Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

V. Mátra Mountain Bike Maraton - 2006

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
182 hozzászólás a témában

#41
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Akkor mindenki beteheti magát a na ez meg én vagyok topikba :D Rólam két két kép is készült, az egyik egy lesifotó-szerû portré a parkolóban :D Tetszett, köszi Krisz :)

van ilyen topik???
hm...

#42
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

ami tetszett:
[...]sok ismerõs, barát.[...]

Tényleg, ezt ki is hagytam, "pedig fõleg"! Ha csak pár pillanatra/szóra is, de jó volt látni titeket!

Krissz, köszi a képeket, szerencsére az elején fotóztál (engem), erõtõl duzzadva terhelem a pedált :)

Keiko: nem volt könnyû de csak meglett mindkettõ :-)

Clio: beérkezésem után elterültem ~vadmammut kocsi környékén, láttalak onnan a 'boldogkerékpár'okkal, próbálkoztam is, hogy 'helo clio', de felállni nem volt erõm :}

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#43
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Tondach, szerintem ha teheted, a keszthelyi, azaz gyenesdiási (végül is összeérnek Keszthellyel) maratont ne hagyd ki. Igaz a Balaton legnyugatibb csücskében van, de talán még belefér neked. A táj nagyon szép, a verseny pedig nagyon jó hangulatú szokott lenni (ez idén már a harmadik). Úgy tûnik, hogy az idõ is szép lesz a hétvégén, szóval szerintem kár lenne kihagyni mert lassan vége a szezonnak, nem lehet sokat versenyezni már. Itt a verseny weblapja:

www.author-maraton.atw.hu

Én biztosan ott leszek az indulók között, mindnkit buzdítanék is a részvételre, mert tényleg egy tuti kis verseny ez.

Sajnos a vasárnap már nem jó-délután dolgozok,szombaton leszek csak szabadnapos:(

#44
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
Akkor mindenki beteheti magát a na ez meg én vagyok topikba :D Rólam két két kép is készült, az egyik egy lesifotó-szerû portré a parkolóban :D Tetszett, köszi Krisz :)

#45
marosv

marosv

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Hi Krisz! én is gratulálok a tuti képekért, megtaláltam magam...szia

#46
pixel

pixel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
Hibátlan volt a verseny. Nekünk kevésbé sikerült, mert stabil csapat 2. helynél szépen mindenki elvérzett. Nekem lánc szakadt, janimacinak tubeless külső kiszakadás és belső nem levés, ezért futás, lánykánknak bovdenszakadás. Ilyet még nem láttam.

Phu, kinek írtál nevezés ügyben? Mi átírtuk egy barátunk, Kovitomi nevezését másnak, mert nem jött. Remélem, nem rossz névről írták át a szervezők.

#47
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Látom szinte mindenkinek tetszett a MM.
Sajnos nem tudtam menni,mert egybe esett az idöpont az osztrák Wildon-radmaratonnal,de ez már OFF...
Lenne viszont egy olyan kérdésem,hogy lesz-e még idén olyan verseny amire érdemes elmenni?!Mondjuk úgy a Balaton vonaláig bezárólag Békéscsaba felöl nézve persz.
üdv


Tondach, szerintem ha teheted, a keszthelyi, azaz gyenesdiási (végül is összeérnek Keszthellyel) maratont ne hagyd ki. Igaz a Balaton legnyugatibb csücskében van, de talán még belefér neked. A táj nagyon szép, a verseny pedig nagyon jó hangulatú szokott lenni (ez idén már a harmadik). Úgy tûnik, hogy az idõ is szép lesz a hétvégén, szóval szerintem kár lenne kihagyni mert lassan vége a szezonnak, nem lehet sokat versenyezni már. Itt a verseny weblapja:

www.author-maraton.atw.hu

Én biztosan ott leszek az indulók között, mindnkit buzdítanék is a részvételre, mert tényleg egy tuti kis verseny ez.

#48
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Ha a balaton vonalában keszthely még benne van, akkor hétvége dynamo maraton...2vel lejebb van topikja...


Hûûûû, ide de elkéne menni!!!
De nem tudok most... suxx...

Másik: Nekem speciel nagoyn tetszettek Bükkön a felkiátójelek meg a halálfejek meg vízmosás jelek; igaz, itt csak pár felkiátó jelet lehettt volna kirakni; és mivel óvatosan megyek nem volt gáz, de mint kezdõ maratonos nagyon tetszett, és innen ezt hiányoltam - de ahogy elnézem ezzel egyedül vagyok.
Jah, Duna marcin is voltak... bár itt pl 3 lejtõ nem nagyon volt :D

Nekem is az 1-2 tüskét leszámítva tetszett, csuklóm már egész jó - szerencse hogy még gyors telót cseréltem verseny elött :) .

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#49
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Halihó

Szép volt,jó volt,de fõleg nehéz a hosszú és miután beestem pihiztem,dumcsiztam egy kicsit megettem volna a kajaadagomat ha jutott volna még....!:( Elõnevezés...akkor minek ha nem tudják hány fõre kell a kaja!Ez mind 15 óra után nem sokkal..

Én ~fél 4 körül értem be, ugyanígy jártam :S
Illetve ~májusban neveztem, és nem jutott póló a méretemben, csak XXLes hálóinget kaptam.
Ezek ilyen apró tüskék, amik megmaradnak bennem, annak ellenére, hogy másra egy szó panaszom sem lehet, pályakijelölés jó volt (galya környékén mondjuk emlékbõl...), frissítõkön jutott minden, sõt választék is volt (bubival, bubi nélkül, piros, fehér stb), egy szóval klassz vó't.
Az újítások megleptek kicsit :} Sípályára sem készültem, azt hittem aszfalton, mint tavaly. Aztán rájöttem, hogy ez akkor csak a pályamunkálatok miatt maradt el....

Gratulálok minden teljesítõnek!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#50
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Én találtam. A defekt javítás után használtam is, mert jobb, mint az enyém. :)
A végén be akartam mondatni Ádámmal, hogy a gazdája átveheti nálam, de azt mondta, hogy hegyekben állnak a talált dolgok, és nem mondta be.
Hogy adjam oda?


Írtam privátot!

#51
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Látom szinte mindenkinek tetszett a MM.
Sajnos nem tudtam menni,mert egybe esett az idöpont az osztrák Wildon-radmaratonnal,de ez már OFF...
Lenne viszont egy olyan kérdésem,hogy lesz-e még idén olyan verseny amire érdemes elmenni?!Mondjuk úgy a Balaton vonaláig bezárólag Békéscsaba felöl nézve persz.
üdv

Ha a balaton vonalában keszthely még benne van, akkor hétvége dynamo maraton...2vel lejebb van topikja...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#52
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Nagyon élveztem! Középtáv ucsó 3 km-ét annyira nem. Nekem nem jött ki 55 km-re. Rendezõk überkirályok voltak!

gratula Mindenkinek!!!
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#53
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Hali mindenkinek! Én két év óta nem indultam, akkor is csak kétszer. Közben ellopták a régi gépem, idén átvettem a haverom pyxis-ét. Nyáron tekeregtem. Kaptam egy lökést két hete, hogy induljak. Hosszútáv senior - KIRÁLYSANYIIIII...
Nem mondom, már középtávon anyáztam a lefeléken. A tricepszemben (!) van izomláz. Jövõre kevesebb tolással remélem 5 órán belül sikerülhet (méjbi), meg persze a többi verseny.
Tényleg KIRÁLYSANYI aki elindult

#54
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Látom szinte mindenkinek tetszett a MM.
Sajnos nem tudtam menni,mert egybe esett az idöpont az osztrák Wildon-radmaratonnal,de ez már OFF...
Lenne viszont egy olyan kérdésem,hogy lesz-e még idén olyan verseny amire érdemes elmenni?!Mondjuk úgy a Balaton vonaláig bezárólag Békéscsaba felöl nézve persz.
üdv

#55
phu

phu

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Én találtam. A defekt javítás után használtam is, mert jobb, mint az enyém. :)
A végén be akartam mondatni Ádámmal, hogy a gazdája átveheti nálam, de azt mondta, hogy hegyekben állnak a talált dolgok, és nem mondta be.
Hogy adjam oda?

#56
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
hali! ugyanaz a problemam, mint McGywenek, csak en egy hasonlo tulajdonsagokkal rendelkezo (fekete, kulso resze muanyag, alu becsuszok, ja, ez nem) sonyericcson (tulsagosan-)mobil telefont hagytam el, a "pontos" helyet is tudom: valahol a classic utvonalon :) de valoszinuleg azutan, hogy a kekesrol lefele befordultunk az erdobe ugyanis ott hat ize.. valami tortent aztan hirtelen a foldon talaltam magam kulonos testhelyzetben. ha valaki tudna valamit rola, akkor... .. koszi szepen

#57
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Ha valaki talált a hosszútáv elsõ lejtõjén egy fekete teleszkópos B+ pumpát (külsõ része mûanyag, alu becsúszók, variálható fej szeleptõl függõen), az kérem jelezze. Sikerült elhagynom...

#58
Proff

Proff

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Köszi Brick!

Hát izé... NR lettem. Ennyit a szervezésrõl, az idõmérésrõl, az egészrõl.


Prof

#59
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
eredménylista a velo.hu-n!

#60
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Középtávon indultam igen. Hugom a rövidtávon. A rövid és közép táv a szénégetõktõl azonos volt.


Aham, hát akkor valszínû nem azok vagytok akikre gondoltam :). (Csaptversenyesek voltak, és vmi olaszos felirat volt a mzükön, Gruppino vagy mi...)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám