Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1801
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Gerikém
mi már régóta tudjuk , hogy nem a remény , hanem a humor hal meg utolsónak ! lesz az kisebb is ...


Most jut eszembe!

Régen, mikor hoztam el tõled az újságokat, volt egy kormány és egy stucni is a csomagtartódban, mesélted hogy átszerelted egyeneskormányosra a bringád. Ha most nem szerelted vissza, és az a kormány fekete, és oversize-os, akkor lehet vevõ lennék rá!

#1802
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Az "Úgysem hinnéd el, ha mondanám" katasztrófa sorozat eheti epizódja:

Mit szépítsem: TÖKÖN CSÍPETT EGY DARÁZS! :no_tak:
Tegnap a szokásos Mátra köröm alatt éppen erszkedtem be egy településre, amikor valami benyilalt ott lent. Hát nem ott pöffeszkedik a cerkámon az a rohadék?! Le is pöcköltem iziben! Még szerencse, hogy nem sok vér volt odalent éppen akkor, mert különben rohanhattam volna haza az asszonyhoz, hogy: "ugye mondtam, hogy nem mindig kicsi és puha?!" Igazából akkor égetett egy kicsit, de most, hogy már eltelt egy nap, úgy viszket, mint állat.
Lehet, hogy akkor és ott ki kellett volna szívatni a mérget? :ubytek:

Gerikém
mi már régóta tudjuk , hogy nem a remény , hanem a humor hal meg utolsónak ! lesz az kisebb is ...
Hiko-mattot adott az élet:)

#1803
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Az "Úgysem hinnéd el, ha mondanám" katasztrófa sorozat eheti epizódja:

Mit szépítsem: TÖKÖN CSÍPETT EGY DARÁZS! :no_tak:
Tegnap a szokásos Mátra köröm alatt éppen erszkedtem be egy településre, amikor valami benyilalt ott lent. Hát nem ott pöffeszkedik a cerkámon az a rohadék?! Le is pöcköltem iziben! Még szerencse, hogy nem sok vér volt odalent éppen akkor, mert különben rohanhattam volna haza az asszonyhoz, hogy: "ugye mondtam, hogy nem mindig kicsi és puha?!" Igazából akkor égetett egy kicsit, de most, hogy már eltelt egy nap, úgy viszket, mint állat.
Lehet, hogy akkor és ott ki kellett volna szívatni a mérget? :ubytek:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1804
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Joshi vártalak Kékes csúcstámadásra... (bár nekem is elötte való nap derült ki hogy megyek) ahozképest hogy még érzem hogy 2 hónapot kihagytam ... gyöngyös-kékes 47 perc az én órám szerint (49-et mértek .. de még nem találtuk ki hogy mikor indították)


Igaz, eléggé puding állapotban vagyok, de szerettem volna elmenni rá. Csak hát külhonban tartózkodtam. Pedig ez mindig jó móka. Az a 47 perc az eléggé izmos idõ ám! Le a kalappal! :prosze:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1805
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Joshi vártalak Kékes csúcstámadásra... (bár nekem is elötte való nap derült ki hogy megyek) ahozképest hogy még érzem hogy 2 hónapot kihagytam ... gyöngyös-kékes 47 perc az én órám szerint (49-et mértek .. de még nem találtuk ki hogy mikor indították)

#1806
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
A legmeredekebb része 16%. Ez már nem piskóta. A Kékesre vezetõ út úgy 10-12%-nál tetõzik. Mátrafüredre meg 5-6%. Jó, hogy megmászod a dombot, mert a rövid meredek emelkedõk nem fognak zavarba hozni. Viszont a hosszú emelkedõ az más stílus. Másképp ülsz, más ritmust tekersz, másképp lélegzel. Párszor szoktunk menni dombozni, meg néha elmegyünk a Bükkbe-Mátrába autóval. Ha érdekel, esetleg velünk jöhetsz...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1807
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
PONTOSAN 40 m magas és 350 m hosszú. Számold ki, habár nem egyenletesen emelkedik, az utolsó két kanyar emberesre sikerült...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1808
mok

mok

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
sziasztok!

ti biztos tudtok nekem segíteni,
hobbi szinten cangázom és természetesen évtizede nézem a tourt, vueltát, girot. látom, ahogy küszködnek a hegyeken - és rettentõen tetszik :) - a kérdésem az emelkedõk meredekségére vonatkozik: tudom, hogy hogy számolják, de viszonyítani nem nagyon tudok. a "szécsényivárosi" vízmû-dombot heti kétszer-háromszor megmászom, nem hosszú, de elég húzós. az oda felvezetõ út milyen hosszú (azt tudom, hogy 49-50 méter magas), tehát hány százalékos?

köszi

#1809
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
keresd meg a vasútálomást...
nagyon tuti .. a föld alatt megy be a vonat :D

és lógj be a Sagrade famili be... ha le van zárva átlépsz a kordonon és gyalog fellehet mászni a toronyba :D (úgyse érted maikor leba**nának) és élvezetesebb mint a 3 órás liftrevárás :D

#1810
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Üdvözlet Barcelonából!
(Tudjátok ide jött be a Tour :D:D:D)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1811
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

DU 5 tõl jó a görgõ a stadionoknál van...


A görgõ nálam, köszöntem. Azért élvezetes volt vele visszasétálni a Széchenyi fürdõig... :D

#1812
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás

Holnap ráérsz? :D (azaz ma, hétfõn) ugyanis most hétfõn meg kedden még pesten melózok...MTA (roosewelt tér...vagy roosevelt?), Széchenyi fürdõ...
Ha valamelyik netán jó lenne, feltétlen írj :)


DU 5 tõl jó a görgõ a stadionoknál van...

#1813
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

enyém itt van pesten :D ha eljösz érte odaadom ;) bár szerintem közelebbit is találsz ;)


Holnap ráérsz? :D (azaz ma, hétfõn) ugyanis most hétfõn meg kedden még pesten melózok...MTA (roosewelt tér...vagy roosevelt?), Széchenyi fürdõ...
Ha valamelyik netán jó lenne, feltétlen írj :)

#1814
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
enyém itt van pesten :D ha eljösz érte odaadom ;) bár szerintem közelebbit is találsz ;)

#1815
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Hmm. Kéne egy gõrgõ két hétre. Nem szabadgörgõ, hanem olyan rendes. Ugyanis mostantól két hétig az lesz a melóm, hogy napi 10órát ülök, és õõõrködök. Na, én inkább a nyeregben lennék. Tud valaki segíteni? :)

#1816
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én is belevágtam a levesbe a fejszét.... Csütörtökön tekertünk a pilisbe egy 90-est pénteken még a pesti esõ elött síkon 45-t aztán szombaton végigmentünk a Turul kupa útvonalán ami 85-km lett... vasárnap meg lenyomtuk a turulkupát ;) szóval a 4 napra a 300km-t becsomagoltam... (Dehát érzõdik hogy 2 hónapja nem tekertem)

#1817
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Szombaton kimentem a keresztezõdéshez csatlakozni a pelotonhoz,
de csak Endrebá jött aszongya mindenki leszakadt,úgyhogy ketten mentünk a sprintre...:)

#1818
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tegnap újra Mátra kör lett a lezárása a hétnek. Volt már megint olyan szél, hogy vallatni lehetett volna vele. Azért végigvergõdtem. Kékesre fel 3 bringást is láttam, akik tolták fel a paripát. Hétvégi bringások, kicsit túlbecsülték magukat.
Úgy 2 óra tekerés után azt vettem észre, mintha gyöngyözne a tricepszem... Jobban megnéztem, már apró hólyagok voltak. Azóta csendben vedlek...
Lefelé belecsaptam a 76 km/h-ba, megelõztem vagy 8 kocsit, igaz, közben az utat is javították.

Hatalmas gratula a zánkai középtáv összes szereplõjénak! Derekasan harcoltak!

Én szerdától két hétig nem vagyok itthon, legalább ti edzzetek!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1819
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
kösz a jókivánságokat , és legyetek résen a présen , jövõre megint vissztérek:)
Hiko-mattot adott az élet:)

#1820
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Kár, természetesen semmi baj:D

Majd tolom egyéni idõfutamba akkor. És legközelebb összehozunk vmit.