Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Margitszigeti bringások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#21
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ahogy apósom mondaná: "Tamaska belefingott a nullás lisztbe..."

Hát asszem sikerült fellendíteni a topicot:D legakább ennyi hasznunk volt tamaska beszólásából:D



#22
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Hát asszem sikerült fellendíteni a topicot:D legakább ennyi hasznunk volt tamaska beszólásából:D

#23
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ugye az csak vicc, hogy embereket mérünk a postok számával és regisztrációs dátumukkal?

"A személyes szabadságom addig tart, ameddig másokét nem sérti." (Missy the Missile Giove, a '90-es évek DH ikon-nagyasszonya...)

Amúgy én is az önszabályozó rendszerekben hiszek, mivel az egész világunk erre példa. Nekem is b...ták már fel úgy az agyamat itt, hogy megfogadtam, soha többé fórum... Aztán leesett, hogy egyes embereket nem azonosíthatok az egész fórummal, amelybõl mindent összevetve sokkal több pozitív élményem származott, mint negatív.

Kissé tényleg túlmoderáltnak érzem magunkat, és tényleg akad néhány okoskodó kötekedõ is, aki az apja f...ába is belekötne ( NEM elsõsorban a modikra gondolok), de ezek szerencsére kisebb arányban vannak jelen itt, mint a valós életben.

A Margitsziget topikot eddig nem ismertem/olvastam, nem akartam állást foglalni senki mellett vagy ellenében sem, sõt, általában véleményt sem szoktam nyilvánítani, de ez most kikívánkozott.

"Hagyd, hogy a dolgok olyanok legyenek, amilyenek!" (zen buddhista mondás)

Uff, én beszéltem...

#24
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Eredetileg Dig írta:
Látom, még mindig jellemzõ a fórumozók nagy részére, hogy nem él aktív szexuális életet


Mondja ezt egy olyan akinek közel 10000-es hozzászólása van ...TÜKÕR??:(


OFF:

Hidd el, én nem panaszkodom, mellesleg ezt a postot nem ide írtam, szóval nem kéne rá ebben a szövegkörnyezetben reagálni;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#25
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Na mivel a vita átment a Kelly's Klub topikba, ezért átkiváncsiskodtam ide :).

ez eddig privat levelezesben is mehetett volna, nem hiszem hogy a tema szuksegel egy topikot. vagy ennyi erovel lehetne nyitni egy Andrassy ut topikot is, hogy megtargyaljuk ki szokott atmenni rajta keresztbe esetleg hosszaba.

meg nem zarom le, de ugy tunik fogom.


Kedves tamaska

Nem tudom feltûnt-e neked, de az Andrássy úton nem szoktak outis edzéseket tartani, míg a szigeten szoktak. Bár én nem járok oda, de valószínûleg sokan teszik azt rendszeresen. Vagyis errõl topikot nyitni egy biciklis fórumon talán nem istenkáromlás.

Már megírtam a Kellizes topikban, de leírom ide is. Azt, hogy egy topikra szükség van-e, majd MI fórumozók eldöntjük. Ha nincs, akkor nem írunk bele, és elsüllyed. Ez ennyire egyszerû.

Egyébként pedig gratulálok neked, egy alapvetõen témáról szóló topikból sikerült veszekedõs topikot csinálnod.

#26
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Visszaállítva. Hallgattassék meg a másik fél is.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#27
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Te jó ég a bizottság majd dönt a topik sorsáról!! de izgi...

Minek kell fontoskodni? Volt pár hsz amit megsokszoroztatok mostanra a szarrágóskodásotokkal. Jobb szót nem tok, de nem akarok sértegetni senkit, ha van jobb szó majd javítom magam késõbb...

Az elején leírtam h edzõpartner keresés ill. az ottani társaság megismerése céljából nyitottam ezt. Amit írtam annak reális alapját láttam, és most h az a 2 hsz leterheli a tárhelyet akkor ezennel kérlek titeket h töröljétek h rend legyen a lelketekben.

Ha jól tom a kelly's klubb jelenlegi létszámának eléréséhez és a megnõvekedett látogatottságnak és tartalomnak én is jelentõsen okozója vagyok, így asszem ez a pár hsz belefér részemrõl. Vagy leszámlázzátok amit a klubosokk írtak a fórumra? Nem irónia, a "szarrágóságból" gondolom.

Kboy, kela, klubb tagok: kösz de nem kell megvédeni, nem azért linkeltem, csak mert állandó témánk a modok viselkedése

#28
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Azért remélem, amikor a hsz-ek számával példáloztok, akkor azt is nézitek, ki-mikor regisztrált.

"anyázás" innentõl OFF.
problémákat priviben, a topic további sorsa még eldõl.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#29
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Eredetileg Dig írta:
Látom, még mindig jellemzõ a fórumozók nagy részére, hogy nem él aktív szexuális életet


Mondja ezt egy olyan akinek közel 10000-es hozzászólása van ...TÜKÕR??:(

#30
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hát nagyon klassz srácok vagytok!
A többezer hsz-etekbõl hány mehetett vna priviben? Ez a 4-5 hsz nagyon leterhelte a szervert amihez sztem semmi közötök csak régóta fórumoztok és erre veritek h moderátorok lehettek.

Látom, még mindig jellemzõ a fórumozók nagy részére, hogy nem él aktív szexuális életet;)


Nem strapálom magam a további reagálásra, ha akarjátok zárjátok be.

#31
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Énis szigeti VOOOOOK!!!!!!!4444
A kedvencem a kicsérkék utáni trélsz, meg a gap a rét mellett, és azért szerizem a szigit, mert utána tudok fagyizni, meg nézni a sok heyes birngás lányt!
Judit te nem az osztálytársam voltál?
Õt is Juditnak hívták és lány volt!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#32
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Ja és persze a nyalóka meg a perec se maradhat el:D:D:D

#33
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Hát attól függ hogy megyünk nem?????:D elég rendbe van egyébként téve a sziget úgyh simán lehet menni szerencsére!!!!!De ez a véleményem!!!!!Mert többiek??????:D

#34
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Perec, kakasnyalóka hol marad?

Merevfenekû montival nem túl merész dolog a Margitsziget meredélyein, kies vadcsapásain és vad singletrack-jein zúzni? Csak kérdem.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#35
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Elõször is köszönöm Jorusnak hogy õ is Margitszigetet írt:D csak egyet tudok érteni!!!!Egyébként meg szerintem tök mindegy,hogy hogy írjuk,na de ha már ilyen kis nyelvtan zseni van közöttünk akkor Margit sziget!!!!Tessék:D most remélem jól írtam...
A másik, tamaska: ha elolvasod naggyából az összes topikba beírhattad volna hogy mehetne privátba de mindegy,mert általában hasonló érdeklõdésû emberek írnak ezért van rá esély hogy ismered az illetõt!Vagy tévedek???
Harmadik:rainman: na az mondjuk tök jó lenne ha kimennénk páran a szigetre edzeni meg mondjuk beszélgetni stb..Amúgy neked milyen biciklid van????

#36
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
A Margit sziget az veszélyes hely ! ;-)) Ott repedt el a csuklóm 1 eséskor.
Marci

#37
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ömm... egyébként, ha városrész, akkor Margitsziget, ha földrajzi értelemben veszed, akkor Margit-sziget.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#38
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez eddig privat levelezesben is mehetett volna, nem hiszem hogy a tema szuksegel egy topikot. vagy ennyi erovel lehetne nyitni egy Andrassy ut topikot is, hogy megtargyaljuk ki szokott atmenni rajta keresztbe esetleg hosszaba.

meg nem zarom le, de ugy tunik fogom.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#39
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
2 hét múlva csinálhatunk majd egy szigetes edzést ha gondolod

#40
Judit:)

Judit:)

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Hát azt sajna nem tudom megmondani,mert a km órát mindig itthon hagyom:S de asszem elég sokat!!!!:):D ill remélem