Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#841
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Én se értettem mit akar Geri :D tudom hogy kemény.. de tavaly elõtt is volt ilyen nyári pillanat :D 15 kilinél megfordultam mert annyi idõ alatt ittam meg a 2x0,5 + 2x0,7 kullancsomat :D azóta nem nagyon tekerek alföldön 40 fokban..

Én ma strandoltam... (meg láttam a Dombóvárit :D )


jelentem én kipróbáltam, de 5ig nem mertem elindulni, teljesen jó, még szelecske is volt! :)

..vagyis. ha már valaki el akar csapni, miközben a kocsiban pöffeszkedik és vakarja a tökeit, legyen oly kedves és ne csak hátulról bámuljon, hanem nézzen is vissza, hogy szerény jókívánságaimat átadjam neki.

#842
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Én se értettem mit akar Geri :D tudom hogy kemény.. de tavaly elõtt is volt ilyen nyári pillanat :D 15 kilinél megfordultam mert annyi idõ alatt ittam meg a 2x0,5 + 2x0,7 kullancsomat :D azóta nem nagyon tekerek alföldön 40 fokban..

Én ma strandoltam... (meg láttam a Dombóvárit :D )

#843
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Ma, mivel jó hideg van, kimerészkedek egy hetvenesre fél kettõkor. Valaki?


gondolom azt akartad írni, hogy ma van a legmelegebb :D:D

#844
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma, mivel jó hideg van, kimerészkedek egy hetvenesre fél kettõkor. Valaki?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#845
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

A 13-as rajtszámot kaptam...
ÕÕõõõõõõ izé ez jó vagy nem????:confused:


Tipikusan a fekete ló... :) HAJRÁ!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#846
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
A 13-as rajtszámot kaptam...
ÕÕõõõõõõ izé ez jó vagy nem????:confused:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#847
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
akkor ne gyere b-bp-re :) ott 5 napig minden nap van egy

#848
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

annyit már nem szeretek futni... fél maratonig oké...


Kedden már tök használhatóak voltak a lábaim a szombati félmaraton után... :D

#849
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
annyit már nem szeretek futni... fél maratonig oké...

#850
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Áh, ebben a melegben nem is merek hosszabbat tervezni. Legalábbis normális tempóban nem.

Amúgy a srác azért nem indul versenyeken, mert pont a csoportos tekerést nem szereti. Lehet, hogy volt már neki egy-két kellemetlen élménye a lószolgatásokkal...


Viszont szeret futni, pl maratont. :)

#851
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, ebben a melegben nem is merek hosszabbat tervezni. Legalábbis normális tempóban nem.

Amúgy a srác azért nem indul versenyeken, mert pont a csoportos tekerést nem szereti. Lehet, hogy volt már neki egy-két kellemetlen élménye a lószolgatásokkal...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#852
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

ha ien pró miért nem indul amatõrbe ha mindenhova elmegy így még lehet is belõle valami... most turul kupán se siettek az emberek...

/nem versenyeztem ... csak letekertem ... végig kisértem a bnõmet... aztán vissza.. cca200km dimbdomb/

Pénteken másztam a melegbe egy pilist, Szombaton is akartam hosszabbat menni de nagyon melegem volt.. így inkább eldöntöttem, hogy megpróbálom 30 felé tornászni az átlagot...

BP-n 15km kell megtennem... úgy hogy minden egyenesbe 35-40 között mentem úgy lett 26átlag :( mire felértem Szentendrére már feltöltam 30,5-re utánna mászás... 27,2-re leesett (7km kiállva de annyira melegem volt hogy nem tudtam jobban tolni) mire kikacskaringóztam addigra 26 .. volt nagy elkeseredés... utánna jött az Ország út meg a Római part.. picit pilledt voltam így 33-35nél nem ment gyorsabban de végülis árpád híd tövére 30.4 lett belõle... utánna hatalmas zöldhullámnak köszönhetõen "csak" 30-ra csökkent az átlagom...

rá kell döbbennem hogy pestrõl mire kiérek, a sok sprintelgetés kiveszi az erõm...


Tú in van: PEsten megy az intevall edzés, utána meg kint az alapozás. :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#853
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ha ien pró miért nem indul amatõrbe ha mindenhova elmegy így még lehet is belõle valami... most turul kupán se siettek az emberek...

/nem versenyeztem ... csak letekertem ... végig kisértem a bnõmet... aztán vissza.. cca200km dimbdomb/

Pénteken másztam a melegbe egy pilist, Szombaton is akartam hosszabbat menni de nagyon melegem volt.. így inkább eldöntöttem, hogy megpróbálom 30 felé tornászni az átlagot...

BP-n 15km kell megtennem... úgy hogy minden egyenesbe 35-40 között mentem úgy lett 26átlag :( mire felértem Szentendrére már feltöltam 30,5-re utánna mászás... 27,2-re leesett (7km kiállva de annyira melegem volt hogy nem tudtam jobban tolni) mire kikacskaringóztam addigra 26 .. volt nagy elkeseredés... utánna jött az Ország út meg a Római part.. picit pilledt voltam így 33-35nél nem ment gyorsabban de végülis árpád híd tövére 30.4 lett belõle... utánna hatalmas zöldhullámnak köszönhetõen "csak" 30-ra csökkent az átlagom...

rá kell döbbennem hogy pestrõl mire kiérek, a sok sprintelgetés kiveszi az erõm...

#854
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Tegnap kimentem egy átmozgató hetvenesre. Hát, már megint meg akartam fõni. Ilyenkor nem mozog úgy a láb, mint szeretném. Ilyen nem is sokszor fordul velem elõ: hátbavágtak a keresztezõdésnél. A magányos Trekes srác köszönt rám, majd leestem a biciklirõl. Kérdeztem tõle meddig megy,
mondta Ladánybene zégéig.
Megkérdeztem vele mehetek-e addig, igent mondott.
Onnantól 38-40 körül tépetett a kavargó szélben. Viszont sem a vezetést nem fogadta el, sem azt, hogy visszaforduljak vele és forogjunk. Azt mondta, abban nincs semmi élvezet. Így megköszöntem a fuvart és egyedül folytattam. Hát, eléggé lightos tekeré lett, de úgy voltam vele, hogy így talán nem lesz olyan látványos végem, mint idáig volt ilyen melegben. Annyira nem is lett, bár mondjuk az a 34 körüli átlag nem egy hû de nagy teljesítmény. Csak sajnos a 70 kilóméter alatt kevesebb, mint 1 kulacs vizet ittam úgy, hogy még a fejemre is locsoltam belõle. Egyszerûen a meleg vizet már nem tudom meginni.
Mindegy, egy tekerésnek jó volt. Ez a srác meg brutál erõs!!!

Azzal a sráccal én is tekertem már együtt, én is mögötte bóklásztam...Mondta hogy általában Ladánybene kocsmáig megy, ott iszik egy sört aztán vissza....38 körüli utazóval :D

Ja és M-es mûködõképes lehet...

#855
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Hahó mindenki!

Jövõhéten lesz pesten egy kisebb fotózgatás, és én leszek az egyik szereplõje, ilyen feszítõs outis kép lesz. Namost az a helyzet hogy a Merida mez helyett sokkalinkább feszítenék a KES-es mezben, úgyhogy ha valaki tudna kölcsönadni S-es mez-gatya kombót 1 hétre, akkor azt nagyon megköszönném :)


Apropó: johhny, tudom hogy most kisebb bajod is nagyobb ennél, de mi a helyzet a mezes csávóval? beszéltél már vele?


