Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24 órás verseny | Zánka

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3842 hozzászólás a témában

#3741
zaqrack

zaqrack

    vendég

  • fórumtag
  • 226 hozzászólás
baleset miatt (eltört a kezem) van egy feleslegessé vált kifizetett duo nevezésünk. Csapattársam nélkülem nem indul.

nem tudom a csapatnév ilyenkor változtathat-e, de a tagok neve biztosan, szóval ha valaki szeretne indulni és már nincs hely, írjon magánban, megbeszéljük a részleteket.

köszi, és bocs a reklámért

#3742
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
Holnap beszerzem a lámpákat, aztán jövõhéten már csak éjszakai edzés lesz. Emlékszem tavaly még azt írtam, hogy õrült az, aki éjszaka terepezik (most én is beállok a sorba).


A sebesség mindent megold.

 


#3743
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
...és tényleg M3-as menetet kell vágni minden második bütyökre? Vagy jobb az M4-es?

SOS!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#3744
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás

Amúgy a sár- és gumitéma nem pörög kellõ mértékben ;-( Tessék kérdezni bátran!


Tessék mondani, igaz, hogy az igazán nagy versenyzôk éjszakára lecserélik a gumikat? És ha esik? De nem annyira, csak egy kicsit...
A harmat is számít?
Hányszor lehet megállni kereket cserélni?

:D

#3745
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
1. e-mail-t nem fogok írni, mert nem találkoztam olyan emberrel, akinek válaszoltak is rá, faxom meg nincs
2. értettem amit mondtatok, csak én akkor nem rögtön a veerseny elõtti idõpontra értettem
3. a csapattal már rég meg lett beszélve hogy velük megyek
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#3746
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég
Lehet, hogy a kiszemelt csapat nem tud róla, hogy velük akar indulni, és azt szeretné most megtudni, hogy mehet-e velük mégis?

Vagy mi???

Amúgy a sár- és gumitéma nem pörög kellõ mértékben ;-( Tessék kérdezni bátran!

#3747
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

hi!

nah lenne még 1 kérdésem, és erre ha nem nagy kérés, válaszoljatok érthetõen :D
szóval lehet-e azt, hogy amikor aznap odamegyek regisztrációra vagy mire, és egy befizetett csapattal megyek akik alapból négyen vannak, és én is velük akarok versenynezi, hogy ezt lehet-e (a korcsoport úgyse változna)


tényleg nem értem mi olyan nehéz ebben...
az elõzõ oldalon 5x volt leírva, te is megkérdezted, más is, válaszoltunk, linkeltünk... olvass vissza.
de hogy ne legyen vele gond, segítek: IGEN, LEHET.

#3748
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Szerintem lehet.
De jobban járnátok, ha ezt elõre megírnátok mail-ban,
mert ha mindenki ott kezd variálni akkor soha nem kezdjük el.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#3749
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
hi!

nah lenne még 1 kérdésem, és erre ha nem nagy kérés, válaszoljatok érthetõen :D
szóval lehet-e azt, hogy amikor aznap odamegyek regisztrációra vagy mire, és egy befizetett csapattal megyek akik alapból négyen vannak, és én is velük akarok versenynezi, hogy ezt lehet-e (a korcsoport úgyse változna)
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#3750
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Kölök Hawai :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#3751
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Üdülõ telep? Club Pioneer?


Camp Roadcrasher :D

#3752
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég
Üdülõ telep? Club Pioneer?

#3753
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
kb. Aznap.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#3754
socy

socy

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hello!

Tegnap a JÁnoshegyen tekeregtem, gondoltam akkor már megkeresem a 24 órás verseny helyszínét.Meglepõ volt hogy a tadion az egy üdülõ telepen van. Na de mind1 is.(nemtudtam bemenni)
Kérdésem hogy valakitudja mikor jelölik ki a pályát??
Köszi

#3755
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Olyannal érdemes, amivel rendes tempót tudsz tartani. Ismerek olyan srácot, aki egy egyledes minivilogóval nappali tempót nyom, míg másnak 10 Watt sem lenne elég.
Úgy az átlag 3-5Watt halogén fénnyel már jól elboldogul. Mindenképpen inkább fejlámpát szerezz be, sokkal nagyobb hasznát veszed!


Tegnap jopar ember a Teliholdason bemutatta a 24-orasra keszult lampait. Lesz fenyero jopar embernel:)
Meglepo, hogy 1 wattos luxxeonomos fejlampammal, meg a tunningolt Cateye Hl el 200-zal mar majdnem teljesen jol lattam...:)

#3756
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Szerintetek milyen lámpával vagy lámpákkal érdemes menni a versenyen (konkrét tipusra gondolok)?


Olyannal érdemes, amivel rendes tempót tudsz tartani. Ismerek olyan srácot, aki egy egyledes minivilogóval nappali tempót nyom, míg másnak 10 Watt sem lenne elég.
Úgy az átlag 3-5Watt halogén fénnyel már jól elboldogul. Mindenképpen inkább fejlámpát szerezz be, sokkal nagyobb hasznát veszed!
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#3757
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás

de az a vicc, hogy elsejéig volt a nevezési határidõ, aztán meg Mátra maratonig kellett befizetni és egészen máig nem tudták összeszámolni, hogy hány csapat is nevezett, s hgoy nem férünk be...


Azért ez enyhe ferdítésnek tûnik, mivel a honlapon már 28-án fent volt, hogy a kvóta betelt, az eddig nevezettek pedig mátra marciig fizethetnek.

#3758
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Szerintetek milyen lámpával vagy lámpákkal érdemes menni a versenyen (konkrét tipusra gondolok)?


Én egy Cateye HL-El500-ast és egy Petzl Xp fejlámpát viszek.

#3759
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ma beszéltem 4x Haranggal. nem látok már semmi esélyt, hogy sikerüljön bekerülni. azt mondta, hogy még visszamondhatják páran a nevezést, s azért küldjem el mailben a csapat adatait, de szerintem már felesleges...
de az a vicc, hogy elsejéig volt a nevezési határidõ, aztán meg Mátra maratonig kellett befizetni és egészen máig nem tudták összeszámolni, hogy hány csapat is nevezett, s hgoy nem férünk be...
nah nem folytatom, mert felhúzom magam mégjobban és moderálni kell
aki bejutott, annak jó versenyzést! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#3760
RoGeR

RoGeR

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Én egy tuningolt CatEye EL-300 lámpával és egy 25 LED-es fejlámpával vágok neki, mert több sajna nem fér bele most a keretembe.