Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bikemaraton Kassa | Kassa (SK)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
198 hozzászólás a témában

#161
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Én tudok egy pár emberrõl aki megy ( köztük én is) mind középtávra.

#162
Shifty

Shifty

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
heyho!

holnap kassa marci! Ki mire jön? Joshua te ott leszel? Legalább egy csapattárs lesz.

#163
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Valaki megy innen a hosszúra?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#164
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
tom, ott vannak azok a zombi aszfaltos emelkedõk, nem?

#165
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
A rozsnyói utibicikliseknek lesz.
3K

#166
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
menjetek most rozsnyóra
ha már mindenáron felvidék

#167
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Sajnos pont a mátra maraton elõtti nap nagyon jó verseny de már errõl irtam én a tavalyi indulás után most is indultam volna.

#168
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
ez mikor lesz ?!

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#169
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Senki nem ellenõrizte van e biztositásod.Egyébként ha van licencengedélyed az be lehet élesiteni a monti szövetségen keresztül biztositásra, napidijas de az ára hanyagolható.Ennyit tudok mondani,vagy bemégy valahová és kötsz egy olcsó biztositást arra a napra,mint mikor elmégy nyaralni.

#170
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás

1kbm.sk én tavaly indultam is hosszutávon ha valami infó érdekel irj ide.



Azért azt megkérdezném , hogy ellenõrizte e valaki a helyszínen a biztosításotokat ,mert a nevezés az említi hogy kell.
Illetve a vers4eny napjára volt biztosításod?

Válaszod elõre is köszönöm!

#171
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
1kbm.sk én tavaly indultam is hosszutávon ha valami infó érdekel irj ide.

#172
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Hali.
Egy honlap elérhetõséget tudnátok adni?Valahogy nem találom.
Köszi.

#173
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Példás a nevezés , mivel nem kell elõre fizetni semmit csak egy e-mailt küldeni és helyszínen fizetni 300 koronát.

#174
tommike

tommike

    újonc

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Heloka
a Duna maratonon lesz egy a HORAL nevezetu szlovák maratont (inter mountain sorozat) reklámozo sátor ,ahol a kassai maratonnal kapcsolatban is kérdezhettek ill.találtok majd szorolapokat a versenyt kovetoen.
T.

#175
ppeter

ppeter

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Jelentem már fent van az idei versenykiírás , szóval lehet nézegetni , és az elõnevezés is 300 korona , szóval nem változott tavalyhoz képest.
Egyetlen kis bibi van hogy egybeesik a Mátra maratonnal, de természetesen engem ez nem zavar:)

#176
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
savanyugabi: annál a srácnál jó munkát végzett Deák-Bill sámán...

#177
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Joshua vagyok Nyíregyházáról,én tavaly voltam a Kassai maratonon csak szuperlatinuszokban tudok beszélni róla.Nagyon szép helyen van,nem volt rengeteg induló de igy is jó volt,a szervezés szuper én hosszun mentem/4.lettem/ ugyhogy sokmindent láttam a pályából 2különbözõ kör volt csak az utolsó 8-10km azonos.Szép helyeken halad a pálya vannak benne technikás részek lefelé és felfelé is.Magyarok is voltak elég sokan a nevezés ha regisztrálsz elõre nem kell befizetni a pénzt csak regisztrálni 300kcs volt 2300ft.Ezért kaptál egy pólót rajtcsomagban másfél liter ásványviz energiaital csoki ropi ticket amivel verseny után lehetet egy szállodában zuhanyoznod illetve leves és üditõ vagy sör alkoholos ha kérted.Ezen felül bringamosó hosszutávosoknak én választhattom milyen izû zselét kérjek energiaszelet energiatabletta,hát ennyi.A frissitõn minden banán cola dobozos ,müzli csoki dinnye energiaital frissitõállomáson nekem még az arcomat is befujták vizzel mivel meleg lett.Ugyhogy ebben az évben is tervezzük több versenyre való kiutazást,nem nyulják le az embert anyagilag sem és jó a szervezés.Ja és voltam tavaly a tátrai mtb maratonon is ótátrafüreden ott is jó volt minden.Ha van kérdés szivesen válaszolok rá

#178
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Aki ismeri mindkettõt: Kassa vagy Dubnicak?

[size_="0"]Namost kassa jó vagy nem:? Topicban fényezve van. Vagy az csak a support? Mert jó dolgog a f***a szervezés, de nem amiatt megyek el tekerni, hanem a cípséges táj miatt; meg lehetõleg legyen teknikás felfele-lefel meg egyenesben is a fele :D.

Mert ha dózerút meg aszfalt akkor teljesen beleélem magam a jó szervezésbe (amit jó olvasni) de nem kuporgatok arra is kesst, akkor inkább Dubnicak... (Bár még ennek is utánaolvasok... meg a megjelenõ magyarok száma sem mindegy... mármint itteni magyaroké, kinti nehezebben prognosztizálható... (mármint utazás meg tekerés miatt :) )[/size]

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#179
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Köszönjük a képeket.
Még egy kazincbarcikai kerékpárost is találtam a befutók között.
(miskolciról már nem is beszélve)
:-D
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#180
hedis

hedis

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
KÉPEK!!! www.mtbfotok.mindenkilapja.hu :kupa_smie