Hát nekem csak L-es van, akiket meg ismerek, azok min M-essel nyomulnak. Miért nem nõttél nagyobbra?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#856
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap kimentem egy átmozgató hetvenesre. Hát, már megint meg akartam fõni. Ilyenkor nem mozog úgy a láb, mint szeretném. Ilyen nem is sokszor fordul velem elõ: hátbavágtak a keresztezõdésnél. A magányos Trekes srác köszönt rám, majd leestem a biciklirõl. Kérdeztem tõle meddig megy,
mondta Ladánybene zégéig.
Megkérdeztem vele mehetek-e addig, igent mondott.
Onnantól 38-40 körül tépetett a kavargó szélben. Viszont sem a vezetést nem fogadta el, sem azt, hogy visszaforduljak vele és forogjunk. Azt mondta, abban nincs semmi élvezet. Így megköszöntem a fuvart és egyedül folytattam. Hát, eléggé lightos tekeré lett, de úgy voltam vele, hogy így talán nem lesz olyan látványos végem, mint idáig volt ilyen melegben. Annyira nem is lett, bár mondjuk az a 34 körüli átlag nem egy hû de nagy teljesítmény. Csak sajnos a 70 kilóméter alatt kevesebb, mint 1 kulacs vizet ittam úgy, hogy még a fejemre is locsoltam belõle. Egyszerûen a meleg vizet már nem tudom meginni.
Mindegy, egy tekerésnek jó volt. Ez a srác meg brutál erõs!!!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#857
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Te johny nem összekeverni a rögzítõsínt a tenyérellenállással:)

#858
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Hahó mindenki!

Jövõhéten lesz pesten egy kisebb fotózgatás, és én leszek az egyik szereplõje, ilyen feszítõs outis kép lesz. Namost az a helyzet hogy a Merida mez helyett sokkalinkább feszítenék a KES-es mezben, úgyhogy ha valaki tudna kölcsönadni S-es mez-gatya kombót 1 hétre, akkor azt nagyon megköszönném :)

Apropó: johhny, tudom hogy most kisebb bajod is nagyobb ennél, de mi a helyzet a mezes csávóval? beszéltél már vele?

#859
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Ááááá nem akartam panaszkodni!
A Tege szerdán gipszelte - volna.
Kikunyiztam a sínes rögzítõt: cserébe kétnaponta megnézi.
A bicajos úton kész tortúra volt kijutni. Nem tudok rátámaszkodni, fékezni, váltani. Könyökölni úgy, ha ráteszem a zúzódott sebes könyökömre és nem fogom az idõfutamkormányt...
Amiíg jó az út még csak-csak. Beállítom otthon a fogaskereket osztakkó azzal tolom végig.
De egy vasúti átjáró is óriási kihívás.
A ladánybene tatárszentgyörgy szakasz nekem az észak pokla!!!!!!! Az oda vissza 10 km-en vonyítottam hangosan, a kutyák ijedten bújtak vissza a vackukba. Inni sem tudok, ez késõbb kiderült, ugyanis a jobb kezemet nem tudom használni...
Mindegy egy szónak is száz a vége: 70 km-tõl majd eltört a fogsorom úgy vicsorogtam sajnos nem a tempótól.
Viszont cserébe a csuklóm kurvára bedagadt estére. Mivel ultrásnak tartom magam (nagykééééépppppûûûûû) ezért advil ultrát vacsoráztam.
Nem adom fel.
Az úszás az már nagyon betyár: múlt héten úsztam 16'40"-es ezret, most 35'-est csináltam. A nyugdíjas törzsvendégek mint a motorcsónak húztak el mellettem. Így nagyon nagy kihívás lesz az a 11,4 km.
A futás talán a legkönnyebb: mereven tartva a karom akkor csak lüktet, ez elviselhetõ. Az izzadtság (sós) közben kezeli a sebeket...
Az octenisept egy csodaszer! Ezt használtuk a mûtõben is a sebek takarítására, láthatóan gyógyítja a nyomokat.
Okosan ez sokat javulhat még két hét alatt.
Köszi az érdeklõdést!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#860
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hallom Johny, küzdesz a sors ellen. 100 kili törött karral... Legalább megy?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: