Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1721
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Szép kis csapat jött össze tegnap: Johny volt az egyedüli aki vette a fáradtságot. Össze is hoztuk a 35 feletti átlagot. Volt szél pedig...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1722
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Ezt arra érted, hogy az utolsó 6 bejegyzés a tiéd??:cool2:
Lesz ma bringázás, vagy törjem össze magam egyedül?:horse:


Na akkor punnyadt banda! 4-kor találkozunk a körforgalomnál. Egy Tour de Örkény rendel!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1723
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Ezt arra érted, hogy az utolsó 6 bejegyzés a tiéd??:cool2:
Lesz ma bringázás, vagy törjem össze magam egyedül?:horse:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1724
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ó, hogy azt a punnyadós hétszencségit már na! :spioch::snajper:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1725
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Némelyikõtöknek már említettem, hogy Szegeden szokott lenni szezonzáró kritérium verseny, egész elfogadható környezetben, majdnem teljesen biztosított pályán. Tavaly voltam, jó volt a tempó.
Utánanéztem, október 23-án lesz.
Ha valakit érdekel, mehetnénk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1726
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Juhéééjjj!

Vasárnap Johnyval megnézegettük a hátsó váltóm és munkára bírtuk! Tulajdonképpen egy kis centír a hátsókerékbe és üzemképes a keró. Ennek azért örülök...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1727
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Gondolom jókor írok, de 16:30-kor a Tesco körforgalomtól testedzés!!!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1728
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Jó sokan tülekedtetek tegnap a tekerésre! Nem baj, Johnyval elbóklásztunk. Bocsánatot kértem a "téli" bringámtól és befogtam melózni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1729
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

http://baon.hu/bacs-...ringasok-256240
hmmm


Reméljük lesz foganatja...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1730
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
http://baon.hu/bacs-...ringasok-256240
hmmm
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1731
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma, ha minden igaz, kimerészkedek egy gyors tekerésre. Tehát a szokásos 30 kilis köröcske. Akit érdekel, 15:50-kor találkozunk a Tesco körforgalomnál. Ne késsetek! Idõre kell mennem utána...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1732
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Addig is nagy hátszelet, minden KES-esnek, bármi legyen is az :).


KES = Kecskeméti Elsõ Sor
Ez egy alakulat, igazából a helyi és környékbeli bringakedvelõket fogja össze. Majd ha kiérdemled, csináltathatsz te is egyenmezt! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1733
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

szégyelljétek magatokat
1db KES es mezt láttam.. aszem Mészáros Gábor társunk néven ;) ügyesen bekerült az elsõ 100ba ;) sajnos én az erõmûnél eléheztem úgyhogy onnan fakereszt volt begumiztam:(


Az szerintem Gyulai Gabi lehetett. Õ mondta, hogy megy. Sajnálom, hogy nem voltak többen. Gatyába kell már ráznom a bandát! Szerencsére nem tört semmim, úgyhogy ha a kerót is sikerül helyreraknom, kimegyek és kiosztom a lógósokat! :doghouse:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1734
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
szégyelljétek magatokat
1db KES es mezt láttam.. aszem Mészáros Gábor társunk néven ;) ügyesen bekerült az elsõ 100ba ;) sajnos én az erõmûnél eléheztem úgyhogy onnan fakereszt volt begumiztam:(

#1735
qanic

qanic

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts

Tegnap új tagjelölttel ismerkedtem meg. Kovács Ottónak hívják az illetõt, kerózott õ régebben, de pár éves kihagyás után most kezdett el újra. Jövõre végig szeretne menni az amatõr kupa fordulóin, úgyhogy egyel több ember a KES-ben!
Mellesleg jegyzem meg, egy nagyon kellemes fullkarbon FELT bringája van 10-es karbi Recorddal, meg FRM kiegészítõkkel (ahogy Tomek mondaná: feketelovag).
Be kellene vonni a tekerésekbe, hogy flerõsödjön hozzánk aztán már csak a szélárnyékát kell keresni. :P

Vigyázat! Talán most is épp olvassa a fórumot...:D


Ha akkor nem is, de most olvasom.

Ezennel be is mutatkoznék:

Megelõzve mindenféle mendemondát, 34 éves vagyok, ami így leírva elég soknak tûnik, de hol van ez Armstrong 39-éhez képest. :)
3 évet ki kellett hagynom, így 4 hónapja nagy lelkesedéssel kezdtem neki a tekerésnek. Az amatõr kupában szeretnék elindulni, de nem ez az igazi célom. Ez csak felkészülés lenne egy régi álmomra, ami egy tour szakasz teljesítése. Minden évben a profikéval azonos útvonalon rendezik meg, néhány nappal a hivatalos szakasz elõtt. Az egyik évben már közel kerültem hozzá, ráadásul pont az Alpe d'Huez-en volt a verseny, de helyette kénytelen voltam egy kórházi ágyban tölteni az idõm.

A "felerõsödés" még el fog tartani egy ideig, de próbálkozom keményen: Voltam kint tegnap is (kb. 4:30-ra értem ki a Tescohoz, majd a Ladánybene vége táblánál fordultam.) és ma is. Holnap pihi, mert vasárnaptól 1 hétig a Bükkbe teszem át a székhelyem. Addig is nagy hátszelet, minden KES-esnek, bármi legyen is az :).

#1736
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
na joshi ba...eee te vagy a legnagyobb darab :D téged mindig felismerlek;)
na ha jó idõ lesz én ott leszek .. szóval ha egy KES-es mezû emberkére egy csávó kk fekete NATO-s mezben ráköszön az ne dugja a pumpát a küllõi közé ;)

#1737
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Kedves sporttársak!

Sajnos idei elsõ versenyemet újra le kell mondanom. :cry: Tegnap edzés közben sikerült embereset bukni, úgyhogy én és Endre bácsi a hétvégére biztosan kinulláztuk magunkat. Elnézést attól, akivel mentem volna, vagy aki számított volna rám transzport ügyileg. :(

De ez ne rasszon vissza senkit! HAJRÁ K.E.S. !
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1738
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ma 16:00-kor a körforgalomtól indul egy kis országúti szuszogás Örkénynek. Tessék jönni! :cool2:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1739
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

szerintem láttam már Õt. egy 30-50 év közötti, ahogy messzirõl láttam, meló közben.

többiek:
készülök már a Várpalota maratonra, tegnap volt 3 óra terep, megismerkedtem a tihanyi technikás részekkel, nagyon jók, ma meg 4 órát országútiztam :P


Gondolom nagy tempó közben láthattad. :) Igaz nem vette le a szemüvegét, meg a bukót, de én így is huszonéves korosztályba sorolnám. Aztán lehet, hogy épp 30. De nem idõs.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1740
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Mellesleg jegyzem meg, egy nagyon kellemes fullkarbon FELT bringája van 10-es karbi Recorddal, meg FRM kiegészítõkkel (ahogy Tomek mondaná: feketelovag).
Be kellene vonni a tekerésekbe, hogy flerõsödjön hozzánk aztán már csak a szélárnyékát kell keresni. :P

szerintem láttam már Õt. egy 30-50 év közötti, ahogy messzirõl láttam, meló közben.

többiek:
készülök már a Várpalota maratonra, tegnap volt 3 óra terep, megismerkedtem a tihanyi technikás részekkel, nagyon jók, ma meg 4 órát országútiztam :P

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu