Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3361
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
2 nap

#3362
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja, urak!

Egyenlõre elvesztettünk egy tagot az Elsõ sorból. Bács Feci egy darabig nem indul a keróversenyeken. Leégett a házuk. A Biondoból csak a karbon villa maradt. A többi szó szerint elpárolgott... :miotacz:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3363
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
De gondolom 2 nap alatt a 160 kili.

Duzmi! Ez a verseny nem tavaly került megrendezésre? Mostani dátummal csak terpmaratont látok. Az is lehet, hogy az gyalogtúra.
Azért megmondom õszintén, én Mátrában gondolkoznék már. Szépen urasan felcammogni a Kékesre... :gwizd:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3364
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Nem hiszek az altatásnak, 84 kili 30-as átlaggal és százharmincakárhányas átlagpulzussal nem rossz kondira vall. Távmegduplázás...az 160 kili?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3365
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Valóban, a pulzusmérõ nem használható víz alatt (legalábbiz AZ), mert nem vízálló. A polar viszont az. De hogy érdemes-e használni a vízben, ezt csak a békaember tudja megmondani. A Geri.
Tom, felmerült reggel a Josshuával folytatott rövid sportszakmai csúcsértekezlet során, hogy a hétvége valamelyik napján elmehetnénk a hegyekbe, ha Prospero is úgy akarná. Ti edzenétek, én meg összeszedném a kulacsokat.
Kedden a magam részérõl fél négy körül kimennék aszfaltra, asssssszem úgy ketten lennénk, mert a Geri 15.45 körül indulna, de úgyis utolér.:aniolek_n

nem tudok elszakadni hétvégén , itthon tekergek , próbálok rendesen ülni mert még az sem megy , szombat-vasárnap lehet megduplázom az eddigi km-t!

#3366
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Sac a formánk is elég sík,azért van ott egykét púp:)

#3367
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
jóvanna, csak viccbõl írtam a víz alatti pulzusmérést...
mellesleg, HA minden jól megy, hétvégére a fiam gépe is megérkezik, úgyhogy szerintem egy harmincast mindenképp megyek vele is.
talán nem lenne butaság mindkettõnknek megcsinálni a CMT pályatesztet. hogy ne csak a vakvilágba tekerjünk. át is olvasom a vonatkozó fejezetet.

#3368
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
értelmetlen a víz alatt használni pulzusmérõt.. mert az izmod elöbb fárad el mint hogy savasodhatnál :D

mellesleg a vízszintes testhelyzet minimalizálja a szív munkáját... elég ha egy hossz után rátapacc a nyaki ütõeredre és egy 10 est leszámolsz bõven elég ha naon kíváncsi vagy...

duzmi mellesleg 85km 300m az teljesen sík :D max ha beleszámolod a felüljárókat 8)

#3369
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Mekkora hegyekre gondoltatok,vagy esetleg dombok pl:http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=1346

#3370
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Valóban, a pulzusmérõ nem használható víz alatt (legalábbiz AZ), mert nem vízálló. A polar viszont az. De hogy érdemes-e használni a vízben, ezt csak a békaember tudja megmondani. A Geri.
Tom, felmerült reggel a Josshuával folytatott rövid sportszakmai csúcsértekezlet során, hogy a hétvége valamelyik napján elmehetnénk a hegyekbe, ha Prospero is úgy akarná. Ti edzenétek, én meg összeszedném a kulacsokat.
Kedden a magam részérõl fél négy körül kimennék aszfaltra, asssssszem úgy ketten lennénk, mert a Geri 15.45 körül indulna, de úgyis utolér.:aniolek_n
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3371
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nem igazán használható a Pulzusmérõ víz alatt...

jaja lehetne már jó idõ megdöglök már a medencébe 8) élõ vízbe akarok úszni ;) ja és ugye bringázni ez az alig 200km még nem valami dizájn idénre.. máskor 1-2 nap alatt van ennyi mostmeg 2 hónap

#3372
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

szerintem a mi szintünköm a legfontosabb : ki mennyit tud menni , ezért ahogy engedi az idõ én megyek kifele hajnaban is , ha idén összejönne a 8000 km akkor elégedett lennék

kicsit kapkodtam bocs az elírások miatt

#3373
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Heeeeeej, ha egyszer ilyen keringésem lehetne...de csak ez van, ez a 169-es :(

szerintem a mi szintünköm a legfontosabb : ki mennyit tud menni , ezért ahogy engedi az idõ én megyek kifele hajnaban is , ha idén összejönne a 8000 km akkor elégedett lennék

#3374
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hehe! Peak... Ez jó! Hajrá-hajrá Balázs, mert átlag mezõny-Balázs 2:0! De még semmi sincs veszve! Pláne, ha toltad a fallabdát, meg a tollast is.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3375
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
hja, geri, olvadozik... de hidd el, a kistündér tud felhajtani síelõs helyeket áprilisig :D inkább a ZH-kban bízom, de pszt...
egyébként nekiálltam az alapozásnak az usziban is: úsztam 1000m-t
100 bemelegítés, 300 tempo, 100 peak, 300 tempo, 100 peak, 100 levezetés.
el imb, a pulzusmérõd nem vízálló véletlenül? mert akkor úszás közben is használnám :wallbange

#3376
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Heeeeeej, ha egyszer ilyen keringésem lehetne...de csak ez van, ez a 169-es :(
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3377
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nem rossz... Csak te fogod csinálni a szponzorszökést az apátságnál!

ja , miután megkaptam az elsõ körömet

#3378
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nem rossz... Csak te fogod csinálni a szponzorszökést az apátságnál!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3379
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

..én pedig majd az armstrongi 169-es pulzusátlaggal, amit produkáltam a hétvégén, megrángatom a sort! :gwizd:
Tomek! Edzéseredmények?

kb.30as átlag , 84 km , 136átlagp.,

#3380
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
..én pedig majd az armstrongi 169-es pulzusátlaggal, amit produkáltam a hétvégén, megrángatom a sort! :gwizd:
Tomek! Edzéseredmények?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."