Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sikonda 06 BMFT tali

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#41
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Clio: Ja, és hozz masszázsolajat.


Volumen :P

Most hallgattam a híreket. 6-os úton ketten haltak meg, és Szekszárdon is felmászott a szalagkorlátra egy nõ. Szerencsésnek érzem magam. Remélem mindenki éppségben hazaért.

Nem akarom, hogy vágjon a szalagkorlát ;) (elsõre elírtam)

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#42
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Raveace: Legközelebb letöröm a kezedet te djmajszter!:D

mi van, a '90-es évek eurodisco/italodisco-ja büntetett? :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#43
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Tomidny: Csubee köszöni a gumát, köcccsönguma, vissszajár!

Tomidny, Mellon, Gorgo: köf a segíccségöt! ;)

És, még annyit, hogy zöld 3szög forever!

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#44
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A gyerekes családosok is ott aludtak a kempingben? Ha igen, õk mit szóltak a nagy bulihoz éjjel? És volt pillepalack robbantgatás idén?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#45
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Hazaértünk!

Köszönöm, hogy ott voltatok, hogy ettetek, ittatok, tekertetek (néhányan h@nytatok) fürödtetek és nem uccsósorban fagyoskodtatok velem!

Oliv: teljes csodálat, ámulat és bámulat jutott osztályrészemül a helytállásod, erõnléted és temperamentumod irányában!

Lordom: ha valaki kiporbálta volna csavarni a kezedbõl a borosüveget, mielõtt teljesen kiittad, sztem, halálok halálával halt volna!

Reggel tekerés Szegedre dolgozni, kedden szeretnénk a Zasszonnyal képeket nézegetni.

Még 1* köszönöm, hogy ott lehettünk!

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#46
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

lord te meg gusztustalan voltál;)


énis szeretlek :love:

fenekem, de fáj, illetve fájt.
de az még a buli elõtt fájt már a tekeréstõl. (asszem)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#47
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Leslie: Rácuppantál mint pici coca a koca koca cicire:P
A feneked nem fáj?:P

#48
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
azt mondtam már, hogy tele vagyok horzsolásokkal, meg apró zúzodásokkal? :) (de hogy hogy?)
és lassan tényleg szeretném tudni mi volt écaka :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#49
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Még jó, hogy mentunk. és megmutattuk, hogy egy lány is odaver nektek.
Oliv a Király(lány)!
Aztán meg nagyon fincsi volt a jéghideg pizza, meg a szikkadt brassói, melyben csak mutatóban volt hús. És remélem nem okozunk gazdasági válságot az egész éjszaka bekapcsolt villanykályha fogyasztása miatt. Tetszett a rohadthalszag is a szobában, aminek forrását reggel találtam meg az egyik szekrény aljában leragadva. Azonosítani már nem tudtam, gyorsan rázártam. Fiúk! Jó volt a tûz.:P de megbocsájtom nektek, mert nem volt szalonnám.:P
Jó volt veletek egytállból enni, és egy kis jagert csõbe húzni. Hûûû, ez utóbbi majdnem kifogott rajtam.:P Még szerencse, hogy a gyomrom az önkívületi küszöböm elõtt megálljt parancsol.
Leslie! TE ÁLLAT!:)
Raveace: Legközelebb letöröm a kezedet te djmajszter!:D
Clio: Legközelebb egyél több szalonnát, vagy gyere egykerekû dh bicóval, az könnyebb.:) Ja, és hozz masszázsolajat.

#50
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Fuuu, király volt nagyon!
Tyitónak és a helyi erõknek köszi a túravezetést, meg mindenkinek, aki eljött!
Képeket holnap feltolom!

Khalesz: utálom a bort! nem kellett volna belémtukmálni!

:D
Nekem nem úgy rémlik hogy rád lett tukmálva!

aki kompromitálló képeket tesz fel rólam, azt meg kimoderálom!

Erre holnap reagálok!
;):D

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#51
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
ja jó volt.
lord te meg gusztustalan voltál;)

#52
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Mi is hazaértünk Révivel.

Jó hétvége volt, jól kipihentem magam :D.
Sorry, hogy olyan késõn indultunk a túrára :o, fék állítás nem volt bekalkulálva, de mint kiderült muszájos volt. Egészen mókás dolog dhszörnyecskével túrázni. Sztem sosem fáradtam még el ennyire 50 km-tõl, aminek legalább 1/3-a aszfalt volt. Igaz, utoljára Duna maratonon toltam ennyit ;).
És csodaszép idõnk volt, Jippiii

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#53
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hát komoly volt az biztos

Zsoloék remek társaság,mégha nem is egy bolygórol jöttünk... :D

de józanító volt hazatekerni,kellemes lett végül,pedig az hittük hogy szar lessz

Tomi,képket de izibe!!meg ha van videó,mert a hangomat sms hangnak asszem berakom :D

valóban kissé kevesen voltunk,nem?

nekem tetszett,jó volt a hangulat...

:D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#54
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ortóparty éjjáóóó!
Áh, és most jut az eszembe, hogy a: Dohányzásra kilyelölt hely feliratot nem fotóztam le végül :(
Kompromittáló fotók, videók hamarosan :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#55
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
majd a többiek.. akik emlékeznek is valamire..

najó..

péntek:
~4óra, elindultunk kedves útitársammal, tomidnyvel, sima ügy!
meglepõ mód, mi értünk le elöször, ami azért teremtett egy-két vicces esetet.
úgy 8óra felé már kezdtünk megijedni, hogy jó helyre jöttünk-e mert még továbbra is csak ketten voltunk. (ketten 21db kész pizzával)
na, azért hálisten 9felé elkezdett szállingózni a társaság.
aztán pizzaevés, a kerékpáros társulatnak éccakai tekerés, csúszós tókör, a punnyadtaknak meg szolid buli, meg alkoholtúra.
a szolid buli 5óráig tartott, majd vonulás aludni, de nekem akkor már nem volt hozzá kedvem, így életem egyik nagyon ritka dolgát láttam! napfelkeltét :-)

szombat:
9kor volt az elsõ életjel a társaságtól, Tyito személyében, akivel gyorsan magunkévá is tettünk két pizzát. stb.stb....
na, menjünk túrázni. baromi késõn sikerült elindulni ~12kor.
túra? hüm.. jó volt. Csak _nagyon_ lemerültek a telepeim, valamint ~5óra felé kezdtem álmos lenni, ami ciki.
hazaérés, rohanás a szaniba berámolni a brassóit. (dejó hogy nem repetáztam..:D) Ja mire visszaértünk, megérkezett egy ásik társaság is a kempingbe, anyukák apukák ezernyi ~10évesforma kölykökkel. Na az kicsit elvette a kedvemet. De van neke egy Rave barátom, nekije meg pezsgõbombája! két üvegnyit elfeleztünk szépen, hamarost. Aztán kezdöttek a gondok. Mikor láttam, hogy már kevés a pezsgõ, engedtem a kínálásnak, és jött a jéger. a 2. (vagy a 3.?) után már nem kinálni kellett, hanem kértem a fejadagom. Utána pedig nemhogy kértem, hanem fel voltam háborodva, amikor nem akartak adni :-) ------------------------filmszakadás------------------------

vasrnap: valamikor hajnalban felébredtem a tornácon és betámadtam a heverõt.
~10kor felkeltem, és furcsa volt a szájízem. ja igen.. hányni csúnya dolog.
Mint kiderült, nemis a saját házunknál voltam, hanem réviéknél vendégeskedtem. hogy örülhettek nekem.. :D
józanodás, meg az esti történtek kiderítése volt a további programom. Még a víz se maradt meg bennem.. :o Most már köszönöm, tiszta vagyok, már egy törésnyi kalácsot meg is tudtam úgy enni, hogy még bennem van, szal túlélem.
ja hazafelé tomival még balesetet is láttunk. 5ös bömbi megkarcolodott. marha.

esti történtek: hálás lennék, ha valaki vázolná, fõleg hogy mégis mit csináltam, meg ilyesmi. Khalesz: utálom a bort! nem kellett volna belémtukmálni!

N, mint negatívumok:
-felsõ házsor volt a miénk.. hol marad a 13as vityilló :-( (idén 5ös volt a nyerõszám
-sajnálom, hogy sok alappillér nemjött.
-a túra végi hazarohanást kifejezetten rühelltem. jövõre korábban menjünk.. okés? ;-)

nya most így hirtelen ennyi. majszolom tovább a kalácsot.

aki kompromitálló képeket tesz fel rólam, azt meg kimoderálom!

Tominak ezerköszönet (asszem van miért..), Ravenek a pezygõbombákat köszi, akiknek kárt okoztam, vagy zavarogtam szombat este, azoktól pedig elnézést.
köszönöm, hogy jöttetek, jók voltunk :-)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#56
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

mondjad

Ááá, majd a többiek...

#57
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Úristen!!!

mondjad

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#58
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Úristen!!!
(...Szíriusziak...)

#59
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
hehe

most kivételesen én mondtam fel :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#60
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sala bazeg ma megin kirugtak? :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F