Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mátra és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1489 hozzászólás a témában

#1401
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Pali felszállítást olyan mennyiségû bringával ugy tudjátok megoldani, hogy béreltek utánfutót és azzal viszitek fel a bringákat, vagy nagy rakterû kocsi, vagy 2szerre mentek fel busszal. A buszos azért nem engedett fel titeket mert sokan voltatok. Nálunk is max 2embert enged és azt se mindíg. A kékkereszt pálya mellett még ott van a kék3szög nekem mind a 2 ugyanúgy bejön.

#1402
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
ott még nem jártam de nekünk is akadtak ilyen problémák a fákkal, de azokat lassan ki lehetett kerülni, de úgy h közben a gallyakon mész. szal elég gáz, de ez van sajnos.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#1403
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás
Kék háromszög is naon jó, csak valaki szólhatna már az erdészetnek, hogy takarítsa el a deréknyi kidõlt fákat a turistaútról. Sajnos emiatt néhány helyen meg kell állni, amúgy a Mátra egyik legjobb pályája lenne.

(Nincs vkinek az Egererdõnél ismerõse??)

#1404
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
voltunk ma a mátrában, sárhegy, kékes volt meg.
a kékesrõl mindenkinek ajánlom a déli oldalon a kék kersztet mert rohadt jó :D :D
a felszállitást hogy lehetne költségkimélõ módon megoldani pár emberre? olyan 3-4 emberrõl van szó, mert ma is csak egy kört tudtunk menni sajnos, és majd megdöglöttünk mire a kékesre feltekertünk a dh gépekkel. a buszra nem engedett fel az a gyík pedig szépen kértük és még meg is akartuk kenni, de ha nem hát nem.
ja és valami olcsó szállás is jó lenne a kékes közelében, pl.: óhuta, v gyöngyös, füred, sasvár ilyesmi távolságban.
elõre is kössz a válaszokat.

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#1405
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
üdv mindenkinek!
én mint eddig csak gyalogos turista voltam a mátrában. de vasárnap bicóval is meghódítjuk. tudnátok ajánlani valami nem túl zúzós (gondolok itt letörés nuku v csak kicsi, nem túl gyilkos részek stb...) pályát amit lehet merevvel is tolni? (mert alapvetõen merev gépekkel megyünk, jah és fõleg kezdõk, 2 gyakorlottabb de még bicózni "nem annyira tudó" emberkék verõdünk össze) a célterület vasárnap a nyugati mátra, hétfõn a keleti rész inkább, de a kékes mindenképp benne lessz. vasárnap szerintem inkább túrázunk, olyan füred- háza-kékes-háza-parádóhuta-galyatetõ útvonalon meg valahogy vissza kéne vergõdni házára. tudtok valami felfele nem túl gyilkos lefele kicsit zúzós útvonalakat? fõleg terepen akarunk menni.
elõre is kössz

jah térképünk van szal elég ha jelzéseket mondotok meg h mi várható

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#1406
Executioner

Executioner

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
na, re mindenki, ujra itt vok forumkozelbe :)

-=**XX BiKe XX**=-
Live to ride, ride to live


#1407
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Holnap reggel irány Börzsöny. Majd 1 hét múlva RE. Addigis telón leszek elérhetõ 0630/2712126.

#1408
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

Ha felszállítós ember kell Gyöngyösrõl akkor hívd Tátrai Tomit (30/2331-085). Õ szállított fel a tavalyi Bagolyirtási versenyen is Fiat Ducato platóssal, meg már többször is privát szervezésben. Akár vasárnaponként is benne van a fuvarban.


Kocsival nincs gond. Csak sofõr kell majd. De amúgy néha összejöhetnénk páran és bejátszhatnánk ezt a felszállítós dolgot. ;) Ha van kedved akkor te is gyere aug 26-án ;) Vagy jövõhéten lesz börzsönyben DH tábor szerûség oda is jöhetsz ha van kedved. Nem muszály egész hétre csak 1-2napra is lehet jönni. Ha érdekel akkor adok tel számot is.

#1409
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás

Ha semmi nem jön közbe, akkor augusztus 26-án, szombaton Mátra DH túra; az elsõ számú célpont Bagyolyírtás. Megpróbálok minél több pösti betyárt beszervezni. Felszállítás megoldva, gépesítéssel. Külön sofõr kérdéses; legfeljebb megoldjuk váltásban vagy dupla jármûvel.


Ha felszállítós ember kell Gyöngyösrõl akkor hívd Tátrai Tomit (30/2331-085). Õ szállított fel a tavalyi Bagolyirtási versenyen is Fiat Ducato platóssal, meg már többször is privát szervezésben. Akár vasárnaponként is benne van a fuvarban.

#1410
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Persze.:)


#1411
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
VéVé nagyon remek hír. ;) Akkor helyi betyárok is jöhetnek? Addig még minõség ellenõrzést tartok Bagolyírtáson. ;)

NateS akkor látásból tudom h ki vagy.

#1412
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás

Nates véletlenül nem egy yarisod van?


Deh.

#1413
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha semmi nem jön közbe, akkor augusztus 26-án, szombaton Mátra DH túra; az elsõ számú célpont Bagyolyírtás. Megpróbálok minél több pösti betyárt beszervezni. Felszállítás megoldva, gépesítéssel. Külön sofõr kérdéses; legfeljebb megoldjuk váltásban vagy dupla jármûvel.


#1414
passzívagresszív

passzívagresszív

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Asszem csa az eleje lehet ... nézegettem képeket a dhról..
De akkor én nemtaláltam meg :D csak az elejét

#1415
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
A túrás ugyse megy be sztem egészen a pályára, max az elejére. Nézzük pozitívan! Addig is dirtpálya! Meg egyszer ugyis visszatúrják. :chin:

#1416
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
én úgy vettem ki, hogy a túrás a pálya elõtt lehet

de annyira nem ismerem énse, nekünk is mákunk volt hogy odataláltunk:p

#1417
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Nos.. Ugyebár bemegyünk oda ahol ki van írtva a sok fa. Ott van egy út ami bevezet az erdõbe. A pálya eleje egy raklapokból épült állványról indul. Utánna van egy letörés egy meredek érkezõvel, és utánna ott folytatódik az út. Remélem hogy nincs feltúrva, vagy legalábbis csak az eleje.

#1418
passzívagresszív

passzívagresszív

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Akkor mesélje má al valaki holis van :D ...
aszittem csak simán a zöld jelzésen...de láttam két rámpát is ami épp arra az útra nézett ami felvan ásva...aztán mentem ameddig bírtam a zöldön aztán elegem, lett mer az nem út!!! fasznak ásták fel...

#1419
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás

De ahol a rámpa ott a dh pálya


nem egészen
ahol van a két letörés érkezõje az még nem a pálya. menni kell tovább

amugy nem könnyû megtalálni, haveromék feltekertek multkor 30fokban potyára, õk is a 2 letörésig jutottak, aztán eltévedtek:)

#1420
passzívagresszív

passzívagresszív

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Háát nagyon úgy tûnt...de mostvótam elõször lehet rosszhely jártam..

De ahol a rámpa ott a dh pálya és ott az felvan túrva :(
de eccer csak betemetik...