Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mátra és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1489 hozzászólás a témában

#101
and80

and80

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
KIrály a videó
szigi mi lesz a mátrai versenyel lesz vagy nem ha igen akkor magyar kupe lesz-e mert akkor tudnánk rá egy kis pénzt szerezni
minél elöbb dumáljunk
székely andrás

#102
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Jól végig kameráztátok az egészet! :D Fasza lett!

#103
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás
Ez van, ha alfõdi gyerek biciklire ül :D

#104
mutafuka

mutafuka

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Baglyos ujhelyes video :) Pinkbikera nem tudtam még feltölteni.. szal maradt a youtube


#105
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

Csokesz
a 7végén valsz megyünk a mátrába (elvileg lesz MEX SE edzés, szal aki akar jöjjön, hogy meglegyen a létszám) és megnézzük a bagolyirtást is....
tudtok küldeni képet? fõleg a northshore-ok érdekelnének, hogy hol fogok meghalni...;)


Mi megválogatjuk, hogy kikkel megyünk el bicózni... (Nem rád értem, és nem is azokra akik ott tekernek, mert õket sajnos nem ismerem annyira, hogy véleményt tudjak alkotni.) Persze ha mi csinálunk "edzést"(szerintem ez csak egyszerûen bringázás, mert számomra az a edzés amikor feltolom a pályán és szakaszokat gyakorolok), akkor szivesen látunk téged, vagy a haweri körödet is. Ja és nem olyan gázosak ott a pályák. ;)

Shaggi én mentem volna, csak nem volt netem otthon, és nem tudtam elolvasni az üzid... Sorry.

Gratula Pityesz!!!!

#106
VADDISZNÓ

VADDISZNÓ

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Csokesz
a 7végén valsz megyünk a mátrába (elvileg lesz MEX SE edzés, szal aki akar jöjjön, hogy meglegyen a létszám) és megnézzük a bagolyirtást is....
tudtok küldeni képet? fõleg a northshore-ok érdekelnének, hogy hol fogok meghalni...;)
hydro-elektro-mechanikus, hõérzékelõs félhomályszabályzó :lol1:

#107
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Úgy látom jól elchatelgetk magammal :D... Mi 7körül indulunk innen db-bõl, tehát 9re vunk ott kényelmesen. 1 embernek van még hely felszállításnál (jó lenne ha rendelkeznek jogsival mert váltott lesz a felszállítás). És akkor osztoznánk a költségekbe.

Ha vki jelzi h részt akar venni az még reggelig írjon ide v esetleg hívjon a 06 30 2787138-as számon! Csak mert úgy látom érdeklõdés visszafogottsága miatt nem nagyon lesz teherautós felszállítás! :S
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#108
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Végleges döntés nálunk: 3 emberrel elindulunk bagolyra szombaton. Ha esetleg lenne felszállítás akkor csatlakozunk. Ha mégse jön össze a teherautó akkor mi magunknak csinálunk felszállítást. Természetesen jobb lenne ha közös felszállítós lenne a buli. Jelezzetek ha tudtok vmit!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#109
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Na mi ugynéz ki 3-an maradunk. Sajnos nem nagyon jön most össze több embernek. Ha Ti vagytok most 2-en akkor az 5. Az még elég kevés :S.... Próbáljatok meg még verbuválni embereket :D
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#110
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás
Szombat délután fel tudok nézni.
De az az igazság, hogy megszervezni nem tudom a héten a bulit. Tehát ha összejön elég ember szombat du. tudok csatlakozni.
Nándit megkérdem.

#111
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Nekem lenne kedvem!
Békát kéne még megkérdezni, hogy tudna-e teherautóval jönni.
NateS hogy vagy? Tudsz jönni?

#112
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Hello Gyöngyös! Érdekelne h terveztek-e a hétvégére bagolyra (v esetleg kereszt) biciklizést? Mert db-bõl lennénk páran (egyelõre csak 3-4 ember) akik mennének fel és ha lenne felszállítás akkor résztvennénk az össznépi kerózásba.

