Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Scamp

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#21
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
A shiver lábai akár az alsócsõ. :D

off:

ellopták a géped?

#22
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Scamp Colt+ Shiver dc :D

Feltöltött kép

#23
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
német rendelésü poison:)
jó az, olcsó, és egész pofás alkatrészekkel van szerelve.

#24
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Hogy lehet az hogy a Scamp ugyan ojan mint a német gyártású Poison?

Lehet h a magyarok Scamp néven adják el a német Poisont?

ja olyan, és még 25 országban kb 48 néven adják el ugyanazt a tojváni katalogus vázat....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#25
Barna_UMF

Barna_UMF

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Hogy lehet az hogy a Scamp ugyan ojan mint a német gyártású Poison?

Lehet h a magyarok Scamp néven adják el a német Poisont?

#26
Darky4e

Darky4e

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

_Milo']Scamp. Én is próbáltam, bár én csak a merevvillályukat. Hát nagyon elkeserítõ szerintem. A paraméterei szárazon nem rosszak. De 2 hónap (rendeltetésszerû:))használat után a nyaka és a merevítõk alatt, szépen felvett egy kifli alakot a villa. Annyira elhajlott a nyak, hogy már szorult a kormánycsapágy tõle. És szerintem nem tettem ki olyan megpróbáltatások, amit ne kellett vona kibírnia. Pláne nem 2 hónap után! Pedig a vázam fejcsõszöge is elég meredek (71fok), úgyhogy arra sem lehet panasz, hogy tól chopper volt benne. Ahoz meg túl drága, hogy ilyen gyakran cserélgessem.

Szóval én még egyszer biztos, hogy nem adnék ki érte pénzt! Csalódás! Meg sem közelíti a DMR élettartamát!


Való igazsság haveromnak is már úgy hajlik mint a tészta fõzés után szóval ne vegyetek ilyet! Viszont a váz még bírja :D
May the force be with you! :afro:

#27
Firu

Firu

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Great information

#28
[sft]_Milo

[sft]_Milo

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Scamp. Én is próbáltam, bár én csak a merevvillályukat. Hát nagyon elkeserítõ szerintem. A paraméterei szárazon nem rosszak. De 2 hónap (rendeltetésszerû:))használat után a nyaka és a merevítõk alatt, szépen felvett egy kifli alakot a villa. Annyira elhajlott a nyak, hogy már szorult a kormánycsapágy tõle. És szerintem nem tettem ki olyan megpróbáltatások, amit ne kellett vona kibírnia. Pláne nem 2 hónap után! Pedig a vázam fejcsõszöge is elég meredek (71fok), úgyhogy arra sem lehet panasz, hogy tól chopper volt benne. Ahoz meg túl drága, hogy ilyen gyakran cserélgessem.

Szóval én még egyszer biztos, hogy nem adnék ki érte pénzt! Csalódás! Meg sem közelíti a DMR élettartamát!

#29
bambusz

bambusz

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
nekem magellan vega fr-om van. ugyan az mint a scamp bull.
24"-os hátsó kerékkel lejjebb lenne a monoblokk és a fejcsõszög is dh-sabb lenne. viszont én 26"os kerekekkel használom. szerintem nagyon király kis gépsárkány, fõleg a manitou metel rp taggal. nem pogózik ha tekersz vele, viszont mozog, ha alulról éri valami hatás. inkább freeride, mint dh, bár itt kishazánkban szerintem dh-ra is jó. egy probléma lehet vele, az, hogy kicsit rugalmas a hátsó része a gyorszáras agy miatt. (de ez orvosolható)
szóval szerintem megéri az árát és jó kis gép építhetõ belõle. ár/ érték arányban nagyon elgondolkodtató...
ja és 178mm az útja
BAMBUSZ

#30
Darky4e

Darky4e

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Goatom van de szem rohadt jo! En csak elvezni tudom! Es legalabb enm olyan ratyi a festese mint azExenek mert meg a lancvillan is megmaradt pedig gyepalom rendessen
May the force be with you! :afro:

#31
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
mármint bullod van?
ha igen akkor lehet h én is benevezek majd egyre valamikor

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#32
Darky4e

Darky4e

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Hat sztem mire te talalsz hasznaltan barmien Scampet az meg sok ido 1. meg alig van az orszagban 2. nekem is az van es ugyerzem nem mostanaban cserelem :D
May the force be with you! :afro:

#33
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
hmm kár mert dh-ra kéne oda meg nem igazán jó a magas monoblokk. na de hátha segít majd rajta a 24-es kerék. mondjuk a kess még nincs meg rá de sebaj majd eccer talán használtba és akkor is szerintem magellan mert abba jobb a tag gyárilag (átfesteni meg mindent lehet)

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#34
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ugyanaz

#35
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
engem a bull váz érdekelne csak úgy érdeklõdés szintjén...
szal a lényeg h ugyan az-e mint a magellan vega fr, csak kultúráltabb a szine v esetleg valami más is? mert rugóutat sehova nem írnak a scamp vázakhoz. hmm nagy hiba

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#36
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hja, meg a rockmachine adrenaline5000 meg a ... stb )

aproban van is most egy ilyen váz. az meg poison nevü :)


mellesleg nem lenne jobb ez a kerékpármárkákban? :scratchhe

#37
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
ha +nézitek, a jan-februári bikemag, shoping rovatban, elég jó képeken a scutumot, és a coltot ott csak szinben meg rugóstagban különböznek.....szvsz ugyanannak a katologusnak ugyanarról a lapjáról származnak.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#38
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ha üsszegyûlik a pénzem scam coltot veszek én is, fekete 40-es et! remélem lehet majd használtan kapni.

#39
JaniKirály

JaniKirály

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
oh megtaláltam a scutum-ot. ezt már néztem, és szerintem kegyetlen csúnya szegény. meg gyengébbnek is látszik a felépítése mint a colt-é. úgyhogy ebbõl scamp lesz szerintem:)
Jani

#40
JaniKirály

JaniKirály

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
denebet én idáig mindenhol x-fusion dh-val láttam. és a scutum-ot hol lehet online rendelni, vagy olvasni róla gyári infókat "+10ezer a tag" igazából ez érdekelne. mert a colthoz +41et kérnek egy x-fusion tagért.
Jani