Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Scamp

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#41
Darky4e

Darky4e

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Nekem annyi a tapasztalatom a Scamp Goatrol h merev es rohadt szep nameg lehet 1 csomo szinben kapni ugyebar es amig nem torik el addig jo bar ketlem h eltorne! Es hasonlitsatok ossze az Azonic Steelheadel! Eleg sok hasonlosag van pl a csuszopapucs! En ajanlom mindenkinek ezeket a vazakat mert eleg jo az ar-ertek aranyuk sztem!
May the force be with you! :afro:

#42
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
scutum kicsit kikönnyítettebnek tûnik, kb 100grammal könnyebb mint a colt, meg az ára is kedvezõbb ha azt veszem h tag is van benn 10e plusszér.
de coltbol van picike :)

#43
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ha valakinek van tapasztalata esetleg a Scamp colt össztelós vázról, azt kérem írja le. Ha olyannyira jó minõségû mint a Magelan Deneb (többe kerül, tehát akár még jobb is lehet) akkor örülnék igazán. A közeljövõben fogok venni egyet. Remélem nem bánom meg.

a denebhez semmi köze, viszont a scutumtól csak festésben tér el, meg a magellanban manitu tag van, a scampet viszont elvileg lehet 3 féle méretben kapni....szemben a scutum csak 17"-osával.....szal sztem minõségi különbség nincs
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#44
JaniKirály

JaniKirály

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
Ha valakinek van tapasztalata esetleg a Scamp colt össztelós vázról, azt kérem írja le. Ha olyannyira jó minõségû mint a Magelan Deneb (többe kerül, tehát akár még jobb is lehet) akkor örülnék igazán. A közeljövõben fogok venni egyet. Remélem nem bánom meg.
Jani

#45
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Jaja, a cromo váz engem is lehet érdekelne az elég meggyõzõ.

#46
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
ugyanazt a taiwani vázat használják, mint a... :)
de ha van vkinek tapasztalata a cromo vázukkal ne habozzon leírni
amint vége a féléves agyrémnek, rácuppanok egy olyan vázra

#47
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Én is hallottam róluk. Ügye bájkdiszkónt. :D
Nem tûnnek rosznak, de ugyanaz a taiwani vázcsõszettet használják mint a magellan vagy a mali. ezt nemrég tudtam + énis.

#48
Darky4e

Darky4e

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Mivel eddig senki sem inditott Scamp márkáról témárt ezért én elkezdem!
Meg lehet vásárolni õket a www.bikediszkont.hu-n