Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1761
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Jut eszembe; korábban valaki kíváncsi volt a Nike félmaraton idõpontjára is. Az vasárnapra, tehát szeptember 6-ra lett kiírva.

http://futocenter.hu/felmaraton/

Hajrá!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1762
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Sporttársak!

Több dátum is elhangzott már az idei Mátra-kör kiírásával kapcsolatban.
A velo szerint ez a végleges:

http://www.velo.hu/index.php?kod=2839&datum=2009-09&modul=versenynaptar&katkod=10

...tehát szeptember 5-e, szombat.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1763
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Az a hely már foglalt nekem!:cheers:



Héjj, Dzsoni!

Õszintén gratulálok a szombati teljesítményhez. Tudom, min mentél keresztül, így ugyanakkora riszpekt, mint a Dupláért! Azt hittem, futni már nem mész ki.

Szóval nagy tanulság volt nekem mindenképpen, nagyon szimpatikusan versenyeztél!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#1764
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Én a Bélai Nikolettel szoktam találkozni Visegrádon.. de múlthéten naon felmérgeltem magam a köröcskémen(Bp-Szentendre-Pap rét-Visegrád-Pilismarót-Dobogókõ-Pomáz-Bp 125km)
Visegrádon kútnál akarok tölteni friss vizet a kullancsba, lenézek hát 1. kerék full lapos..
fain letolom a partra hogy mégis valami látványos helyen javítsak
(az olvadt aszfaltban állt egy 2-3mm tûhegyes es üvegszilánk ami egy mikronnyi lyukat szúrt a belsõbe a le eresztés ütemét nézve már lehet több kilóméter óta hoztam)

..... megvolt 7Barra feltoltam kínkeservesen és megyek tovább ... már be is értem Budára... kikerülgettem a sziget fesztivál kordonjait és neki is leselkedtem az utolsó emelkedõnek(Árpád híd) amikor is megcsúszik alattam a kerék... ez mivolt... megint rálépek a pedállra erre a másik irányba sodródik ki...
na defekt most a hátsó ( a sziget mellett a hirdetõtáblák meg miegymáshoz használt tûzõgép betét szára ált benne durván félcentis szirszar)
ugye én 1 pótgumit viszek magammal.. úgyhogy telefon bnõnek szaladjon már ki egy gumival.. gyors renováció... ezt már csak 5,5barra toltam.. de fú de felidegesítettem magam... 1 éve nem volt defektem most meg 2 hét alatt 3 is

és UI Grat Johninak a kitartásért Wellnes Ironman megvolt..

#1765
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ahogy nézem a fradi honlapját, Szuromi Bence lehtett aki szembejött velem. Akkor végülis "elengedhettem"... :cry:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1766
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hétvégén megint Mátrázás volt. Kísérleti napot tartottam. Találtam a térképen egy kis erdei utat Markazról Recskre. Ez jó kis kiegészítés lehetne a szokásos körömhöz, így izgatottan vágtam neki az útnak. Markazon kiderült, hogy nem abból az utcából vezet fel az út, amit a térkép mutat, így útbaigazítást kértem. Igazából ahányan laknak Markazon, mindenki másfelé tudja ezt az utat, ergo, senki nem járt még arra. Gyanús, naggyon gyanús...
Aztán harmadjára megtaláltam. Talán Horvátországhoz lehetne hasonlítani. Egy keskeny aszfaltút tekereg a kopár hegyoldalban, lent a markazi tó...
...az idillnek egy kilóméter után vége is, onnantól úgy fel van törve az út, mintha vasúti töltésen menne az ember. Nagy mérgesen visszagurulok, lhatározom, hogy hátulról felmegyek Mátraházára, onnan meg visszafelé megcsinálom a köröcskémet. Már amikor Füredre tekertem fel, éreztem, hogy nem az igazi. Amég keresgéltem, nemigazán figyeltem a frissítésre. a 30 fokban ez hamar visszaüt. Mindegy, nem állunk meg! Felmentem Mátraházára, közben egy-két keróst megelõzök, "kitartás!", majd megyek tovább. Mátrházánál úgy döntök nem eröltetem ma a Kékest, idõ szûkében is vagyok. Továbbmentem Galyának. Felkapaszkodok. Végre jöhet a jól megérdemelt gurulás (majd 25 kilóméter). 4-5 kilire lehettem Galyától, amikor szemben látom, hogy mászik felfelé egy fradis bringás magában. Nagyon elcsigázott feje volt, gondoltam üsse kavics, szóval tartom. Visszafordultam, "alig teker", mindjárt jól kifaggatom! Nos, kábé akkor láttam utoljára. Na jó nem, Bagolyírtáson még épp láttam eltûnni a távolban. Ekkor naggyon-nagyon elszégyeltem magam. Mit is akarok én a "nagymenõkkel"? Gyorsan átvillant az agyamon, ha ez így teker, a külföldi nagyágyúk hogy mehetnek?! Kissé elcsigázottan küsztam tovább. Mire mátraházára értem, épp elcsíptem, amint a parkolóból gurul ki és ugrik neki a Kékesnek. Hát igen. Van hova fejlõdni. Nyilvánvaló, hogy Pestrõl tekert idáig és így is keresztbe lenyel. a lefelét még megpróbáltam megtolni, aztán lent már annyira kész voltam, hogy a kiindulási helyre már csak komoly erõfeszítések árán jutottam. Meg is álltam egy szõlõföldön kicsit frissíteni. Tulajdonképpen semmi nem jött össze, amit szerettem volna, de azért a 100 kili bõven összejött és derekasan kiszáradtam. Legközelebb jobban oda kell figyelni...

Markaz-Recsk utat csak montisoknak ajánlom! Úgy biztosan szép!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1767
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Kécskén 20-án lesz egy rövid országúti verseny átruccanhatnánk.
Kiírás:http://www.zoldgomb....oc/1134-hun.doc


Jó lett volna a "helyiek" rendezvényét kicsit felturbózni, de sajna aznap utazok megint külhonba. :mad: Aki tud, menjen, lássák már, hogy Bács-Kiskunban van kerékpáros élet!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1768
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hááát...
3. dolgot mondhatok nektek...
1. nem lesznek sokan
2. éremesélyes bárki aki elindul
3. én nem leszek ott az tuti (dogoztam elehet a ZG-nek és én nem szeretem az Ujj Zolis szervezést de a lánya jól néz ki :D)

#1769
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Kécskén 20-án lesz egy rövid országúti verseny átruccanhatnánk.
Kiírás:http://www.zoldgomb....oc/1134-hun.doc

#1770
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
üdv mindenkinek Londonból :)

#1771
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na jó-jó... ...elbambultál. Majd most! Hátha az útvonal is jelölve lesz. ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1772
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
tavaly ott volt az hogy a hülyék miatt elmentem vagy 1,5 km rossz irányba mert hátul élveztem a szelet ;) mire visszafordultam már a Geriék csapatába csapódtam bele... na ott már aztán feltámasztottam és "felgurultam" ;) meg is vert a Joshi (a béna ... ott is én lettem a sereghajtó)

#1773
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Majd Abasártól Mátrafüreden a meredek utcán a célnál:D Nézzük ki, hogyan helyezkedik

#1774
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
azé megnézném az emberek fejét amikor trackstanding-elünk a sor végén :D

#1775
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
na bakker komoly versen lesz itt a végén:D

#1776
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Az a hely már foglalt nekem!:cheers:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1777
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
sereghajtó én vagyok ;)

#1778
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jöjjenek csak minél többen! Nemes küzdelemben szeretnék utolsó utáni lenni!
:P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1779
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Az nem a zipp-kerék volt, TE! A TÜDÕM vazze!:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1780
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Marha jó.. Mondjuk remélem a P-nívó rosszul tudja, és nem is jönnek:D:D