Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Margitszigeti bringások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#41
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Számokban mennyi ez? (km)

Én az elmúlt 11 hónapban 5400km-t mentem, a felét hegyen...

#42
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Hát tényleg nem a barátnõd vagyok,az már biztos:D..Hát gondoltam a hely hiánya miatt rövidítek és ezért írtam specit, ja és mert általában ezt szoktuk mondani és nem azt hogy specialized:D azt hiszem érthetõ okok miatt..
Hát egy évben tavasztól õszig általában mindig,illetve amikor csak tudok...De próbálok minél többet...bár megmondom õszintén most hogy elkezdõdött a Giro azt nézem általában,de sajna azt is csak ritkán:( Miért ti???

#43
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A specibõl ítélve te nem a bnõm vagy mert a specialized-ot így írta vna ha keresett vna neten vmi bringát, de specinek tuti nem :)

Mennyit tekersz egy évben?

#44
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Hát sziasztok!!!Na este kicsit lemaradtam asszem!!!:D na sebaj...Hékás vannak itt lányok is!!!muszáJ a csajozási praktikákról írni???:D (de zárójelben hozzátenném hogy a tandem nagyon jó és jókat lehet szórakozni,ja meg esni is,de az már egy másik dolog)Ja válasz a kérdésre:most van egy Schimanom,de készülök venni egy specit,csak naon drága:( de már gyûjtögetek rá.

#45
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Hét vittem már bringával is oda csajt, de nem volt nagyobb sikere mintha csak sétálgattunk vna :)

a bnõmmel meg ki akarom próbálni a tandemezést és itt lehet bérelni.

Rain az a titka hogy ha csajozni mész ne vidd a bnõdet....nem mindegyik csaj szereti 3asban ....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#46
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hét vittem már bringával is oda csajt, de nem volt nagyobb sikere mintha csak sétálgattunk vna :)

a bnõmmel meg ki akarom próbálni a tandemezést és itt lehet bérelni.

#47
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
csajozás szempontjából nagyon jó a margit sziget ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#48
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Idén csak egyszer voltam a szigeten estin, de az nem hasonlított igazi edzésre mert alig volt pár bringás. A ligetben viszont minden este 6tól hemzsegnek az outisok és van pár mondtis is.

Milyen bringád van?

#49
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Ja,bocs én nem az a Judit vagyok sztem akire Te gondolsz:D:D:D de mindegy!!!Szóval sokan szoktak lenni a szigeten????

#50
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Juditnak hívják a bnõmet és csak ide írtál eddig és ma is voltunk a szigeten és kinéznék belõle egy ilyen viccet mert nagyon kics csalafinta. De mindegy...

Arra gondoltam pl h milyen monoblokkok vannak a négyszögesen kívül pl... de hagyjuk.

#51
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Na várj!!!!!!Milyen speciális bringás dolgot írjak???:D tudom hogy én nem értem de miért akarlak megviccelni?????

#52
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Judit:), elsõ hsz, Margit sziget...

Gyanús kicsit h az én Jucóm meg akar viccelni. Írnál vmit h eloszlasd a kételyem? esetleg vmi spec bringás dolgot...

#53
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Sziasztok!!!Tök jó hogy van már Margitszigeti fórum is:D én hétközben Pesten vagyok és nagyon szeretek a Margitszigeten bringázni:) csak nemtom,amikor én megyek mindig kevesen vagyunk:chin:

#54
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kelly's Salamander DSC

A ligetet jobban szeretem a kevés gyalogos miatt, meg most jól fel van túrva a középsõ út és nem lehet egyenletesen menni az útszûkület miatt. És a ligetben csak a csatornafedõk vannak, a sziget meg tisza szita.

#55
KissCADMan

KissCADMan

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Régen én is sokat csapattam a szigeten, most már inkább hegyre járok tekerni. Azért néha átgurulok a szigeten. Általában szerdán szoktam oda tévedni. Tegnap is voltam olyan 8 elõtt.
Te mikor mész?
Outi vagy monti?

#56
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A ligethez hasonlóan a szigeten is sokan edzenek, remélem ebben a topikban majd többen csevegük! Itt több a montis mint a ligetben és talán a fórumozó is. Jó lenne közös edzéseket csinálni, meg egy kis tásaságot szervezni, hisz a szigeten nem csak tekerni de sörözni is lehet, meg fagyizni :)
(szigorúan alkoholmentes sör :) )