepp helyi szallas kell. Ne kelljen allandoan szerelni, kozel legyen a szallas, este kis vacsora, esetleg bulizas.
Raadasul Bp -i vagyok, szoval a Soproni kisbusz nekem nem megoldas :)

Olee, mondd hogy ujra bringazol! :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#275
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Hát itthonról a gép elõl.. :) na jó ez elég gyenge volt...
Szal Sopron a bázis, különbözõ szálláslehetõség(diákszálló, panzió, hotel), és ha elegen vagyunk akkor kisbuszos kirohangálás, este meg motívációs programok(sörzés, bulizás...)
------ www.rideguide.hu ------ under construction

#276
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Honnan szervezitek es milyen kocsival es hol van a szallas?
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#277
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na heló!

Mi már voltunk és nagyon zsír a hely...Szerintem még a délutáni jegy is bõven elég...Az uccsó körökben már így is pihizni kellett...Délután 1tõl este 6ig tudsz a délutáni jeggyel menni és ha pörgeted elég sok kör belefér...És ha többnapos téma jön szóba akkor tényleg a legjobb mo.-on aludni és onnan kijárni...Egyébként szervezünk 7végéket szállással-transzferrel mindennel, szal zargasson nyugodtan akit érdekel...

ny.
------ www.rideguide.hu ------ under construction

#278
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ez csak 16 egy napra ! (max 19.5, felnõttként)
Nekünk ez tûnik a legolcsóbbnak, haver hozná a kocsiját, éjjelente nálunk aludnánk Mo-n (saccra 1 óra út tõlünk) és ingázás lenne, mondjuk 3 napos jegyet felhasználva.(45 euro) Ilyen olcsóra ezek szerint nem lehetne kihozni a többit, mert itt a többlet benzint kompenzálja az ingyen szállás.

#279
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
okka. lehet lesz még egy autó, így még lehetséges hogy:)

Kala: lególand pl 28 eur. mint ez.
de van ami olcsóbb kicsit.

#280
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Thez, ha van hely nalatok szolj :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!