Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#821
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
na most már én is ismerem a ladánybenei utat :)

#822
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hm... de jó is lenne egy 705 ;) ... vagy egy Sigma ROX 9.0 .....

#823
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
A felsõ az enyém. A pánt patentja rajta maradt a konnektor patentján, kiszakította a pántból, majd amikor késsel megpróbálnám leszedni róla, vagy tíz darabra hullott. Ez van. Akkor már rendelem is a pántot. Elsõre azt hittem vehetek komplettem új órát, nem igazán lenne anyagi keretem, egy RS800CX BIKE-ra, vagy egy GARMIN EDGE 705 CAD- ra. Köszönöm a segítséget.

#824
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

...A régi övet már nem gyártják...

csak nekem van egy ilyen pántom még ;)

#825
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Üdv!
Kellene egy kis segítség ugyanis polar s720 -as órám melkaspántja máig bírta a kiképzést, szó szerint megette a rozsda, akarom mondani a só, és most nem igazán tudom, hogy milyet kell venni hozzá mi kompatibilis mivel. Igazából a középsõ része a konnektor az jó csak maga a pánt a rossz annak a két patentos vége adta meg magát.


Szia Gyuluc!

Nekem úgy másfél hónapja volt ugyanez a problémám. Ha textil öved van (tehát nem ez a nagy bumszli gumis), akkor a Wearlink+ lesz a te választásod. A régi övet már nem gyártják. Ha csak a pántot veszed, úgy 4500 Ft-ot kérnek el érte. Csak majd vigyázni kell vele, mert az a vékony kis mûbõr hurok, amibe a fémkapocs belemegy, meg szokta adni magát. Szóval nem tépni! :)

POLAR WearLink+ | Kieg
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#826
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ilyen: Feltöltött kép
vagy
ilyen: Feltöltött kép

#827
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Üdv!
Kellene egy kis segítség ugyanis polar s720 -as órám melkaspántja máig bírta a kiképzést, szó szerint megette a rozsda, akarom mondani a só, és most nem igazán tudom, hogy milyet kell venni hozzá mi kompatibilis mivel. Igazából a középsõ része a konnektor az jó csak maga a pánt a rossz annak a két patentos vége adta meg magát.

#828
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Olvasgattam a topicot, most jobb lesz rá az idõ, mint szívásvárad marcikor lett volna. :D

Az biztos! Akkor ugyanis Varbó amiben akkor gondolkodtunk konkrétan megközelíthetetlen volt autóval.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#829
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Már kb. fél éve variálunk az idõponttal, aztán ez lett.
Sajna marha nehéz olyan idõpontot találni ami legalább bringás rendezvényt nem üt.


Olvasgattam a topicot, most jobb lesz rá az idõ, mint szívásvárad marcikor lett volna. :D

#830
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát ja... kb a hétfõ reggel :D

#831
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Már kb. fél éve variálunk az idõponttal, aztán ez lett.
Sajna marha nehéz olyan idõpontot találni ami legalább bringás rendezvényt nem üt.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#832
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
pláne hogy 8. án én ingyen megyek röpnapozni ;)
Tufo gumikat feltettem, meg az új 5700as Fékkarváltót.. holnap letesztelem..;O

#833
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Úgy néz ki aug. 6-8 lesz végre egy fórumtali Bükkszenten, van kedve valakinek?


Nem a legjobb idõzítés, repülõnap is akkor lesz, ami nem kis tömeget szokott kicsalni. :) Én is azt választom, egy héttel korábban meg bükk maraton.

#834
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Úgy néz ki aug. 6-8 lesz végre egy fórumtali Bükkszenten, van kedve valakinek?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#835
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Én péntek szombat - fürdõztem..
Vasárnap haverral tekertünk egyet. Õ ment tour-t nézni úgyhogy neki 110 lett én elmentem még Egom-ba így 140 lett.. Kis szél fújt de nem volt meleg (elõttünk eset az esõ így mászásnál annyira párás volt az idõ hogy ömlött rólam a víz...)


Hehe! Pedig a te alkatodnál még a verejtékcsepp is nagy szó ám! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#836
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Én péntek szombat - fürdõztem..
Vasárnap haverral tekertünk egyet. Õ ment tour-t nézni úgyhogy neki 110 lett én elmentem még Egom-ba így 140 lett.. Kis szél fújt de nem volt meleg (elõttünk eset az esõ így mászásnál annyira párás volt az idõ hogy ömlött rólam a víz...)

#837
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Végülis 19-re lapot húztam: a pénteki fél kettes 70 kili túlélése után szombaton egy 150 kilire indultunk Johnyval. 8 körül indultunk, úgyhogy dél után érkeztünk. Már reggel érzõdött, hogy jó meleg fülledt idõnk lesz. Azért tartottuk magunkat becsülettel, de ahogy a 100-on átfordult a számláló, kegyetlenül elkezdett égni a talpam. Nem bírja a meleget. Szerencsére Kunadacs elõtt voltunik már addigra, így betértünk a horgásztóhoz és frissítettük magunkat. Aztán hol máshol, mint az utolsó 10 kilóméteren elkapott minket egy kóbor esõ. Arra jó volt, hogy összeganézzam magam.
Este amolyan kis hólyag félék lettek a talpaiman, mintha megégett volna, vagy ilyesmi. Jó lett volna a tekerés, de ilyen hõségben csak kúttól kútig lehet közlekedni. Emléxem, megálltunk Szabadszálláson, bementünk egy boltba, és rögtön 3 liter ásványvíz tûnt el bennünk, meg a kulacsokban.
Asszem ilyen idõben nehéz folyamatos tekerésrõl beszélni, mert szinte óránként kell megállni frissíteni.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#838
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sasi bazz!

Droid vagy!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#839
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Hát akinek van rá ideje :D ... 3hete 6-ig dolgozom.. örültem hogy múlt hétvégén tudtam menni egy röpkét...

Sajna nagyon kákabelû vagyok így én 10x annyi folyadékkal üzemelek ...

#840
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nincs is meleg :)

Vasárnap reggel indítottam el a napi km számlálót, azóta mentem 745 km-t. Galyatetõ, Kékestetõ, Dobogókõ...
Inni, inni és inni...