Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2281
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Idén még egy km-t sem mentem rendes edzés képében, csak erre arra járkáltam, futópadon futottam, meg konditeremben lábaztam. mocsok idõ. pfujj. legyen már száraz minden!!!!

#2282
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Helló mindenki!

Kezdünk jól állni pénzügyileg.Most úgy 10 ember pénze van itt, de a többiek is mozgolódnak... Remélem jövõ hétre meglesz az összes és akkor utána indulhatok is. Ahogy számoltam kb 20 darabnál fogunk megállni. Az azért elsõre nem olyan rossz. Remélem a mezek/gatyák minõsége is olyan lesz, hogy nem leszünk elégedetlenek. Írok is a gyártónak, hogy hamarosan akcijó! :peace:

U.I.: Gyuluc, megkaptam a pénzt!

Akikre várok:

- Sáfi Boss
- Vaczuli Kori és Tündi
- Gerhát kolléga
- Szabó família
- Endre bácsi
- Fecóka
- Gesztes Bazsi és bandája

A többiektõl elvileg megkaptam.

Holnap délelõtt, ha nem esik, egy 2-3 órás alacsony pulzusos tekerés?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2283
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
gyûlik, gyûlik :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2284
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Üdv!
Gergõ, leadtam a pénzt az uszodában, egy borítékban.

#2285
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Duzmi is leszámolta az 50 pénzt, Tomek, Kori és Jani a hétre ígérték. Gyerünk emberek, közeleg a január vége!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2286
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Ejgen...remélem, hogy nem csak a jelentkezésnél voltunk ennyire lelkesek :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2287
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jójó, a többiek is hozzák, mert addig nem mozdulok, még el nem érjük a legalább 15-ös darabszámot!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2288
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Bizony, jó mondja a tesó a frankót! Úgy terveztem, hogy még január vége felé kimegyek és leadom a rendelést. 21 nap a legyártás, szóval akkor márciusra lenne meg.

a Kori és én a köv. hét elején viszem

#2289
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Ricardo Ricco játék... (anti-dopping hihi)


http://www.mtbireland.com/bikepure.htm


Hehe, jobb lett volna, ha a fecskendõkkel kellene eltalálni. :rocketman
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2290
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Ricardo Ricco játék... (anti-dopping hihi)


http://www.mtbireland.com/bikepure.htm
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2291
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Más:

Hétvégén, ha ilyen zord továbbra is az idõ, országút helyett montizni kéne a földutakon egy jót. Jelezzen akit érdekel, mert akkor szervezetten is mehetnénk. Feltételezem, hogy -2, -3 foknál nem lesz hidegebb. Kamásli, vagy valami meleg kiegészítõ mindenképpen kell!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2292
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Bizony, jó mondja a tesó a frankót! Úgy terveztem, hogy még január vége felé kimegyek és leadom a rendelést. 21 nap a legyártás, szóval akkor márciusra lenne meg.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2293
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Hellow Sporttársak!

Hadd biztassam (agitáljam) a K.E.S. tagjait, hogy gyorsan-gyorsan fizessék be az ejrót, adják le a mezméreteket, hogy Josh sporttársunk idõben el tudja kezdeni intézni a mezeket, hogy szezonra készen legyenek, és ne csússzúnk el vele rútul, mint tavaly (mint a vaj...)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#2294
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Skacok!

Itt az új év, megkezdõdik a kilóméterek gyûjtése. Sajnos ilyen hidegben nem egészséges a kinti tekergés, így marad egyenlõre a görgõ...
Hétvégén Johnyval megcsináltunk egy 2 órás programot, aminek az alcíme a "Have Mercy" (irgalomért esdekelve) volt. Hááááát, nem mondom. Mondjuk tényleg jó változatos, így a 2 óra szépen el is telik, viszont van egy olyan rész benne, amit ha megycsinál az ember, utána már nem érzi annyira magában az erõt. Kicsit meglihegõsödtünk, de tök jól esett. Arra gondoltunk, hogy ha másoknak is van görgõje és nem szeretne egyedül szenvedni, összejöhetnénk egy semleges helyen, betolnánk a kerókat-görgõket és tekerhetnénk kifulladásig. Ez majdnem spinning, csak nincs hangos zene és sportágspecifikusabb. Ha valakit érdekel, szóljon!

Más:

Jövõ héttõl elkezdem begyûjteni a mezpénzt, úgyhogy akit érdekel, vagy tud olyanról, hogy érdekli, annak üzenem, hogy vagy a melóhelyemre hozzák a pénzt (Kecskeméti Fõsuli, Izsáki út 10. (GAMF)), vagy az usziban a pénztárba leadják a nevemre. Írjatok rá nevet, méretet, illetve, hogy milyen név legyen a mezen. A méretre még visszatérünk, mert szeretnék elmenni a gyártóhoz és felpróbálni egy mintát, hogy lássam melyik mekkora.

Szóval mozduljunk emberek, nehogy elmenjen a vonat az Elsõ Sor mellett!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2295
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Én egészséget , rengeteg hátszelet és kitartást kívánok mindenkinek!

#2296
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Én is kívánok mindenkinek edzésekben, versenyekben, és minél jobb eredményekben gazdag boldog új évet!:ok:
Találkozunk 2009-ben.:papa:

#2297
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Kedves sporttársak!

Akivel találkozok a Szilveszteri futáson, annak szóban, a többieknek itt:

Kívánok kilóméterekben és KES-ben gazdag új évet mindenkinek! Kívánom, hogy hozzunk össze egy 40-es átlagú Tour de Örkényt! És persze, hogy együtt feszíthessünk a frankó mezünkben!

Gesztes Balázs idõközben Budára költözött, de biztosított afelõl, hogy továbbra is KES tag maradt. Most a János hegy lábánál lakik és VOmax-ra gyúr.

Tehát HAJRÁ-HAJRÁ, forduljunk rá a következõ körre (évre) !

BUÉK! :impreziar
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2298
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Emberek, aki nem olvasta az üzifalat gyakran, annak elmondom, eltiltottak a bringázástól.
Sajnálom, pedig tekertem volna veletek szívesen!


Rossz gyerek voltál, vagy egészségügyi problémák miatt?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2299
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Emberek, aki nem olvasta az üzifalat gyakran, annak elmondom, eltiltottak a bringázástól.
Sajnálom, pedig tekertem volna veletek szívesen!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2300
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, ilyen idõben nem vitt rá a lélek, hogy kimenjek aszfaltra. A pincében nyomtam egy óra szabad görgõt. Hát, vártam már, hogy leszáljak róla. Kicsit megviselt. Eléggé harmatos vagyok, de küzdök,mint a papírtigris!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: