Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringatúratársat keresek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
57 hozzászólás a témában

#21
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem baj. Mindjárt megyek is, s gyakorlatban bemutatom. ;) Jajj, csak ne lenne ilyen nyirkos-szürke-posvány. De menni kõ, hát menni kõ.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#22
Bloo

Bloo

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok! Nem értem, miért baj ez a topic?! Nekem tetszik, ezért regisztáltam.

#23
Subi Pro

Subi Pro

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Igen. Privát üzenet ment, hogy ne off-oljuk szét a topicot. :siema: :)

#24
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Dante, nem volt azért annyira hideg, ne rinyálj! +4 volt mire hazaértem... :D

Subi Pro-tól pedig azt kérdezném, hogy a képeden Team Horror Bike mezben feszítesz ami még a Dave-es idõkbõl való?:)

#25
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jólvan, mindenkinek igaza van, tekerjünk és ez a lényeg. :)

A kritika egyébként nem Subi Pro-nak szólt, hanem a topic létrehozójának. Vicces egyébként, hogy ahhoz képest, hogy milyen ütemben vannak a topic-dublázások likvidálva, ez tovább tud élni.

Lens, Veled meg az ilyenekért "PURA VIDA" még számolunk. Nem hogy szolidarítanál a fagyoskodó szerencsétlenekkel, akik itt szenvednek. Nekem ma pontosan annyi jég képzõdött a kamáslimon, mint amennyi elég nektek narancslébe a parton. Fúj. Utállak meg minden. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#26
Subi Pro

Subi Pro

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Igazad van, Dante: nem olvastam bele, mivel a címe nem azt sugalta, hogy ott lelhetek túratársakra. :chin:
Az aggodalmad sem alaptalan: a BikeMag topic-özönében nehéz a tájékozódás, és ez egyre rosszabbodik minden egyes új témával. De azt is tudnod kell, amire lensver is rávilágított (:prosze: ), hogy az érdektelen témák visszahullanak a hátsó traktusba. Így van kitalálva a Fórum, de ezt Te legalább olyan jól tudod, mint én, ha nem jobban.

Szeretnék összetrombitálni néhány lelkes bringást Balassagyarmaton és környékén, ennyi a történet. :)

Köszönöm a figyelmet!

Békés Karácsonyt!

Üdv!
Subi Pro

#27
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Dante, ne izelj mar! Szerintem igenis van jogosultsaga ennek a topiknak! A TM-on masrol szol kicsit, mint ez. Itt egybol latod, hogy valaki keres maganak turatarsat. Ha meg nem jelentkezik senki, akkor ugyis lesullyed majd a topik es a tobbi sorsara jut. Lehet, hogy a topiknyito kesobb majd ugy talalja, hogy a TM-on ban tenyleg konnyebb tarsra lelni, de miert ne probalhatna ki most egyelore itt?

Miert kell mindig mindenkit letorkolni, aki SZERINTUNK helytelenul hasznalja a forumot? Miert szeretnek beugatni azok, akik ugy erzik, hogy mar valakik ezen a forumon? Hagyjuk mar elni a sajat forumeletuket az ujonnan jotteknek is!

Egyebkent meg PEACE no meg - a mostani helyzetembol kiindulva - PURA VIDA meg TAKE IT EASY MAN!!!! :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#28
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Beleolvastál? :D Na ugyi...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#29
Subi Pro

Subi Pro

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
- Talán azért, mert az a "Túrák Magyarországon" topic, ami az én olvasatomban inkább túraútvonalak, kedvenc bringás terepek lelõhelye lenne (ha nem off-olnák szét...), nem pedig utitárskeresõ.
Tévednék? Lehet...

#30
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Továbbra is egy már meglévõ topic duplikátumának tartom ezt a topic-ot...miért nem ide ( http://forum.bikemag...?t=1774&page=68 ) írtok inkább? Bár ez erõsen egy moderátor feladata lenne...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#31
Subi Pro

Subi Pro

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Balassagyarmat-környéki bringás bitangok!
Most verbuválódik egy kis túrázós csapat, akinek kedve van hozzá, szívesen látjuk!
Terveink között szerepelnek a hétvégi egynapos túrák éppúgy, mint akár a többnapos programok!
Jelentkezz itt, ÉS a vandor@citromail.hu -n!!!

#32
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
KLIJÓ :-P
Most jöttem ide, új volt az oldal! Nem tudtam végignézni. Ma már látom rengeteg topik van de kevés ember :-) Mindenki a gépet nyûvi de nem a bicajgépet. Na mulassatok.
Azért még részben 1 edül tekerek...

#33
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Tyitó rendben van ha gondolod és errefele jársz akkor elõtte jelezd és...

#34
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
...

#35
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Hali. Én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor fogja valaki kizordmodderálni a topikot ;). Nem gonoszságiból, de vszeg rengeteg olyan topik van a bikemag fórumon, ahol lehet tekerõpartnert találni.
De, ha mindet átnézted, és úgy találtad, hogy nem , akkor nem szóltam.
Amúgy majdnem stimmel minden, csak elmúltam 30 és nem bírok 20-25-ös átlagot menni az istennek sem, legalábbis városban :) Sok hülye lámpa :D
Kérdés, hogy outival, vagy mtb-vel mész (kacsint)

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#36
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
hahóóó! Merre vannak itt az emberek? Mindenki csak 1 magában teker? Igaz ugy is nagyon jó de...

#37
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

Szió huligan. Párcium környékét ismerem eléggé és a körösök mentét is bejártam párszor már. Szívesen járok arra fele. Ha gondolod össze hozzuk tavaszra a túrát. Jó lenne ha nem csak a gép elõtt lenne a pukkanás és mások is mozgolódnának a viharsarok fele. :-D Ha gondoljátok...


Viharsarok...

Haska: nem túl régóta vagyok orosházi és eddig szinte csak a Mecsekbe jártam, de szivesen benevezünk már jövõre egy- egy túrára.

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#38
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
...

#39
Haska

Haska

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Szió huligan. Párcium környékét ismerem eléggé és a körösök mentét is bejártam párszor már. Szívesen járok arra fele. Ha gondolod össze hozzuk tavaszra a túrát. Jó lenne ha nem csak a gép elõtt lenne a pukkanás és mások is mozgolódnának a viharsarok fele. :-D Ha gondoljátok...

#40
huligan67

huligan67

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Igaz, nem a környéken lakom ( Dunántúl), de tavasszal érdekelne egy bihari montis túra. Csillagtúra keretében szívesen megismerném a Bihar hget és a Pádist.
"Az úton elindulni nehéz és nem végig menni."