Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringatúratársat keresek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
57 hozzászólás a témában

#41
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Sziasztok.
Békéscsabáról írok. A környékrõl keresnék bringástársat. Útlevelet hozzatok magatokkal, közel a határ lehet becsusszan a Bihari hegység Erdélyben. Akár több napról is lehet szó. Persze belföldre is szívesen nyitott vagyok.

#42
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Van valaki, aki jönne velem az elkövetkezendõ napokban a Pilis egy részén, vagy a Visegrádi hegységben egy jót tekerni? :) ???

#43
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Aszfalt. Bár a Hungary aszfalt egész európában híres arról hogy inkább hasonlít terepre mint bármi másra. Demszky útjai kifürkészhetetlenek.

#44
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Nem tudom mennyit mert nem tudom mi is az a szint vagy mennyi egy szint.

Szerintem nem az a fõ kérdés, hogy szint vagy nem szint, ha nem, hogy aszfalt vagy terep:D.

Akkor melyik is?
a második p néma!

#45
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mennyit másztak felfelé, erre lettem volna kívácsi. Csak éppen a kérdést nem neked, hanem Dante felé intéztem.:D


#46
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Nem tudom mennyit mert nem tudom mi is az a szint vagy mennyi egy szint.

#47
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mennyi szintet is mentek akkor?:D


#48
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Miért, Kaprunban a világkupán volt 18-as tempó egyszer...semmit sem jelent. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#49
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Akkor nem is vagyok annyira kutyaütõ? Eddig azt hittem ez egy lenézendõ tempó.

#50
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ja, Te "csak" síkon mész?
De mondjuk síkon nekem is 24 volt a legjobb hosszútávon, nade akkor sem 40 kg-vel?!
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#51
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Nekem Dabasról Bp-re 22km volt az átlagom. Ez sík terep. Okés én nem tudtam hogy ez jó. Az emelkedõket nem bírom. Akkor 10-es csigatempóba kapcsolok.

#52
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Nekem május 21-e óta az átlagsebességem 18,7 km/h és ebbe minden benne van (mászás, túra, kisebb kiruccanások stb.). És én nem viszek 40kg-t...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#53
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
PTamás Én nem tudom. Szerinted ez jó?

#54
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Átlagsebessége hosszú távon 20-25km/h. (ennél én sem bírok többet mert40kg plusszt cipelek állandóan)

Ez nagyon jó, nem?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#55
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Köszi Dante de ti biztosan tekertek mint a állat émmeg kezdõ vagyok és túlsúlyos, úgyhogy nem bírnám az iramot. Ott biztos hogy rám akartok várni?

#56
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hm, ott a "túrák Magyarországon" topic? Máris ajánlom figyelmedbe a szeptemberben meghírdetett "Börzsönyi szivatót", mi ott leszünk...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#57
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Akit keresek az Budapesten, lehetõleg Kõbányán él. (túrákra indulás Kõbánya-Kispest)
20 és 30 év közötti.
Átlagsebessége hosszú távon 20-25km/h.(nem szeretek gyorsabban tekerni)
Bírja a napi 60,esetenként 80,nagyonritkán 100km-t (ennél én sem bírok többet mert40kg plusszt cipelek állandóan)
Két napos túrákra is eljönne. (a melóm miatt nincs idõm többre)
Ja és nem árt ha szereti a sört. (pihenés képpen le szoktam gurítani egy-egy sört).

Vajon van ilyen ember?

#58
Axolotl

Axolotl

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Azért indítom ezt a témát hogy itt lehessen keresni ideális társat közös túrázáshoz. (nem házasságközvetítõ) Mert bicajozni egyedül is jó, de társasággal jobb.