Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mátra és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1489 hozzászólás a témában

#81
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Jól van, akkorra már nekem is lesz valszeg kerekem meg talán NateS is visszatér.

#82
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Nem tudunk menni mégse, mert lebetegedett Balu...van aki meg Sátoraljára akar menni...Így sztem min. 1héttel eltoljuk a mátrai kerózást!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#83
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Vasárnap lenne nekünk jó úgy tünik! Igen 10 fõ alatt esélytelen a teherautó....
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#84
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
NateS mester nyargal, én ketté törtem a hátsó kerekemet. Körbekérdezõsködök akkor hogy ki tudna menni. (Nándi sztem tuti tud majd.)
Szal idáig kb 5ember tuti. Ha eléri a minimum 10et akkor lehet hívni a teherautóst, mert akkor éri meg.
Melyik napra gondoltál?

#85
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Na éledj mátra topic!!!

Hétvégén mennénk 1 napra bringázni. Kérdezném h lesz-e esetleg vmi felszálltás?? Nagyon örülnénk egy kékkeresztnek ;) Légyszi hozzatok már össze vmit mert ha jól látom a versenybõl semmi nem lesz :S

Eddig db-bõl 4 ember körüli létszám van...de még megkérdezek 2-3 embert!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#86
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
na közben kaptam választ a kérdéseimre.

már csak errõl a szentistváni pályáról toljatok pár infot plz!

üdv:B

#87
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás

Sztem ez természetes.. ;)


van már amúgy valamilyen elképzelés, hogy kb. mikor lenne ha lenne? tarthatnátok július elején, miután már lement a vizsgaidõszak:P

volt szó még év elején, hogy lesz valami új pálya, egy ilyen kereszt és háromszög kombó jellegû, azzal wazzup?

láttam honlapon, hogy van valami szentistváni freeride pálya???? errõl eddig miért nem dicsekedtetek? :D

bocs, hogy ilyen sok kérdésem van, de nem füllik a fogam Algoritmuselmélet tanuláshoz:D, üdv: B

#88
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

Légyszi ha mégis lenne bagolyon verseny (gondolom hivatalosan már nem lehet) akkor idõben értesítsetek már vmilyen formában! Nagyon szívesen mennénk el egy jó kis bagolyirtási versengésre.



Sztem ez természetes.. ;)

#89
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Légyszi ha mégis lenne bagolyon verseny (gondolom hivatalosan már nem lehet) akkor idõben értesítsetek már vmilyen formában! Nagyon szívesen mennénk el egy jó kis bagolyirtási versengésre.
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#90
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Úgy döntöttünk, ha már ráhangolódtunk a versenyre most el megyünk Egerbe. Ha van kedvetek gyertek ti is (nektek aztán fõleg nincs messze) és bicózunk együtt. Ha mentek bagolyra akkor jó veretést Mindenkinek!

Remélem azért lesz vmilyen verseny rendezve bagolyon! Lécci majd errõl infókat dobjatok már esetleg ide v. a dh fórumba!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#91
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Én mennék, ha elegen leszünk.

#92
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Elõször is: Látom lesz eged dh futam bagoly helyett. Millióan már biztos nem fognak bagolyra özönleni az tuti... Ha mennénk akkor tegnap 4 fõtõl kaptam biztos választ arra hogy jönnének bagolyra. De így h olvastam a mai híreket újra át kell beszélnem velük h ki mit akar!

Nálatok mi a helyzet?
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#93
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
http://forum.bikemag...&postcount=9360

Inkább Bagoly lesz ebbõl sztem.

#94
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Holnapra megpróbálok egy pontos számmal szolgálni h hányan is mennénk db-bõl. Mondjuk én egy jó kis kékkersztnek is örülnék, mert idén még nem nagyon jutottunk oda el! Szóval ha esetleg többség szeretne menni keresztre annak nagyon örülnék!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#95
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Sztem sem rossz ötlet, és ha vki a versenyre jött volna az csatlakozhatna. Én benne vagyok. Ha sokan jövünk össze akkor mehetünk 2teherautóval is.

#96
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Most hétvégén vmi felszállítás?! Sajnálom h nem lesz most verseny de én személy szerint mennék fel akkor csak ugy bicózni is(meg sztem még jönne pár ember is)! Jó lenne ha összejönne egy nagyobb csapat és anyagilag se lenne olyan megterhelõ a dolog!

NAtes szedjétek össze magatokat és csapatot! :)
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#97
VADDISZNÓ

VADDISZNÓ

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás

Vasárnapra rendezzünk felszállítást, vagy építést Bagolyon? Ki mire jönne?

Was ist??????
holnap?
mer' MEX SE edzés lesz... elvileg ott... felszállítással
(természetesen megyek)
vagy netán egyrõl beszélünk??










ja bocs

nem olvastam visszább..
hydro-elektro-mechanikus, hõérzékelõs félhomályszabályzó :lol1:

#98
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás
Vasárnapra rendezzünk felszállítást, vagy építést Bagolyon? Ki mire jönne?

#99
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Ja hogy ez a verseny még nem is biztos?! Remélem mindenkép lesz mert mennénk! Ezért is kérdezném h vmi kedvezõ áru szállás lehetõséget tudtok-e javasolni (akár gyöngyös akár vmelyik károlytáró elõtti faluba( mondjuk ne ott ahol 99% a cigányok aránya))??

Szigi sajnálom h nem tudtál jönni...még elfértél volna mert csak 3an keróztunk.
Versenyt meg szervezzétek mert ez az egyetlen verseny (sauh mellett) amin még érdemesnek tartom a részvételt!
Nem vágyok sokra,de egyet akarok Magyar Nemzeti Hip-Hop-ot!(Bëlga)

#100
Szigi_

Szigi_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 958 hozzászólás

KIrály a videó
szigi mi lesz a mátrai versenyel lesz vagy nem ha igen akkor magyar kupe lesz-e mert akkor tudnánk rá egy kis pénzt szerezni
minél elöbb dumáljunk
székely andrás


Versenyt valamilyen formában tuti szeretnénk. Többiekkel beszélek, hogy MK-t bevállaljuk-e.
Már elkezdtük felújítani amugy a pályát Békával Balival és NateSsel.