Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#2261
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
most én túrázok meg terepfutok amíg van SÁÁÁÁR 8) mondjuk azt se tudom megvan e még a bringám a sufniban 8) de lassan jön a szezon .. már várnak a hegyek!

#2262
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
No, emberek! Hétvégén kéne végre egy tekerést eszközölni. Tessék lefújni a port a drótszamarakról és irány az aszfalt! Ha jó idõ van, bármely napra nyitott vagyok. Jó lenne hosszabbat tekerni, ha valaki mégis csak a röviddel kezdené, úgy intézzük, hogy leágazhasson.

Hajrá-hajrá!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2263
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Az a díj jó helyre került...:bananadan:bananadan
GRANULÁLOK!:clap:

gratulálok!

#2264
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Az a díj jó helyre került...:bananadan:bananadan
GRANULÁLOK!:clap:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#2265
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Apropo:

Imby koma a hétvégén megkapta Kecskemét város legjobb sportmédia gurujának szánt Sport Nívó Díjat! Hatalmas grat! :clap::clap::clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2266
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
megvagyok betegvoltam most gyógyulok... edzek.. crossfutok ciclovazamat meg szállítás közbe eltörték így skippelve lett a dolog ezévre most hajkurászok tovább Váltószetet/SramRed, DA7900, Record/ ha valaki tud értelmes áron... (<300)

#2267
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Más:

Már huszonpáran befizettük a mezpénzt. Még Vaczuli Korira várok és Fecókára. Utána mehet a menet...

gazdag vagy Geri , itt a lehetõség :)

#2268
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Más:

Már huszonpáran befizettük a mezpénzt. Még Vaczuli Korira várok és Fecókára. Utána mehet a menet...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2269
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Gondolom dolgozik Sac koma keményen. Az élet nem habostorta a seregben. :rocketman

Hétvégén beijedtem. Gyöngyösön voltam vasárnap, de fent hó volt... nem mentem tekerni. MA viszont 3/4 4-kor megyek egy ízi 30kilóméterre. Ha valaki unatkozna épp akkor, hát rajta...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2270
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Dani, mi lett veled, meglátogassalak? Átugrok hozzád traktorgumival, ha kell. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#2271
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Miért lenne necces? Gyors pörgetéssel ki kell hajtani a savat a lábból... :chin:


Nna végülis tekertem egy 50-60km-t kényelmes 27-28as tempóban :)

#2272
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A magyar bajnok is indul,az összes futam élõben itt:http://www.sporza.be...n/veldrijden_wk

#2273
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

tudja vki hol lehet megnezni a crossvb-t?

a válasz:vasárnap 15óra eurosport

#2274
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
tudja vki hol lehet megnezni a crossvb-t?

#2275
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Közben meg is fontoltam hogy nem lesz jó az a 30-as tempó, mert pénteken lábazni fogok konditeremben, és az után necces :D


Miért lenne necces? Gyors pörgetéssel ki kell hajtani a savat a lábból... :chin:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2276
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Király lenne, de sajna nem vagyok Kecskeméten. Jó esetben Mátrázok egy óvatosat. Remélem azért valaki közülünk majd csatlakozik, ha más nem, hát Duzmi, õ úgyis kerekegyházi.

Ennek ellenére azt mondom, mindig írj, ha menni akarsz, ki tudja, hogy éppen ki ér rá...


Közben meg is fontoltam hogy nem lesz jó az a 30-as tempó, mert pénteken lábazni fogok konditeremben, és az után necces :D

#2277
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát most ugyan kécskén leszek de nem önszántamból :( ágyba lettem kényszerítve... veszélyes hely ez a BPtömegközlekedés...

#2278
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Valaki szombaton egy Kecskemét-Méntelek-Kerekegyháza-Hetény-Kecskemét körre? 30-as tempó, kerekegyházán egy csokiszeletnyi pihenõ. Nos, valaki?

Szerk.: Természetesen amennyiben nem fog esni az esõ...


Király lenne, de sajna nem vagyok Kecskeméten. Jó esetben Mátrázok egy óvatosat. Remélem azért valaki közülünk majd csatlakozik, ha más nem, hát Duzmi, õ úgyis kerekegyházi.

Ennek ellenére azt mondom, mindig írj, ha menni akarsz, ki tudja, hogy éppen ki ér rá...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2279
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Valaki szombaton egy Kecskemét-Méntelek-Kerekegyháza-Hetény-Kecskemét körre? 30-as tempó, kerekegyházán egy csokiszeletnyi pihenõ. Nos, valaki?

Szerk.: Természetesen amennyiben nem fog esni az esõ...

#2280
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Szombaton végre sikerült menni egy rendesebb távot, megjártuk Tour de Örkényt. Endre bácsival mentem, szerencsére pár rászólás után rátapadtunk a 31-32-re. Az idõjárás fintora, hogy vizes aszfalton indultunk (nekem nincs sárvédõm), és majdnem csontszáraz úton fejeztük be a tekerést. Mire hazaértem, kisütött a nap. :wtf: Ennek ellenére már nagyon hiányzott ez a mozgás. Picivel jobb, mint a görgõ.

Más:

Írtam a szlovák fickónak mez ügyben, itt a válasz. Nagyon normálisnak tûnik a hozzáállása.

Íme:

Koszonom a erdeklodest, varom a hivast, proba meretek el lesznek keszitve, a tobi valasz lent vanak piros irasal.

Koszonom VASAS





Szia Vasas!

Múlt év végén beszéltünk róla, hogy szeretnénk rövidujjú mezt és rövid
kantáros nadrágot csináltatni Veled. Úgy 20 emberrõl van szó. Hamarosan összegyûlik a pénz is,
úgyhogy úgy gondoltam személyesen vinném majd el Neked az elõleget és ha
lehetõség van rá, felpróbálnék egy mezt, meg nadrágot, hogy a
méreteket tisztázni tudjam a többiekkel.

Pár kérdésem lenne:

- Mit lehet tudni a ruha anyagáról? Rendszeres használat mellett is
tartós lesz? Anyagokat hoszu eveken at probajuk es hasznalunk – mindeg van valasztasra nehany lehetoseg, de a legocsob anyag is nagyon sokat kibir es meg lesinek vele elegedve
- Van két ember, aki a neve mellett még egy hotel nevét is szeretné a
mez hátára iratni. Ez is belefér az árba? IGEN nem les zevel gond
- Van egy olyan érdeklõdõ is, aki egbe ruhát szeretne, tehát a mez és
a nadrág egy anyag, nem külön-külön. Amolyan idõfutamruha. Viszont õ
csak egy, max két ember lenne. Ezt legyártani többletköltség? Mármint
az 50 Euro erre kevés? Csinajuk oj egybe ruhat – palya ruhat – ugy lesz megnyomva mind a mez, jo anyagbol es kozonseges netetel ki kene joni 50 eurobol.

Elõre is köszönöm a választ!

:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: