Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1701
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

ijjnye...Azt majd azért kétszer is meggondolom :D de meglátjuk :D


Ne gondolkozz, bólints rá!

Már akik rábólintottak:

- Endrebá
- Duzmi
- Cséplõ Zoli
- Bálint Zolika
- Vaczuli Kori
- Johny
- Gesztes Bali
- Jámbor Csabi
- esetleg én

És még vannak további emberek a tarsolyban! Ezt nem kellene kihagyni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1702
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Hát akkor kapd rendbe magad komám, mert október 11-én indul az egynapos Bükk-túra! Sörvirsli, meg fékcsikorgás...

ijjnye...Azt majd azért kétszer is meggondolom :D de meglátjuk :D

#1703
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

A legutóbbi edzésnek nevezhetõ tekerésem kb az volt amikor Pilisbe mentünk...na, azóta kb összesen 200km van a bringában.


Hát akkor kapd rendbe magad komám, mert október 11-én indul az egynapos Bükk-túra! Sörvirsli, meg fékcsikorgás...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1704
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Szezon végén szezon eleji formát mutatsz???:confused:


A legutóbbi edzésnek nevezhetõ tekerésem kb az volt amikor Pilisbe mentünk...na, azóta kb összesen 200km van a bringában.

#1705
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Sajnos ma nem tudtam menni. De Honlap betópolom az új nyergemmel:cheers:
Viszont Joss ment egyedül egy 30-ast: 46'40"-re. Azért ez durva, hogy mindössze 100 mp-el voltunk gyorsabbak ketten!!!!:mad: Mindössze ennyit tudtam hozzátenni, ez elgondolkodtató:chin: Mondjuk Geri szintje az, ahonnan minden egyes perc fejlõdés igen kemény munka eredménye (legalábbis ezzel vigasztalom most magam egy sörrel a kezemben, vagy forgó viharos erejû hátszele volt a mázlistának:beer::D)


Hátszél biztosan volt, de mindig csak szembetalálkoztam vele.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1706
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Nnna emberek, két-három hónap után ismét nyeregben!
nyáron munka meg barátnõ miatt nem volt idõm, most meg drágám szegedre jár egyetemre és van hogy heti kétszer lemegyek hétköznap is...de mostantól igyekszem azért heti 200 tisztes km-t nyeregben tölteni, már csak azért is mert bekerültem egy tesztelõi programba (http://beszeljukmac....snk_tesztelket/ ) és muszáj tekerni hogy legyenek tapasztalatok :) Kezdésnek mentem ma egy 30as karikát állapotfelmérõnek, 32-e átlag lett a vége...pff, múltkor meg mikor elindultam szegedre félegyházán (27-es átlag után...9 szégyenszemre felszálltam a vonatra....


Szezon végén szezon eleji formát mutatsz???:confused:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1707
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nnna emberek, két-három hónap után ismét nyeregben!
nyáron munka meg barátnõ miatt nem volt idõm, most meg drágám szegedre jár egyetemre és van hogy heti kétszer lemegyek hétköznap is...de mostantól igyekszem azért heti 200 tisztes km-t nyeregben tölteni, már csak azért is mert bekerültem egy tesztelõi programba (http://beszeljukmac....snk_tesztelket/ ) és muszáj tekerni hogy legyenek tapasztalatok :) Kezdésnek mentem ma egy 30as karikát állapotfelmérõnek, 32-e átlag lett a vége...pff, múltkor meg mikor elindultam szegedre félegyházán (27-es átlag után...9 szégyenszemre felszálltam a vonatra....

#1708
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Sajnos ma nem tudtam menni. De Honlap betópolom az új nyergemmel:cheers:
Viszont Joss ment egyedül egy 30-ast: 46'40"-re. Azért ez durva, hogy mindössze 100 mp-el voltunk gyorsabbak ketten!!!!:mad: Mindössze ennyit tudtam hozzátenni, ez elgondolkodtató:chin: Mondjuk Geri szintje az, ahonnan minden egyes perc fejlõdés igen kemény munka eredménye (legalábbis ezzel vigasztalom most magam egy sörrel a kezemben, vagy forgó viharos erejû hátszele volt a mázlistának:beer::D)

szerintem hátszele volt mint mindig :)
Hiko-mattot adott az élet:)

#1709
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sajnos ma nem tudtam menni. De Honlap betópolom az új nyergemmel:cheers:
Viszont Joss ment egyedül egy 30-ast: 46'40"-re. Azért ez durva, hogy mindössze 100 mp-el voltunk gyorsabbak ketten!!!!:mad: Mindössze ennyit tudtam hozzátenni, ez elgondolkodtató:chin: Mondjuk Geri szintje az, ahonnan minden egyes perc fejlõdés igen kemény munka eredménye (legalábbis ezzel vigasztalom most magam egy sörrel a kezemben, vagy forgó viharos erejû hátszele volt a mázlistának:beer::D)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1710
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 15:50-kor egy 30-as kirándulás, tessék jönni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1711
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap délután Johny megint megsétáltatott:

30 kili és mivel nem volt igazán szél, nyomtuk neki. A 30 kili 45 perc 6 másodperc lett a végén. Eldurrant az agyam. 6 másodperc híján megvan a negyvenes átlag úgy, hogy az elején még a felüljáróig nem téptük igazán, illetve a fordítónál egy autó körülményesen ment el mellettünk. :wallbange
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1712
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Megy valaki holnap a felvonulásra?


Egy haver megy, de nem hinném, hogy ismered. Rajta lesz a Kecskeméti Elsõ Sor mez, egy mackós alkatú srác Cube krossz géppel.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1713
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Jut eszembe, lehet, hogy kellene találni egy esõnapot is; mivel októberben már kiszámíthatatlan az idõjárás. A vasárnap az gyakorlatilag nekem egész októberben jó; a péntek szombatok nem - a suli miatt...
:thunder:


Én is úgy érzem, hogy a vasárnapok lesznek jobbak mindenki számára. Az okt 11 nekem is megoldható lenne.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1714
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Megy valaki holnap a felvonulásra?


Én kizárt! Suli van .. de ha nem lenne, akkor is elég ritkák már a szép délutánok ahjoz hogy azt egy kis szeánszra feláldozzam a piliskörömet...

#1715
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Megy valaki holnap a felvonulásra?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1716
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Jut eszembe, lehet, hogy kellene találni egy esõnapot is; mivel októberben már kiszámíthatatlan az idõjárás. A vasárnap az gyakorlatilag nekem egész októberben jó; a péntek szombatok nem - a suli miatt...
:thunder:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1717
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

A hétvégén suliban voltam, de volt egy kis idõm, így pénteken eltekertem Debrecenbõl Hortobágyra. Uh, elég masszív szél volt! Majd betojtam. Ráadásul úgy szépen kitartóan fújt és rendesen be is forgott pofába. Azért amikor már a 28-as tempót is 160-as pulzussal nyomja az ember, az nem egészséges.
Aztán egyszer csak hallom hátulról, egy traktor közelít. Szégyen, nem szégyen, be akartam álni stréherezni mögé. Gyorsítok, 37-38, ott van mellettem, ahogy beálltam mögé, balra index, lefordult... Ez az én formám. Még el is kellett fáradnom. :)

Tessék már nézegetni, hogy kinek mikor lenne jó a bükki túra! Javaslatokat várok! Nekem októbet 11 jó, de vinni senkit nem tudok, mert Debrecenbõl mennék. Hazahozni 2 embert tudnék. Okt 16-17 nem jó. Okt 23-24 lehet még jó.


nekem október 11 jó. Mivel azon a hétvégén Egerben leszek, így lehet, hogy én becsatlakoznék, ha ideértek; nyilván ez esetben meg kell, hogy kérjek valakit, hogy hozza el a bringámat, mert ennyi mindent már nem tudok magammal vinni Egerbe (vinnem kell az úszócuccot, jegyzeteket, laptopot, váltóruhát, atlétika-cuccot, stb...). A másik lehetõség, hogy hazajövök szombat este, és valakivel vissza a Bükkbe másnap.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1718
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
A hétvégén suliban voltam, de volt egy kis idõm, így pénteken eltekertem Debrecenbõl Hortobágyra. Uh, elég masszív szél volt! Majd betojtam. Ráadásul úgy szépen kitartóan fújt és rendesen be is forgott pofába. Azért amikor már a 28-as tempót is 160-as pulzussal nyomja az ember, az nem egészséges.
Aztán egyszer csak hallom hátulról, egy traktor közelít. Szégyen, nem szégyen, be akartam álni stréherezni mögé. Gyorsítok, 37-38, ott van mellettem, ahogy beálltam mögé, balra index, lefordult... Ez az én formám. Még el is kellett fáradnom. :)

Tessék már nézegetni, hogy kinek mikor lenne jó a bükki túra! Javaslatokat várok! Nekem októbet 11 jó, de vinni senkit nem tudok, mert Debrecenbõl mennék. Hazahozni 2 embert tudnék. Okt 16-17 nem jó. Okt 23-24 lehet még jó.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1719
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Két dolog nem igaz.
1. "Összehoztuk":no:
2. "35-ös átlag" már ha a 35,9 annyinak számít több mint 70 km-en forgolódó aljas szélben...


Jó-jó. Sajátítsd csak ki a sportsikert magadnak! :klnie:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1720
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Két dolog nem igaz.
1. "Összehoztuk":no:
2. "35-ös átlag" már ha a 35,9 annyinak számít több mint 70 km-en forgolódó aljas szélben...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"