Ja és még vmi. Nekünk jobb lenne szombati nap! Remélem össze tudunk hozni vmit!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#113
Alias

Alias

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Feltöltött kép


Idén már második alkalommal kerül megrendezésre az IOSZIA Kft. és a MEXSE által a Critical Mass Gyöngyös! A gyöngyösi kerékpáros felvonulás a Madarak és Fák világnapja szellemében zajlik, ezért a felvonulás nem kifejezetten csak a gyöngyösi bringázásért, hanem a mátrai kerékpársportok elfogadásáért szól és, hogy óvjuk a Mátra természetét, elõ világát. (Nem csak ezen a napon!) E jeles világnap május 10-én van, ezért az ehhez legközelebb esõ szombaton rendezzük meg, tehát 2008. május 17-én! Ugye az elsõ Critical Mass-t 1992. szeptember 25-én szervezték San Franciscóban, ott 48 résztvevõ volt. Ha úgy nézzük, akkor a gyöngyösi 2007-es felvonulással meghaladtuk ezt az értéket, majdnem 60-an vettek részt. A résztvevõk között pólót osztottunk szét, így mindenki egységes pólóban tekert a természet megóvása érdekében. Idén már kicsit nagyobb távon szeretnék a felvonulást megtartani, reméljük a rendõrség is engedélyezni fogja a kezdeményezésünket erre vonatkozóan. Az útvonal, ahogy tavaly is, a város fõbb és fontosabb útjait érinti, mondhatni körbe tekerjük a várost, megközelítõleg 8-9 km-es távon. A cél minden esetben a város fõ tere, ahol a szokásos magasba emelt kerékpárral, és egy nagy éljenzéssel zárjuk a biciklis felvonulást. Reméljük, sokan ott lesztek, és hoztok magatokkal még több barátot is!
Idén is várjuk a papákat, mamákat gyermekeikkel:)


A hivatalos útvonal:

Feltöltött kép A képre kattintva megtekinthetõ nagyobb méretben is.

Útvonal:


Start:
TESCO Vásártér út - Pesti út - Róbert Károly út - Mérges út - Koháry út - Mátrai út - Bene út - Õrálló út - Petõfi Sándor út - Vachot Sándor út - Aranysas - dr. Harrer Ferenc út - Kertész út - Báthory István út - Jókai Mór út - Cél: Fõ tér

Rajt: Gyöngyös Tesco környéke (parkoló), ahol gyülekezésre van lehetõségük a kerékpárosoknak.

Cél: Gyöngyös város Fõ-tere

Tervezett indulási idõpont: 15:00 óra
Gyülekezõ: 14:00 – 15:00 óra


Mindenkit nagy szerettel várunk, reméljük sokan eljöttök, és hoztok magatokkal még sok fõt!
INFO: www.kritikustomeggyongyos.ioszia.hu

#114
N_Vitya

N_Vitya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
Hello.

Nyáron pár napra szeretnék átugrani a Mátrába pár haverommal, tudtok vmi olcsó szállást? Annyi, h legyen fedél a fejünk fölött, meg egy lehetõleg meleg zuhanylehetõség kéne.

Alex: Ha olvasod: napok kérdése, és találj ki vmit a köv talira, h mit érdemel ez a bûnös...

#115
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

A hoszzú hétvégén 4 napos felszállítás lesz, úgyhogy az ismerõsöknek üzenem, hogy lehet jönni. Debreceni zsiványok? El mertek jönni? (Szombaton old school dualszlalom verseny is lesz kékesen + az autó is jár valahol a Mátrában) Tehát hajrá. Aki jön szóljon nekem.


Megyek, de sztem ez magátólérthetõdik. :)

Szlalom!!! :matrix:

#116
NateS

NateS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 440 hozzászólás
A hoszzú hétvégén 4 napos felszállítás lesz, úgyhogy az ismerõsöknek üzenem, hogy lehet jönni. Debreceni zsiványok? El mertek jönni? (Szombaton old school dualszlalom verseny is lesz kékesen + az autó is jár valahol a Mátrában) Tehát hajrá. Aki jön szóljon nekem.

#117
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Kösz az infót!
Vasárnap jönne valaki egy laza túrára?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#118
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

Milyen most a helyzet a Mátrában? Volt esõ mostanában, nagy dágvány van?



Utoljára vasárnap voltam a Mátrában, akkor viszonylag száraz volt.

#119
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Milyen most a helyzet a Mátrában? Volt esõ mostanában, nagy dágvány van?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#120
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
köszönjük a hétvégét!
még ott maradtunk kb. 7-ig kameráztunk :D
üdv: B