Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1481
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts
Létezhet, hogy a tekeréstõl lilul be a combom? Nem mentem sokat, fel voltam öltözve és nem, nem vertem be sehova. Ellenben van egy új vázam :D

#1482
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Kemény...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1483
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

És ilyenkor õrült csapatások vannak? Mert ugye a fullmerev acélvázassal ropogni szokott a csigolyám downhill közben... :no:

Szoktunk nyomni 1-2 nagyobb túrát, ha az idõjárás engedi. Nyugodtan jöhetsz merevvel is, legrosszabb esetben itt-ott tolni kell.
Õrült csapatás éjszaka esélyesebb, néhány bringás videó meg piálás után. Néha egy kis eltévedés és hasonló finomságok. :D

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1484
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Nem sürgõs. A ház le van foglalva, fõ/éj-re fizetünk, úgyhogy nagy baj nem lehet, de azért írunk egy listát hogy nagyjából tudjuk mennyien leszünk.


És ilyenkor õrült csapatások vannak? Mert ugye a fullmerev acélvázassal ropogni szokott a csigolyám downhill közben... :no:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1485
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Az a bajom, hogy az országút is terepnek minõsül most...
Összejött drága rozinantémmal idén már vagy 1 km, ez mind a szobámban tologatásból:cry::cry::cry:
Megígértem neki, hogy addig fini melegben aluszkálhat (azaz nem a garázsban) amíg nem keressük ismét egymás társaságát...
Ahogy olvasom amit írok, látom a görgõzésnek maradondó hatásai vannak:hair::hair::hair:


Addig nincs baj a görgõvel, amég nem 3 órát kell egyfolytában nyomni rajta. 1-1 óra még elmegy. csak abból állóképességet összeszedni... úgyhogy inkább robbanékony leszek a lassú rajtok alatt! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1486
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts

Alex, ez hogy szokott menni? Meddig kell válaszolni? Még azt sem tudom hogy lesznek a konzultációk a következõ félévben...

Nem sürgõs. A ház le van foglalva, fõ/éj-re fizetünk, úgyhogy nagy baj nem lehet, de azért írunk egy listát hogy nagyjából tudjuk mennyien leszünk.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1487
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Az a bajom, hogy az országút is terepnek minõsül most...
Összejött drága rozinantémmal idén már vagy 1 km, ez mind a szobámban tologatásból:cry::cry::cry:
Megígértem neki, hogy addig fini melegben aluszkálhat (azaz nem a garázsban) amíg nem keressük ismét egymás társaságát...
Ahogy olvasom amit írok, látom a görgõzésnek maradondó hatásai vannak:hair::hair::hair:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1488
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na, leesett idén az n+1 -ik hó. Csak hogy még véletlenül e gondolkozz kinttekerésben. :confused:

Habááár, terepre ez még izgalmas tud lenni.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1489
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Üdv Tothnandi!

Tali a bükkben lesz, terepen. Infók itt! :)
Feltöltött kép


Alex, ez hogy szokott menni? Meddig kell válaszolni? Még azt sem tudom hogy lesznek a konzultációk a következõ félévben...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1490
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

a cicanacim polar pulcsival. jóaz!


Még egy széldzseki is csokákra képes, legalább nem fúj át a szél.
De ahogy nézem a hétvégét, lesz -10 fok alatt is éjjel. Nappal is marad a mínusz. Az bátor. Így szerintem én ellépek a Mátrába, ott kicsit hegyezek, úgy nem fúj át a szél. Persze terepen.

Viszont, ha már 0 fok köré érünk, uzsgyi kifelé. A görgõt nehezen viselem.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1491
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

Még jó hogy kisebb vagy, akkor tuti nem lesz rád kicsi a thermo mez :)


a cicanacim polar pulcsival. jóaz!

#1492
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Üdv Tothnandi!

Tali a bükkben lesz, terepen. Infók itt! :)
Feltöltött kép

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1493
tothnandi

tothnandi

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Üdvözletem mindenkinek! Új vagyok itt a fórumon. Tekerni komolyabban 2009 márciusában kezdtem el. Megjártam azóta Visegrádot, Szarvast, Budapestet, stb. Idén is szívesen vállalkozok kalandokra (tervben van a Balaton-kör, és megmászni a Kékest), remélem versenyeken is tudok indulni, és bízok benne, hogy célba is sikerül érkezni :)

Kecskemétrõl induló megmozdulásokban én is szívesen részt veszek. :)

#1494
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Ezek szerint nem értél oda.....
Most meg megruháznád???? Ejnye!


Jani basszus! :D Ez mekora duma! :D

Alex, nem tudtam a fórum találkáról. Mi lesz, merre lesz? Megint terep?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1495
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Csabának és Dezsõnek gratulálok! :clap:
Fórumtalira megy valaki a környékrõl?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1496
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

Majd adok neki rendes ruhát. Nuca az, akihez menet Jani láthatott engem rózsával a számban kifelé a széchényibe. Csak már nem vagyunk együtt. Most építek neki bringát...


Ezek szerint nem értél oda.....
Most meg megruháznád???? Ejnye!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1497
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

nem egy a méretünk : )))

Még jó hogy kisebb vagy, akkor tuti nem lesz rád kicsi a thermo mez :)

#1498
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

Majd adok neki rendes ruhát. Nuca az, akihez menet Jani láthatott engem rózsával a számban kifelé a széchényibe. Csak már nem vagyunk együtt. Most építek neki bringát...


nem egy a méretünk : )))

#1499
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Majd adok neki rendes ruhát. Nuca az, akihez menet Jani láthatott engem rózsával a számban kifelé a széchényibe. Csak már nem vagyunk együtt. Most építek neki bringát...

#1500
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 posts

Szerintem akkor érdemes megvárni talán a 7-10 fokot, még az is hûvös tud lenni... Bár addig is lehet A-ból B-be közlekedni.
Vagy terepezni Duzmath kollégával. Azt lehet hidegben is.


Még kísérletezek, hogy mit lehetne felvenni :D
A terep nem az én világom. Nagyon nem..